Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben turk takimlarimizi desteklerim Fener Gs dahil ama gecen seneden sonra artik Basagi avrupada desteklemem. Yinede tur gecip avrupa ligine atsalardi kendini keske 5 taban puani fln gelirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ben turk takimlarimizi desteklerim Fener Gs dahil ama gecen seneden sonra artik Basagi avrupada desteklemem. Yinede tur gecip avrupa ligine atsalardi kendini keske 5 taban puani fln gelirdi.
    tmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

tmm

Alıntıları Göster
    ben seninle gecen seneki tartismalara girmek istemiyorum basak hakkinda yazilan herseye atlama istersen bide ergen gibi tmm fln yazinca ne oluyo anlamiyorum. Bari bisey diyeceksen karsi fikir soyle yada hic bisey yazma tmm ne ya ? ok kib bye.
  • quote:

ben seninle gecen seneki tartismalara girmek istemiyorum basak hakkinda yazilan herseye atlama istersen bide ergen gibi tmm fln yazinca ne oluyo anlamiyorum. Bari bisey diyeceksen karsi fikir soyle yada hic bisey yazma tmm ne ya ? ok kib bye.

Alıntıları Göster
    Mesaj atmışsın yanıt gönderdim, konuya en fazla mesaj yazan kişiyim takip ediyorum 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Başarmış hee, bu kafayla devam ederseniz işiniz zor sizin, yazık sana ve senin gibi at gözlüğü kullananlara..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kemal hoca her zaman bize sıkıntı çıkardı bugünde sonucu görünce şaşırmadım.

Son golde hakem doğru karar vermiş mert amputesi boşa çıkmış..

Burnley maçına çıkan kadroyu nasıl aynı şekilde kadroya sürmüş çok enteresan.

Transfer lazımdı stopere göbeğe kanada ve forvete ama hiç birini yapmadık..

allah yardımcımız olsun 4. bile çok zor bu sene

da costa epu tandemi emre mahmut ortasahası yedeksiz ve kerim frei adebayor(yedeği yok) kadrosu ile çok kanser oluruz
  • quote:

Mesaj atmışsın yanıt gönderdim, konuya en fazla mesaj yazan kişiyim takip ediyorum 😊

Alıntıları Göster
    tmm diye mesaj atarsan forum mesaj rekorunu bile kirarsin. Ben sana cevap yazma demiyorum zaten de tmm nedir ? Bi tartisma koyar insan ortaya bir fikir koyar ortaya konu disi mi burasi ?
  • quote:

tmm diye mesaj atarsan forum mesaj rekorunu bile kirarsin. Ben sana cevap yazma demiyorum zaten de tmm nedir ? Bi tartisma koyar insan ortaya bir fikir koyar ortaya konu disi mi burasi ?

Alıntıları Göster
    Krds uzatma krds

• Bu yeni gelen sol beki tanıyan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 28 Ağustos 2018; 19:59:47 >
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Maalesef.
    Clichy sağlam mı sakatlandı, yoksa satacak mıyız bilemedim

• İrfanın şiir gibi golüyle 1-0 önde semt takımım
  • Ve evet güzel takım oyunuyla bugünkü maçta Antalya'yı domine edip 4-0'lık net bir galibiyet aldık, yine şampiyonluğu sezon sonuna kovalayacağız gibi.

Ama lütfen bu kez mutlu son olsun :)

• Terlemeden yendik güzel oldu :)
  • bu sene hoca degısıklıyı yapacaklardı hatta en bastan bu avcı balonu ıle baslamaları buyuk hataydı. bu kadar senenın yapılanmasını baska bı hocayla yapsalar en kotu bakın en kotu yıne bu durum da olurlardı. adam bom bos hoca. tr'nın en buyuk balonu. hıc sevmem. basak'ı da sevmem gercı bunlar yerıne fb bjk'nın sampıyon olmasını bıle ısterım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

bu sene hoca degısıklıyı yapacaklardı hatta en bastan bu avcı balonu ıle baslamaları buyuk hataydı. bu kadar senenın yapılanmasını baska bı hocayla yapsalar en kotu bakın en kotu yıne bu durum da olurlardı. adam bom bos hoca. tr'nın en buyuk balonu. hıc sevmem. basak'ı da sevmem gercı bunlar yerıne fb bjk'nın sampıyon olmasını bıle ısterım.

Gaziosmanpaşa mı , hacı hüsrev mi? Nerden temin ediyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 18 Eylül 2018; 7:51:31 >

• quote:

Gaziosmanpaşa mı , hacı hüsrev mi? Nerden temin ediyorsun?

Alıntıları Göster
    ne demek ıstıyorsun

• Dun fb rotasyon yapınca vatan hainleri nidaları göremedim hiç bir yerde, birde 4-1 yenilip kepaze olduk.

Aynısını Abdullah hoca yapınca (en azından fark yememisti) buraya belirli bir kitle gelip mahvetmisti konuyu. Keşke aynı yorumları tekrar görebilsek cocu hakkında.

Ah ah, sorsalar biz vatan hainiyiz akbilsporuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 21 Eylül 2018; 7:9:23 >
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Abi insanımız ne acı ki böyle, işlerine gelince susarlar, işlerine gelmeyince bık bık öterler.
    Ve at gözlüklerini çıkarmadan yapamazlar. Düşünmeden konuşmayı pek bilirler....

• quote:

Orijinalden alıntı: tekatmak95

Abi insanımız ne acı ki böyle, işlerine gelince susarlar, işlerine gelmeyince bık bık öterler.
    Ve at gözlüklerini çıkarmadan yapamazlar. Düşünmeden konuşmayı pek bilirler....
    Kin, nefret, çekememezlik, kabullenememe.

• Yav o penaltıyı oraya atacağını ben gördüm burdan ne leş penaltı attı adebayor

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.