Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu]

Ortam güzel tr bayrağı veriyorlar girişte, hadi başak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okan hoca taş gibi takım kurmuş, zorlandık ama 3 puanı aldık.

Sırada hoffeneim var inşallah yedeklerle çıkar zaten elendik boşa yormaya gerek yok oyuncuları. Malatya maçına zinde çıkarız.

• MMMOSSSORRROOOO BENNCE SENEYEE
    100 MİLYON OLURR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurlukheykeli -- 28 Ekim 2017; 21:36:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    böyle vizyon olmaz kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

böyle vizyon olmaz kardeşim.

Ossersunds mudur ostersunds mudur , vardar"a once elenmeyelim. Sonra hoffeneim karsisinda puan almayi ve ulke puanini dusunuruz.

Ayrica seneye cl sistemi degisiyor , ne gerek var kasmaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Okan hoca taş gibi takım kurmuş, zorlandık ama 3 puanı aldık.

Sırada hoffeneim var inşallah yedeklerle çıkar zaten elendik boşa yormaya gerek yok oyuncuları. Malatya maçına zinde çıkarız.

10 numara oldu bu galibiyet, rakip iyiydi.
    Avrupa umudumuz devam etmeli bence, daha bitmedi hocam, as kadro çıkacak, bambam oynayacak, başka yolu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyecekmisin34

quote:

Okan hoca taş gibi takım kurmuş, zorlandık ama 3 puanı aldık.

10 numara oldu bu galibiyet, rakip iyiydi.
    Avrupa umudumuz devam etmeli bence, daha bitmedi hocam, as kadro çıkacak, bambam oynayacak, başka yolu yok

1453 kale arkasina davul getirmis butun mac davul sesi duydum , bir ara cinnet gecirecektim

• http://www.ibfk.com.tr/12864-2/

M.BAŞAKŞEHİR 2-1 T.M.AKHİSARSPOR

28 Ekim 2017
    Takımımız, Süper Lig’in 10.haftasında Başakşehir’de ağırladığı Teleset Mobilya Akhisarspor’u 2-1 mağlup ederek, puanını 20’ye yükseltti ve ligde 2.sıraya yükseldi.

Stat: 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim

Hakemler: Fırat Aydınus, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu

Medipol Başakşehir: Volkan Babacan, Caicara, Attamah, Epureanu, Clichy, Mahmut Tekdemir (Dk. 53 Gökhan İnler), Emre Belözoğlu (Dk. 71 Mevlüt Erdinç), Visca, Mossoro, Elia (Dk. 78 Kerim Frei), Adebayor

Teleset Mobilya Akhisarspor: Lukac, Miguel Lopes, Caner Osmanpaşa, Mustafa Yumlu, Ömer Bayram, Onur Ayık (Dk. 75 Aykut Çeviker), Serginho (Dk. 87 Eray Ataseven), Sissoko, Soner Aydoğdu, Larsson, Paulo Henrique (Dk. 83 Hora)

Goller: Dk. 8 Emre Belözoğlu, Dk. 90+2 Mossoro (Medipol Başakşehir), Dk. 59 Paulo Henrique (Teleset Mobilya Akhisarspor)

Sarı kartlar: Dk. 13 Paulo Henrique, Dk. 30 Miguel Lopes, Dk. 90 Caner Osmanpaşa, Mustafa Yumlu (Maçtan sonra) (Teleset Mobilya Akhisarspor), Dk. 88 Mossoro, Dk. 90 Visca (Medipol Başakşehir

http://www.ibfk.com.tr/baskanimiz-goksel-gumusdagdan-var-aciklamasi/

BAŞKANIMIZ GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ’DAN “VAR” AÇIKLAMASI

28 Ekim 2017
    Offline olarak resmi bir lig müsabakasında video hakemlik uygulaması ilk defa Başakşehir – Akhisar maçında hayata geçiriliyor. Bu gelişme, somut bir adım olması açısından şahsen çok önemli gördüğüm bir gelişme. TFF’ye ve Sayın Yıldırım’a teşekkürlerimi sunuyorum. İlk uygulamanın Başakşehir maçına denk düşmesini de gülümseyerek karşılıyorum.

Video hakemlik konusu, müsabakaların sonuçlarından bağımsız olarak Türk futboluna kalite getiren, hakemlerimizin işini kolaylaştıran ve her hafta spor medyasına yansıyan şaibeleri, dedikoduları minimize eden önemli bir gelişme. Adeta teknolojik bir devrim. VAR sayesinde artık büyük takımların sahalarında oynanan maçlardaki psikolojik baskıların sonuca etkisi azalacak, basit hakem hataları anında düzeltilecek, oyunun heyecanı, kalitesi azalmayacak aksine artacak. Şampiyonluk yarışındaki en önemli faktör sonuçları etkileyen basit hakem hataları olmaktan çıkacak, takım performansları olacak.

