Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mossoro ve Volkan Allah sizin cezanızı keser inşallah.

Her şey senin lehine giderken önemsiz pozisyonlarda sarı kart görmek nedir ?

Oturduk çalıştık kupon yaptık. Ama nerden bileceksin Mossoro ve Volkan takımı satacak..

Volkanın yaptığı nedir ? Kurtarışmı ? Çelmeye mi çalıştı tutmaya mı çalıştı ? Harekete bi anlam veremdim.

İçeriye doğru hamle nedir yahu Amatör kaleci misin sen ?

90 dan sonra şampuyonluğu kendi elinle teslim edecek kadar amatör bir kalecisin anladıkta. Benim kuponumdan ne oluyorsun yahu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi os_lnx -- 5 Mayıs 2018; 8:57:34 >
  • Yazık abi ya, her seferinde diyorum ben Volkan Babacan bu takımın kalecisi değildir, olmamalıdır.

Arda Turan da saolsun geldiği günden beri neredeyse hep negatif etkiledi takımı, oyunu resmen ellerimizle verdik şampiyonluğu, hatta 2.liği bile vermiş olabiliriz, onu kurtatrırz inşAllah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başakşehir Kombinem var her maça giderim.Galatasaray'lıyım.Bu sene Galatasaray'ın şampiyon olmasını istiyordum.1-1 e sevindim ama bir yandanda üzüldüm.Umarım 2.lik gitmez.Bu takımı CL'de görmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Abi CL'yi hak ediyoruz bu sene de, ama bakalım hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Temkeş

rahat derken 1-1 rahat mı

Alıntıları Göster
    Dakka 88di ve 1-0 yeniyorduk rahat diye mesaj yazarken

88den sonra kanali cevirmistim bi baktim sabah 1-1 bitmis mac

• Arda'ya 16 maç ceza geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Arda'ya 16 maç ceza geldi.
    Allah akıl fikir versin bu adamı Başakşehir 'e getirene, neden neden. .. Yazık etti takıma, umarım elden çıkartırlar takıma daha fazla zarar vermeden...

Mossoro da 4 mal ceza aldı bu arada, bu kötü oldu, seneye tutarlar mı takımda acaba, ihtiyaç var ama bakalım

• Kesinlikle.Arda gelmemeliydi.Takımın içine etti resmen.

Mossoro'nun da bence gitme vakti geldi.2 ay sonra 35 olacak.Onun yerine biraz daha genç ve daha iyisi alınmalı.

• Her takım hak ettiği futbolcuyu alıyor . ARda akbilspor için çok uygun bir futbolcuydu. umarım başakşehir de 24 hazirandan itibaren bir sonraki seneye küme düşmemeye oynar.
  • Ardanın geldiği gün yazmıştım,
    “takımın düzenini bozacak, olmaz böyle bi populist transfer, siyasi girişim” diye.
    hatta transferde rolü olan, paraları veren çin/hint karışımı holdingide yazmıştım.

iyi oldu......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Ardanın geldiği gün yazmıştım,
    “takımın düzenini bozacak, olmaz böyle bi populist transfer, siyasi girişim” diye.
    hatta transferde rolü olan, paraları veren çin/hint karışımı holdingide yazmıştım.

iyi oldu......
    Ah be hocam dibine kadar seninle aynı görüştryim, birilerinin transferi bu adam bize sadece birkaç kişinin, en kısa zamanda elimizden çıkartırız umarım, başa gelen çekilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Kesinlikle.Arda gelmemeliydi.Takımın içine etti resmen.

Mossoro'nun da bence gitme vakti geldi.2 ay sonra 35 olacak.Onun yerine biraz daha genç ve daha iyisi alınmalı.
    Kesinlikle, Arda konusunda nerdeyse herkes hemfikirdi zaten gelmesin diye, ama birileri sayesinde geldi...

Mossoro iş yapar bence bi sene daha dursun, 3 kulvarda mücadele edersek ihtiyaç olur, ama tabi asıl ilk 11e birisini almak lazım onun yerine

• seneye 2x35 lik Emre ve Mossora ile olmaz orta saha,
    diğer ikili ise yetersiz
    göreceksiniz takım sil baştan yenilenecek

• quote:

seneye 2x35 lik Emre ve Mossora ile olmaz orta saha,
    diğer ikili ise yetersiz
    göreceksiniz takım sil baştan yenilenecek
    Diğer 2'li derken Mahmut gayet yeterli mossoro içinse onun yerine ilk 11e adam alınır diyorum ben de, emrenin olayı da belli olmaz tam yerine ilk 11 oynayacak adam bulmak o kasar iyisini hiç de kolay değil, hem Abdullah hoca öyle sil baştan değiştirmez

• Mahmut ve İrfan Can ile İnler yanlarında iyi bir orta saha olunca verimli oluyorlar, asla şampiyonluk yarışı yapacak takım oyuncusu değiller.

• quote:

Mahmut ve İrfan Can ile İnler yanlarında iyi bir orta saha olunca verimli oluyorlar, asla şampiyonluk yarışı yapacak takım oyuncusu değiller.
    Gökhan'ı salla zaten, iş yapmaz o, Mahmut her türlü 11 oyuncusu olur şampiyonluğa oynayacak takımın. İrfan zaten daha 22-23 yaşında, onun da ilk 11de yeri sağlam olmaz zaten, ama yeri geldiğinde 11de oynar

• Ve evet, 2017-2018 sezonu da bitiyor. Gönül isterdi ki şampiyon olalım ama, bu saatten sonra çok zor ama tabi bekleyeceğiz, akşam da stadyumda yerimizi alacağız, nasip kısmet . Ama bile ihtimal daha var ,neden olmasın:)

Ama tabi şu da var bu takım bu sene ilk 2den aşağısını hak etmiyor..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekatmak95 -- 19 Mayıs 2018; 12:54:21 >
  • Bu ucubesporu tutacağınıza kendi memleketinizin takımını tutun. Devran döndüğünde Başakşehir diye bir klüp olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 19 Mayıs 2018; 12:56:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekatmak95

Ve evet, 2017-2018 sezonu da bitiyor. Gönül isterdi ki şampiyon olalım ama, bu saatten sonra çok zor ama tabi bekleyeceğiz, akşam da stadyumda yerimizi alacağız, nasip kısmet . Ama bile ihtimal daha var ,neden olmasın:)

Ama tabi şu da var bu takım bu sene ilk 2den aşağısını hak etmiyor..)
    Olmadı sağlık olsun, güzel bş transfer sezonu ve ardından daha sağlam bir şekilde 3 kulvarda mücadeleye devam, hayırlısı buymuş, her şey daha güzel olacak, inanın çocuklar, güzel günler göreceğiz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Bu ucubesporu tutacağınıza kendi memleketinizin takımını tutun. Devran döndüğünde Başakşehir diye bir klüp olmayacak.
    memleketimiz diye tutuyoruz zaten h*mmet

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.