Şimdi Ara

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
5
Favori
34.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diyecekmisin34

Umarım alırız bjk maçını, hoffeneim maçı çok kötü oldu ama bence hala umut var

Askerlik araliga ertelendi , hocamin biraz daha maclarini izleyebilecegim >)

Mayis sonu donus , seneye yine kombine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

besiktaslilar cildirmis ibb neden yedek oyunculari ile cikti diye.

Bu adamlar her kosulda , her sekilde magdur ben anlamiyorum ne yapmak gerekiyor.

IBB takiminin yas ortalamasi 28in ustunde , kilit oyuncularin yaslari emre 37 mossoro 34 adebayor 33 clicy 31 sekilde ilerlemekte.

IBB gruptan cikma sansini 4 puan almasi gereken ludo ve braga maclarinda 1 puan alarak sansini kaybetti zaten. Hoffeneim macina as kadro cikmis olsa bile zaten yenemeyecekti. Rotasyonu tercih etti. Bundan size ne?

Ayni abdullah avci Sevilla maci oncesinde karabuk macinda rotasyon yapip yenildiginde neden bu tip konusmalar yapilmadi?

2 senedir ligde kayriliyorsunuz , yemediginiz halt , yapilmayan haksizlik kalmadi insaf be kardesim.

Pazartesi gunu vodafon arena da avci gerekli yaniti verecektir.

Rahat galibiyet bekliyorum.

quote:

2 senedir ligde kayriliyorsunuz , yemediginiz halt , yapilmayan haksizlik kalmadi insaf be kardesim.

+1905

• hayirli tezkereler bu arada.

Bende p.tesi ise basliyorum. ilk is gunum. Bundan sonra foruma cok az vakit ayirabilecegim.
  • Alırız inşAllah 3 puanı bjk maçında, çok konuştular çok...

• İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü [Genel Tartışma ve Transfer Konusu]

KONSANTRASYON!
  • Akşamki maçta başarılar..

• Bjk'yi rahat yenersiniz normalde de o hakemle birlikte maalesef. Kıyım yapılacak size. Beraberlik bile iyidir yani sizin için o hakemle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Bjk'yi rahat yenersiniz normalde de o hakemle birlikte maalesef. Kıyım yapılacak size. Beraberlik bile iyidir yani sizin için o hakemle.

Vodafone park'ta kac takim besiktas'i rahat yenmis anlat da ogrenelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Bjk'yi rahat yenersiniz normalde de o hakemle birlikte maalesef. Kıyım yapılacak size. Beraberlik bile iyidir yani sizin için o hakemle.

Sorma atadilar tetikci kalkavani , bide bu avrupa rotasyon muhabbeti ayagina cig cig yiyecek bizi.
  • Adamlara bak la sanki Real madridler. BJK yi mabedinde güle oynaya yenecekmiş.. HAHAAHAAHAAHAHAAHAHAAH

• Yazik elimizden kacirdik , hakeme o..... c...... diye kufur eden berkayin sevgilisinin eski kocasi topcuya adim gibi eminim ceza bile verilmeyecek.

Mete kalkavan eyyami ile bugun basaksehir in hizli hucumlarini kesmistir. Yaziklar olsun.

Genede devletin stadinda 1 puan iyidir.
  • quote:

Yazik elimizden kacirdik , hakeme o..... c...... diye kufur eden berkayin sevgilisinin eski kocasi topcuya adim gibi eminim ceza bile verilmeyecek.

Mete kalkavan eyyami ile bugun basaksehir in hizli hucumlarini kesmistir. Yaziklar olsun.

Vallahi yazık billahi yazık, bu canere kırmızı vermeyenin ben taa, bu pisliğe ceza vermezlerse, ne denir ki daha, ana avrat söver işte o zaman herkes, güya efendi Beşiktaş bu canerin yaptığı pisliğe göz yumarsa, onlara da yazıklar olsun,

Bu arada yine gecen seneki gibi 3 puanı hak ettik ama olmadı, yine beraberlik, olmayınca olmuyor, son dkda yenilebilirdik de, o bari olmadı, kafayı yerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekatmak95 -- 23 Ekim 2017; 23:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyecekmisin34

quote:

Yazik elimizden kacirdik , hakeme o..... c...... diye kufur eden berkayin sevgilisinin eski kocasi topcuya adim gibi eminim ceza bile verilmeyecek.

Vallahi yazık billahi yazık, bu canere kırmızı vermeyenin ben taa, bu pisliğe ceza vermezlerse, ne denir ki daha, ana avrat söver işte o zaman herkes, güya efendi Beşiktaş bu canerin yaptığı pisliğe göz yumarsa, onlara da yazıklar olsun,

Bu arada yine gecen seneki gibi 3 puanı hak ettik ama olmadı, yine beraberlik, olmayınca olmuyor, son dkda yenilebilirdik de, o bari olmadı, kafayı yerdim

Yav teknik direktorleri hakeme ana avrat sovdu zorla 1 mac ceza aldi , gercekten caner"e ceza vereceklerini mi dusunuyorsun?

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    yazık abi yazık...

• İyi maçtı. Takım silkelenmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İyi maçtı. Takım silkelenmiş

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.