Umuyorum artık takvim sekteye uğramadan uygulanmaya devam eder ve en azından önümüzdeki sezona VAR ile başlayabiliriz. Bundan sonra yeni bir değerlendirme, rötar ya da gecikmeye olanak vermemeliyiz. Bu konunun önemi sebebiyle her aşamasını takip ediyor, elimizden gelen her türlü desteği – gerek bilgi, yurtdışı expertizi – IFAB katmanındaki gelişmelerin anlık aktarımı olarak, gerekse kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendirme olarak – vermeye devam edeceğimizi bildiririm.

Bir kez daha tekrarlamakta fayda var : TFF’nin IFAB tarafından belirlenen bir protokol gereği, bu projenin hayata geçebilmesi için yaklaşık 15 aylık bir takvimi kesintisiz uygulama zorunluluğu var. Dolayısıyla, bu takvimde yer alan Hazırlık, Gözlem, Eğitim, Raporlama ve Onay süreçlerine saygılı bir şekilde kesintisiz bir hareket planı ile ilerliyor olmalıyız. Hangi aşamada olduğumuzu kamuoyu ile paylaşarak tüm futbol paydaşlarını geleceğin düzeni ile safha safha tanıştırmalıyız.

Her ne olursa olsun, bugün bir miladdır ve bu ilk offline uygulamaya ev sahipliği yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Ama kesintisiz bir şekilde protokol aşamalarını uygulamak zorundayız. Kısacası, VAR’ın hararetli takipçisiyiz.

• VAR kesinlikle gelmeli , VAR geldiginde besiktas takriben bi 10 yil daha sampiyon olamaz zaten.
    ostersund ve vardara elenmediniz zaten. şimdi onu düşüneceksin sonra değil.

geri gelelim .ulke puanı+ alman takımının istanbul'da galibiyet almasını istemiyorum. as kadronun hof. karşısında neler yapacağını merak ediyorum.

• 2-1 kazandık.Kazanmayı hak ettik.Okan Buruk iyi takım yapmış.Son dakika golleri çok güzel oluyor hele stattayken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs balonuda patladi diyebilirz artik goztepe ile birlikte. 3e dustu fark. Haftaya rakibimizin abdullah hocamin eski yardimcisi erol bulut olup 3 puan alacagimizi dusundugumuzde icerdeki gs macini alirsak zirveye kurulur daha birakmayiz. Uefa"dan elenmek farz su hoffen macina insallah yedeklerle cikar , ele firsat gecti lig icin.

Feghouli"nin bizim macta olmayacak olmasi kotu oldu , garry caicarayi hizi ile bitirir muhtemelen.
    Garry clichy ye karşı oynar, ve clichy cool takılmaya devam ederse, çok kaçırır G. Rodrigesi

• Galatasaray da Yusuf yusuflar başlamıştır bu maç ile😀

Şu an Beşiktaş ve Fenerbahçe risk oluşturuyor. Kayseri maçı bir şey ifade etmez dış saha maçları belirleyici olur.

%51 Fbliyim ama Başakşehir ligimizde çok şey değiştirir.

Beşiktaş da şampiyonlar ligi kesinleşirse farkı kapatır dikkat edilmezse

• quote:

Garry clichy ye karşı oynar, ve clichy cool takılmaya devam ederse, çok kaçırır G. Rodrigesi

Valla 3 haftadir falan yaziyorum clichyden memnun degilim diye ama son macta golun asistini yaparken 92de attigi depar neden premier lig oyuncusu oldugunu gosterdi adamin.

Abi bırak atsın deparı, hiç kasmıyor, yormuyor maçta kendini, iki bek de son 3,4 maçtır problemli, akhisar maçını bilmiyorum izlemedim

• quote:

Abi bırak atsın deparı, hiç kasmıyor, yormuyor maçta kendini, iki bek de son 3,4 maçtır problemli, akhisar maçını bilmiyorum izlemedim

Visca formsuz , onun formsuzlugu caicarayi etkiliyor. Caicara da zaten defans yok , uzerine en iyi yaptigi seyide visca yuzunden yapamayinca boyle oluyor.

Clichy elia kanadi bekledigim etkiyi sene basindan bu yana yapamadi maalesef. Inan bana clichy kerim ile daha iyi anlasiyor ama ilk 11 cikacak bi adam degil kerim , nasil olcak bilmiyorum gobege ve uzun toplara muhtaciz

• İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu]

Yedekler ile çıkıyoruz :)))))

Güzel oldu güzel boşa yormaya değmez oyuncuları.

• quote:

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu]

Kesinlikle katılmıyorum hocam, keşke tam kadro çıkabilseydik.. Ama yine de o kadar leş bi maç olmaz, yenebiliriz gayet, gökhan inlere bağlı, yine vasatın altında oynarsa olmaz bu iş

• quote:

quote:

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu]

Kesinlikle katılmıyorum hocam, keşke tam kadro çıkabilseydik.. Ama yine de o kadar leş bi maç olmaz, yenebiliriz gayet, gökhan inlere bağlı, yine vasatın altında oynarsa olmaz bu iş

Gerek yok , zirveye bu kadar yaklasmisken bide bosa enerji israfi.

Kova ugur alparslan epu attamah inler irfan tunay kerim mevlut napo 11i cikar

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.