Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki bi ingiltere ligiyiz de rotasyonmus

Bu ulkenin ulke puanina ihtiyaci var

Sen bugun men edilsin dedigin gs fb sayesinde sampiyonlar liginden direkten dondun

3 buyukler olmasa ulke puani san marinodan hallice olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 24 Kasım 2017; 13:42:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Basaksehirin Allah belasini versin ins goz gore gore elenecekler. Federasyon olsa bunlara saglam ceza verir ama is yok kimsede.

Yaziklar olsun, bu klup yok olur insallah.

hadi hayirli traslar simdi.

sene başı başakşehir sevilla'ya elensinde 12 milyon euroyu cukkalayalım diyen babamdı herhalde.

Şimdi mi geldi vatan millet aşkın?

Dededen Basaksehirli arkadasta gelmis.

Kim basaksehir elensin dedi ya ? Ben turk takimlarini hep destekledim avrupada.

basarisiz olup olmak ayri mesele bsey demem fener gs de dandik takimlara elendi ama elinden geleni yapmaya calisti her takimlar boyle durumlar gecirir ama tutup paf takimiyla cikip bilerek elenirsen federasyon olaya el koyup en az 5 yil avrupadan men etmeli basagi.

Cahillik akıyor yorumdan.

Dede tarafını bilmem de 2.5 sene öncesine kadar futbol topunu basket topu sananlardan olmadığım kesin. Malum o aralar 3-10 arası bitiriyordu ligi tuttuğun takım.

Şimdi gelelim yazmış olduğun yoruma.

Öncelikle takımın yaş ortalaması bildiğim kadarıyla 29.8 daha yaşlıda olabilir. Bu yaş ortalaması ile 3 kulvarda mücadele etmek pek mümkün değil. Hatırlayalım beşiktaş daha genç bir takımı olmasına rağmen liverpool brugge lyon maçlarında harcadığı efor yüzünden kaç maçta tökezledi , neredeyse şampiyonluğu veriyordu.

Burada başakşehir tarafına o zaman yaşlı kadro kurmasaydınız eleştirisi ile gelebilirsin buna saygı duyarım , ancak anti tez olarakda sana osmanlıspor konyaspor örneklerini veririm. Bu bahsetmiş olduğum 2 takımın kadro genişliği bırak 3 kulvarı 2 kulvarı kaldıracak kapasitede değil , bunlar ne yaptı? Kazanmış olduğu haklar ile uefa çöp ligine as kadro ile çıktı. Şuan da biri ligin en büyük düşme adayı diğeri zaten düştü. (geçen sene nerde bitirdiklerini de biliyorsun diye yazmadım)

Uefa çöp cup diye belirtmemin sebebi ise katılım parası , uefa'yı kazanan adam senin bir zamanlar dua ettiğin tek başımıza alalım dediğin 12 milyon euroyu alamıyor. Oyuncular için özellikle Türkiye ligi gibi beşiktaş ve başakşehir'in dışında ne oynadığı belirsiz takımlar için iğrenç ve kondisyon dışında herhangi bir anlam teşkil etmeyen turnuva.

Gelelim ülke puanı meselesine ;

Hoffeneim maçından sonra ki ülke puanına katkı sıralaması şu şekilde ; Buna konyaspor beraberliği ve dün ludogorets maçında gelen galibiyeti henüz eklenmemiş.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu]

Gördüğün gibi tuttuğun takımdan sonra en çok puanı başakşehir toplamış. Dolayısıyla burda tff toplansın 5 yıl men etsin dediğin takım başakşehir değil sıranın altındaki takımlar olmalı.

Son olarak ;

Tuttuğun takıma yabancı gelebilir ama önemli olan şey her sene avrupa kupalarına katılıp gelenek ve tecrübe sahibi olmaktır. 1 sene gruptan çıkıp unutulup gitmenin anlamı yok. seneye de avrupada olmak istiyorsan ligde başarılı olmalısın. bu adam kadrosunu zorlasa dahi gruptan çıkamayabilirdi. cesur ve akıllı hoca.

Ülke puanı meselesini de bir zahmet 8 gollü yenilgiler aldığınız dönemlerde düşünecektiniz. zaten meseleleri vatan millet sloganlarıyla bezeli nutuklarınız eksenine çekmeseydiniz şaşardım çok şükür onu da yapmışsınız ve her zamanki gibi mağdur olmuşsunuz.(mağurdur dan kastettiğim ilk rotasyonulu çıkınca ama abdullah avcı beşiktaş'ı sevmiyor konusu)

Hadi hayırlı traşlar.

