Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hastahane tarafından giriş yapıyorum hocam, C kısmı olması lazım Sağ kenarda kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Hastahane tarafından giriş yapıyorum hocam, C kısmı olması lazım Sağ kenarda kalıyor.

vip b bloktaydim galiba ben , store tarafindan yukari cikinca saga giden ilk kapi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Oooo sonunda açılmış konumuz cümleten selamlar arkadaşlar

Ayda 1-2 kez maçına giderim giden varsa mesaj atar diye umuyorum.

Yalnız şunu demem lazım: Olur da yanlışlıkla şampiyon olursak n'olacak

DH'nin ilk Başakşehir taraftarı hayırlı olsun. Şampiyon olursanız ben üzülmem ama Şampiyonlar Ligi'nde iş yapabileceğinizi düşünmüyorum en azından bir 2-3 senelik süre zarfı içerisinde. Abdullah Avcı uluslararası arenaların hocası değil gibi, ama Başaktaki yapılanma böyle giderse İstanbul'un 4. büyüğü gibi her sene ilk 5'te yer alacaktır.

• Hocam haklısın da şampiyon olursa takımımız (ki olmasını isterim yoksa Hocayı kaparlar) sağlam bir yapılanma süreci ile 3 büyüklerde bir şeyler değişecektir.

Türk futbolunun geleceği için Başakşehir'e destekleri bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü derbi sonrası Abdullah hocanın konuşmasını cidden beğendim.Başkan hiç futbola karışmıyor hocamız istediği gibi takımı yönetiyor.Şu tablo diğer takımlarda olsaydı(Biraz Beşiktaşta var hakkını yemeyelim) ülke futbolu şu an Şampiyonlar ligine 2 takım direk gönderir olurdu.
  • Başakşehir yavaş yavaş 4.lüğe doğru kaymaya başlar.Fener çıkardı foyasını ortaya.Kontrollü futbol oynarsan kaleye bile gelemiyorlar.

• Başakşehir 1-0 Bursaspor.

Gol 90+4'te İrfan Can Kahveci.
    Başakşehir ikinci yarıyı domine etti, harika top oynadılar. Bursa'nın da ara ara atakları oldu ama Volkan Babacan'ı göremedim bile.
    Sonuç olarak Başakşehir liderlik koltuğunu geri aldı.

• aklıma geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Başakşehir yavaş yavaş 4.lüğe doğru kaymaya başlar.Fener çıkardı foyasını ortaya.Kontrollü futbol oynarsan kaleye bile gelemiyorlar.

Abdullah Avcı'nın korkaklığı ve Fenerin kritik maçlarda iyi futbol oynamasının sonucu o. Bu sene büyüklerle olanlar hariç Başak maçı izlemediğiniz aşırı belli oluyor şu mesajdan. Kontrollü ve kafa kafaya oynamaya çalışan bir sürü takımı da yendiler bu sene. Uzun yıllar sonra Türk futbolunda farklı bir takım büyüklere bu denli kafa tutarken tadını çıkarıp saygı duyacağımıza, küçümseyip kötülemeye çalışıyoruz izlemediğimiz bir takımı. Neden bilmiyorum.
  • İyi oldu müstahak bu Bursaspor'a dakika 90 Battala sağında bomboş 2 tane takım arkadaşı var onlara bırakmıyor kendi şut çekiyor.İşte orada dedim siz takım falan değilsiniz.Siz daha devam edin Fenerbahçe'ye en iyi futbolcularınızı vermeye çok değil 4-5 seneye küme düşersiniz.Tebrikler Başakşehir
  • Kontrollü oynarsan başakşehir fosss.Sen izlemedin sanırım maçlarını

• Bugün stattaydım.Gole sevinirken az daha düşüyordum aşağıYarın beşiktaşta puan kaybetse ne güzel olur ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Kontrollü oynarsan başakşehir fosss.Sen izlemedin sanırım maçlarını

Her maçını izledim. Sen maçları izlememişsin ama sallıyorsun burada. Örnek verebileceğin bir maç yok, boş boş konuşuyorsun. İlk devredeki Bursaspor, Rizespor, Trabzonspor maçlarında rakip "kontrollü" oynadı Başakşehir kazandı. Bu son maçta da Bursaspor iyi savunma yaptı dağınık oynamadı yine kaybetti. Madem izledin anlat Trabzon, Bursa hangi konuda kontrolsüzdü de kaybetti?
  • Stad evime yakın (Göçmen Konutlarında oturuyorum ). Arada maça giderim diye Pasoligin kontörlü kartından alayım dedim. Kredi kartını alırsanız puan da kazanırsınız, hesabınızda para yoksa da bilet alabilirsiniz.. diye 3 kere sorunca vaz geçtim. Aslında tek başıma ne yapacağım diye düşünüyordum. Gördüm ki forumdan taraftarı olmasa da giden var, o zaman sabırla sorulara cevap verip alayım pasoligimi.
  • En çok üzüldüğüm nokta taraftarının olmaması, arkasından itekleyen bir taraftar olsa çok daha iyisini yapabilir.
  • Adebayor'u almışız.Faydalı olabilir bence sonuçta geçmişte nasıl futbolcu olduğunu biliyoruz.

• Tabi bitik topçular bi burada iş yapabiliyor.
    Eto'o da bitmiş diyorlardı asıl lig bitmiş.
  • Medipol Başakşehir, Togolu golcü Emmanuel Adebayor'u kadrosuna kattı.

Yıldız oyuncuyla 1.5 yıllık sözleşme imzalayan İstanbul ekibi böylece Egemen Korkmaz, Junior Caiçara ve İrfan Can Kahveci'nin ardından ara transferdeki 4. takviyesini yapmış oldu.

Kariyerinde Arsenal, Manchester City, Tottenham, Real Madrid gibi takımların formasını giyen 32 yaşındaki oyuncu son olarak Crystal Palace için ter dökmüştü. Adebayor temmuzdan bu yana kulüpsüzdü.

Vay anasını. İşleri büyütüyor adamlar.
  • Başakşehir 2- 1 Galatasaray.

Adebayor daha hazır değil belli etti ama sahada görmek bile hoş. Tebrikler Başağa.
  • Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim.

Tebrikler Başakşehir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.