Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1453 200 TL ye veriyormuş hakkatten.Büyük ihtimal yenileyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 21 Haziran 2018; 12:40:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

1453 200 TL ye veriyormuş hakkatten.Büyük ihtimal yenileyeceğim.
    orada çok gürültü oluyor yav. Bende uygun fiyata ordan yenileyip batının en köşesine geçeyim dedim gitmeye üşendim derneğe yeniledim kale arkasından
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Evet biraz gürültülü ama tribünün açısı çok iyi.Sahanın her yeri iyi görünüyor.1453 en sol taraflarda.Ben sağ taraflarda oturduğum zaman çok rahatsız olmuyordum sesten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Evet biraz gürültülü ama tribünün açısı çok iyi.Sahanın her yeri iyi görünüyor.1453 en sol taraflarda.Ben sağ taraflarda oturduğum zaman çok rahatsız olmuyordum sesten.
    Valla ben yeniledim geçti artık , ama kale arkasında sağ ve sol köşelere gittiğin zaman açı iyi oluyor deneyimlemiştim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bajic'i geçen sene olduğu gibi bu sene de 1 yıllığına kiraladık,

Akhisarspor'dan Soner Aydoğd ile 3 yıllık sözleşme imzaladık,

Köln'den Milos Jojic ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladık.

Sözleşmeleri biten Mehmet Batdal ve Egemen Korkmaz ile yollar ayrıldı.

2018-2019 sezonh yaklaşıyor..:)

• Jojic transferi neden yapıldı acaba

emre mahmut soner jojic irfan oldu hali hazırda :)
  • 2. hazırlık maçında Rusya'nın ufa takımını 3-2 mağlup ettik

Bi ara 4132 gibi saçma sapan bi sistem ile oynadık
  • Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Medipol Başakşehir'in rakibi Aberdeen - Burnley eşleşmesinin galibi olacak, Başakşehir 'in ilk maçı 9 ağustosta oynanacak

• Burnley maçına ücretsiz kale arkası kombine devredebilirim
    Hayırdır hocam gitmiyor musun maça:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekatmak95

Hayırdır hocam gitmiyor musun maça:)
    Ben geleceğimde arkadaş ücretsiz devredebiliyorsan devret dedi

Kuzey 9. sıra 16. koltuktayım her zamanki gibi
    :)) Umarım yeneriz ve güzel maç olur hocam, senin yorumun nedir maç hakkında

• Arkadaşlar akşamki maça destek amaçlı gitmek istiyorum ancak maç bittiğinde Beylikdüzüne nasıl ulaşım sağlayabilirim. Stadtan-Metrobüse aktarma varmı? Başka takım taraftarıyım ilk kez stadyuma gideceğim. Kesin bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Burnley maçına ücretsiz kale arkası kombine devredebilirim
    akşam maç çıkışı ulaşım sorunu yoksa ben gidebilirim maça. Maç çıkışı metrobüse ulaşım var mı?
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    Hocam Bakırköy otobüsü o saate kalmıyor, ama minibüsler olabiliyor metrobüse götüren, en kötü metroya binersiniz, kirazlı aktarması yapıp, otogara gidip havalimanı metrosuna geçiş yapabilirsiniz.

• O saatte beylikdüzüne ulaşım zor , hiç kalkışma evinde izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekatmak95

Hocam Bakırköy otobüsü o saate kalmıyor, ama minibüsler olabiliyor metrobüse götüren, en kötü metroya binersiniz, kirazlı aktarması yapıp, otogara gidip havalimanı metrosuna geçiş yapabilirsiniz.
    "heyecan yapma evde izle" dediler öyle yapacağım. Yönetimin bu konuya çözüm getirmesi gerekmez mi Belediye takımı olarak. Sonra da insanlar neden maça gelmiyor, stadlar neden boş deniyor. Saat 12 de bitecek maçtan sonra eve dönemeyeceksem maça nasıl gidebilirim ki? Metrobüs 24 saat çalışıyor en azından buraya aktarma hat maç günlerinde konulabilir.
  • Başarılar Sam vokes reyis

• conqierors kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın aslında:) ama dönersin o saatte de eve, ulaşırsın metrobüse sorun olmaz, metro 24.00e kadar açık çünki :) ama tek otobüsle gidilse güzel olurdu, yani otobüs var zaten de o saate kalmıyor, en son 22.30,23.00 civarı

• Oyun olarak baya baya eziyor Başakşehir ama gol gelmedi.Bajic saç baş yolduruyor bana yaptığı hareketlerle.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.