Avrupayi ikinci plana atmayi asla kabul edemem, sen premier ligde oynamiyosun. Adebayorlari elialari fln alacak butcen varsa ona gore kadro kur beni ilgilendirmez.

Ayrica ben ne demisim sen olayi 8-0 a baglamissin bu kadar dusmeyin kardesim ben gelip burda sizin elenmenizle fln dalga mi gecmisim ? Dedigimi tekrar oku bi takim elinde geleni yapip elenebilir kotu donemdedir elenir ona bisey diyemem. Ama stratejik olarak bunu bilincli yapmak kabul edilemez. Almanyada kupa maclarina bile yedek takimla cikana ceza veriliyor, avrupada bu durumlari yapana (garantilemedikten sonra yada bi sansi kalmadiktan sonra haric) ceza verilmeli.

Ayrica ligde iyi durumda olmak icin boyle yapiyorlarsa niye ligde iyi duruma geliyolar ? seneye avrupaya katilim U15 le mi cikacaklar yine ? E sampiyon olacagininda garantisi yok Basaksehir gibi bi takimin. Bu bir kisir dongu degil midir ?

Ayrica Osmanli grubu lider bitirdi herkes onu konustu o donem buyuk supriz diye. Basaksehirin ligde 2. ligi ne kimse bakmaz avrupada basari konusulur.

Sen Fenerbahce avrupada bilerek elense yedeklerle cika cika bir taraftar olarak ne hissedersin ?

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

Bu lafi ettin muthis hakli duruma geldin helal olsun.

Ulkemiz puan kazansin diyoruz buna bile degisik degisik itirazlar ne diyim size kolay gelsin daha fazla uzatmaya gerek yok.

Iyi forumlar.

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Uc buyukler olmasa daha iyi olurdu. Bak osmanliya bir kere gitti son 16 oynayip dondu.

Toplamda onlarca kez katilan uc buyukler kac kere bunu yapabildi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Uc buyukler olmasa daha iyi olurdu. Bak osmanliya bir kere gitti son 16 oynayip dondu.

Toplamda onlarca kez katilan uc buyukler kac kere bunu yapabildi?

osmanlı son 32 de elendi
    senin anlayısına göre uefada son 32 başarı ise birşey diyemem
    Ee onlarca kez katilan uc buyukler kac kez o asamaya gecti?

• quote:

Orijinalden alıntı: çar solo gang

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Basaksehirin Allah belasini versin ins goz gore gore elenecekler. Federasyon olsa bunlara saglam ceza verir ama is yok kimsede.

sene başı başakşehir sevilla'ya elensinde 12 milyon euroyu cukkalayalım diyen babamdı herhalde.

basarisiz olup olmak ayri mesele bsey demem fener gs de dandik takimlara elendi ama elinden geleni yapmaya calisti her takimlar boyle durumlar gecirir ama tutup paf takimiyla cikip bilerek elenirsen federasyon olaya el koyup en az 5 yil avrupadan men etmeli basagi.

Dede tarafını bilmem de 2.5 sene öncesine kadar futbol topunu basket topu sananlardan olmadığım kesin. Malum o aralar 3-10 arası bitiriyordu ligi tuttuğun takım.

Öncelikle takımın yaş ortalaması bildiğim kadarıyla 29.8 daha yaşlıda olabilir. Bu yaş ortalaması ile 3 kulvarda mücadele etmek pek mümkün değil. Hatırlayalım beşiktaş daha genç bir takımı olmasına rağmen liverpool brugge lyon maçlarında harcadığı efor yüzünden kaç maçta tökezledi , neredeyse şampiyonluğu veriyordu.

Burada başakşehir tarafına o zaman yaşlı kadro kurmasaydınız eleştirisi ile gelebilirsin buna saygı duyarım , ancak anti tez olarakda sana osmanlıspor konyaspor örneklerini veririm. Bu bahsetmiş olduğum 2 takımın kadro genişliği bırak 3 kulvarı 2 kulvarı kaldıracak kapasitede değil , bunlar ne yaptı? Kazanmış olduğu haklar ile uefa çöp ligine as kadro ile çıktı. Şuan da biri ligin en büyük düşme adayı diğeri zaten düştü. (geçen sene nerde bitirdiklerini de biliyorsun diye yazmadım)

Uefa çöp cup diye belirtmemin sebebi ise katılım parası , uefa'yı kazanan adam senin bir zamanlar dua ettiğin tek başımıza alalım dediğin 12 milyon euroyu alamıyor. Oyuncular için özellikle Türkiye ligi gibi beşiktaş ve başakşehir'in dışında ne oynadığı belirsiz takımlar için iğrenç ve kondisyon dışında herhangi bir anlam teşkil etmeyen turnuva.

Hoffeneim maçından sonra ki ülke puanına katkı sıralaması şu şekilde ; Buna konyaspor beraberliği ve dün ludogorets maçında gelen galibiyeti henüz eklenmemiş.

Gördüğün gibi tuttuğun takımdan sonra en çok puanı başakşehir toplamış. Dolayısıyla burda tff toplansın 5 yıl men etsin dediğin takım başakşehir değil sıranın altındaki takımlar olmalı.

Son olarak ;

Tuttuğun takıma yabancı gelebilir ama önemli olan şey her sene avrupa kupalarına katılıp gelenek ve tecrübe sahibi olmaktır. 1 sene gruptan çıkıp unutulup gitmenin anlamı yok. seneye de avrupada olmak istiyorsan ligde başarılı olmalısın. bu adam kadrosunu zorlasa dahi gruptan çıkamayabilirdi. cesur ve akıllı hoca.

Ülke puanı meselesini de bir zahmet 8 gollü yenilgiler aldığınız dönemlerde düşünecektiniz. zaten meseleleri vatan millet sloganlarıyla bezeli nutuklarınız eksenine çekmeseydiniz şaşardım çok şükür onu da yapmışsınız ve her zamanki gibi mağdur olmuşsunuz.(mağurdur dan kastettiğim ilk rotasyonulu çıkınca ama abdullah avcı beşiktaş'ı sevmiyor konusu)

Hadi hayırlı traşlar.

Avrupayi ikinci plana atmayi asla kabul edemem, sen premier ligde oynamiyosun. Adebayorlari elialari fln alacak butcen varsa ona gore kadro kur beni ilgilendirmez.

Ayrica ben ne demisim sen olayi 8-0 a baglamissin bu kadar dusmeyin kardesim ben gelip burda sizin elenmenizle fln dalga mi gecmisim ? Dedigimi tekrar oku bi takim elinde geleni yapip elenebilir kotu donemdedir elenir ona bisey diyemem. Ama stratejik olarak bunu bilincli yapmak kabul edilemez. Almanyada kupa maclarina bile yedek takimla cikana ceza veriliyor, avrupada bu durumlari yapana (garantilemedikten sonra yada bi sansi kalmadiktan sonra haric) ceza verilmeli.

Ayrica ligde iyi durumda olmak icin boyle yapiyorlarsa niye ligde iyi duruma geliyolar ? seneye avrupaya katilim U15 le mi cikacaklar yine ? E sampiyon olacagininda garantisi yok Basaksehir gibi bi takimin. Bu bir kisir dongu degil midir ?

Ayrica Osmanli grubu lider bitirdi herkes onu konustu o donem buyuk supriz diye. Basaksehirin ligde 2. ligi ne kimse bakmaz avrupada basari konusulur.

Sen Fenerbahce avrupada bilerek elense yedeklerle cika cika bir taraftar olarak ne hissedersin ?

Valla ben ban riskini alıyorum umrumda değil

Amk tinercisinin süper ligin ne kadar büyüdüğünden haberi yok, avrupa liginden gelen para adebayorun cep harçlığına yetmez, siz tabi tineri 2 liradan aldığınız için bilmezsiniz. a@k salakları sizi liverpooldan 8 yediğinizde idam etmeliydik o zaman vatan haini oluyorsak biz. Haftaya A2 takımıyla çıkacaz kudur a@k tinercisi

Senin Allah cezani versin insallah seviyen bu kadar iste kopeksoyu seni. Ancak forumlarda klavyenin arkasina saklanip millete laf edersiniz. Zavalli herif. Bide nasil savunuyo turk milletinin cebinden cikan vergilerle cikan paralarla adamlar orda top oynuyo bu salaklarda takimi alkisliyo. Bu millete hersey mustehak arkadas.

• gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Türk takımlarının Avrupa daki başarısı neden zorunuza gidiyor anlamadım aslında bu başarılardan gurur duymamız gerekiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Son olarak ;

Hadi hayırlı traşlar.

Valla ben ban riskini alıyorum umrumda değil

Amk tinercisinin süper ligin ne kadar büyüdüğünden haberi yok, avrupa liginden gelen para adebayorun cep harçlığına yetmez, siz tabi tineri 2 liradan aldığınız için bilmezsiniz. a@k salakları sizi liverpooldan 8 yediğinizde idam etmeliydik o zaman vatan haini oluyorsak biz. Haftaya A2 takımıyla çıkacaz kudur a@k tinercisi

Senin Allah cezani versin insallah seviyen bu kadar iste kopeksoyu seni. Ancak forumlarda klavyenin arkasina saklanip millete laf edersiniz. Zavalli herif. Bide nasil savunuyo turk milletinin cebinden cikan vergilerle cikan paralarla adamlar orda top oynuyo bu salaklarda takimi alkisliyo. Bu millete hersey mustehak arkadas.

Sokarım senin o güzel seviyene, milletin parasıyla vodafone arenayı rte ye yaptırdınız, borç içinde boğuluyordunuz vergi borçlarınız silindi yalan mı t8nerci

Beğenmiyorsan yallah taksiye işine taksiyle git gel akbil paralarınızı biz yiyoruz çünkü

Senin anana babana yazik lan hic bi halt bildiginde yok tipe bak arkadas su avatara bak normal insan mi lan bu ?

• quote:

Ee onlarca kez katilan uc buyukler kac kez o asamaya gecti?

Arkadasim saka misin sen

Hemen hemen her katilisda son 32 gormustur buyukler

Simdi cikip gs fb yi bu sene ve bir iki kere ki kazalarini gosterirsin

Ama anaodol takimlarinin fark yedigi maclari gormezden gelip bir iki kere olan gencler denizli ornegini verirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: jdraxler

Türk takımlarının Avrupa daki başarısı neden zorunuza gidiyor anlamadım aslında bu başarılardan gurur duymamız gerekiyor.

Zoruma gittiğime dair mesajım mı var?

www.galatasaray.org/s/avrupa-kupalarinda-galatasaray/26

Ornek olarak galatasarayin yaptiklari. Onca yildir katilim tecrubesine ragmen bir iki kere osmanliyi gecebilmisler.

• La neyi tartışıyonuz ya Başakşehir'in neden sattığını ben adım gibi biliyorum, yabancı sınırı için bahane gerekiyordu, hükümetin, malum şahsın manipülasyon yapabileceği en iyi takım Başakşehir'di onu kullanıp karşılığında da ligte şampiyonluk vaat etmiş olabilirler. Amaç şu: - "Bakın takımlarımız Avrupa'da dökülüyor, alt yapıya önem vermeliyiz buraya gelen yabancılar da ligimizi önemsemiyor, kötü oynuyorlar çoğu hede hödö..." demek. Hazır Fener'in ve Galatasaray'ın bu seneki facialarını da işin içine katıp en son Başakşehir üzerinden de önemli bir örnek gösterip işte görüyoruz Başakşehir şöyle, Osmanlı böyle, Konya böyle kötüydü vb vb... Geçin bu işleri.

Bu mevzuyu savunanlar da AKP'li zaten, tartışmayın boşuna. Ülkesini düşünmeyen güruhun mensupları ülke puanını mı önemseyecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 25 Kasım 2017; 1:39:12 >

• quote:

www.galatasaray.org/s/avrupa-kupalarinda-galatasaray/26

Ornek olarak galatasarayin yaptiklari. Onca yildir katilim tecrubesine ragmen bir iki kere osmanliyi gecebilmisler.

attığı lınke de bakmamış galiba

adamla tartıştığımız şeye bak ya anadolu takımları 3 büyüklerden iyi puan toplamışmış hele hele gs dan:D:D

kardeş sen de bir sıkıntı var ben seninle tartışmıcam

yav he he dıyorum ve gıdıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

La neyi tartışıyonuz ya Başakşehir'in neden sattığını ben adım gibi biliyorum, yabancı sınırı için bahane gerekiyordu, hükümetin, malum şahsın manipülasyon yapabileceği en iyi takım Başakşehir'di onu kullanıp karşılığında da ligte şampiyonluk vaat etmiş olabilirler. Amaç şu: - "Bakın takımlarımız Avrupa'da dökülüyor, alt yapıya önem vermeliyiz buraya gelen yabancılar da ligimizi önemsemiyor, kötü oynuyorlar çoğu hede hödö..." demek. Hazır Fener'in ve Galatasaray'ın bu seneki facialarını da işin içine katıp en son Başakşehir üzerinden de önemli bir örnek gösterip işte görüyoruz Başakşehir şöyle, Osmanlı böyle, Konya böyle kötüydü vb vb... Geçin bu işleri.

Bu mevzuyu savunanlar da AKP'li zaten, tartışmayın boşuna. Ülkesini düşünmeyen güruhun mensupları ülke puanını mı önemseyecek?

Ya hocam bi gidin Allah aşkına, amma kurmuşsun, yabancı sınırı getirmek isteseler bahsettiğin kişiler gayet de getirirler, bunlarla uğraşıp, Başakşehire senaryo yazıp,

yok takımlar kötü, yok şöyle falan filan ne kascaklar, bu kadar uğraş vermeden gayet kolay bir şekilde gelir o sınır, sen kafanı yorma o kadar

• quote:

La neyi tartışıyonuz ya Başakşehir'in neden sattığını ben adım gibi biliyorum, yabancı sınırı için bahane gerekiyordu, hükümetin, malum şahsın manipülasyon yapabileceği en iyi takım Başakşehir'di onu kullanıp karşılığında da ligte şampiyonluk vaat etmiş olabilirler. Amaç şu: - "Bakın takımlarımız Avrupa'da dökülüyor, alt yapıya önem vermeliyiz buraya gelen yabancılar da ligimizi önemsemiyor, kötü oynuyorlar çoğu hede hödö..." demek. Hazır Fener'in ve Galatasaray'ın bu seneki facialarını da işin içine katıp en son Başakşehir üzerinden de önemli bir örnek gösterip işte görüyoruz Başakşehir şöyle, Osmanlı böyle, Konya böyle kötüydü vb vb... Geçin bu işleri.

Ben başakşehir taraftarıyım CHP üyeliğim var ona açıklık getirelim önce.

Başakşehir şu anda yabancı sınırının gelmesini isteyen en son kulüp neden diyecek olursan

Kaleciler kova ve mert. Burası ok

sağ bek caicara yedeği uğur uçar.
    sol bek clichy yedeği alparslan
    stoperler epu attamah - da costa chedjou egemen
    ortasaha 37'lik kaptan mahmut - inler irfan hakan
    sağ açık - visca tunay
    sol açık elia kerim
    forvet - adebayor mossoro buraya yazdım , mevlüt batdal.

Şimdi yabancı sınırının gelmesi 5 veya 6'ya düşmesi şöyle bir kadro çıkaracaktır ortaya.

kova
    uğur x x alparslan
    x mahmut visca irfan kerim
    mevlüt.

Allah aşkına söyler misin başakşehir neden istesin yabancı sınırını?

• quote:

al kardeş yabancı sınırı gelsin istiyoruz tabi. 14 tane yabancı ile futbol mu gelişir?

• Yav he he yobaz sürüsü.
  • Yobazmış belli kimin yobaz olduğu, hadi başka forumu at gözlüklü

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Biraz gereksiz konuşmuşsunuz hocam. Şu an Sevilla'ya gol atılmış olsaydı bu durumda olunmazdı sen de biliyorsun.Ayrıca seni ilgilendirmez takıma da hakaret edemezsin zaten Bjk ayarında değil.
    Eleştireceğin takımların şu an en az 19 şampiyonluğu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Biraz gereksiz konuşmuşsunuz hocam. Şu an Sevilla'ya gol atılmış olsaydı bu durumda olunmazdı sen de biliyorsun.Ayrıca seni ilgilendirmez takıma da hakaret edemezsin zaten Bjk ayarında değil.
    Eleştireceğin takımların şu an en az 19 şampiyonluğu var.

"Eleştireceğin takımların şu an en az 19 şampiyonluğu var."

Konumuz Başakşehir ama saldıracak bir şey bulamayınca adamların şampyionluk sayısına mı laf ediyorsun? Ne alaka, kel alaka demişler. Biri 8-0'dan yürümüş biri şampiyonluk sayısında. Konumuz Başakşehir'in yaptığın hainlik iken nasıl buralara getiriyorsunuz lafı?

Başakşehir'i savunan adam net yobazdır.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.