Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İSTANBUL BAĞCILAR SEÇİM ANKETİ (GERÇEKLERİ GÖRÜN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
2.532
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İSTANBUL BAĞCILAR SEÇİM ANKETİ (GERÇEKLERİ GÖRÜN)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    545 Mesaj
    Arkadaşlar seçimlerden hala bir şeyler bekleyenler var. Bakın ben bu ilçede 20 senedir yaşıyorum. Bu insanlarla nereye varmayı düşünüyorsunuz ?

Orijinalden alıntı: R.Hooke

AKP ve HDP seçmeni birbirinin aynısı resmen.

CHP seçmeninin de hiçbir farkı yok.

Bu tip insanların aldığı nefes ülkeye zarar bu nasıl bir düşünce yapısıdır?

Videoya gelince Akp-Chp eşit çıkıyor bunlar keserek yayınlıyor ya da şansına akp dışındakileri buluyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Amcanın biri Akp hariç hepsine veririm diyerek Ayasofya neden cami değil? Lozan gerçekleri açıklanmıyor? Osmanlıca neden bilmiyoruz? gibi sorular soruyor.

Bu tip insanların aldığı nefes ülkeye zarar bu nasıl bir düşünce yapısıdır?

Videoya gelince Akp-Chp eşit çıkıyor bunlar keserek yayınlıyor ya da şansına akp dışındakileri buluyorlar.
    |
    |

AKP ve CHP hiç miting yapmasın yine aynı oyu alacaklar.

Neden bu kadar uğraşıyorlar anlamıyorum.(Özellikle bu seçmen varken)
    |
    |
    ThePscho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat1605 -- 20 Ocak 2019; 19:26:46 >
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Akp => Tek bildikleri dış güçler, ülke gerçekleri, alternatif yok, çok iyi yönetiyor. Hiç biri adam akıllı konuşmasını bile bilmiyor. Tek bildikleri A Haberden izledikleri kadar. Ülke yönetmeyi bilmeyen bir partidir. Seçmenin tek bildiği beton dökmenin icraat olduğudur. Dünyaya gücümüzü gösterdiği konusu saçmalıktan ibaret. Hala Rusya ve Abd’nin dediklerini yapan bir hükümettir.

Mhp => Videoda bir kişi oy veriyor. O da kendinde değil. Osmanlıca neden bilmiyoruz diyor. Gidip öğrenme zahmetinde bile bulunmuyor. Arşivlere giriyoruz okuyamıyoruz diyor. Hayatında kitap açıp okumamış, konuşmasından bile belli. İki cümleyi bir araya getiremiyor. Zaten şuanda Mhp’nin hiç bir değeri kalmadı. Tamamen Akp’nin uydusu olmuş bir partidir benim gözümde.

Chp => Oy verilmesinde ki tek sebep iktidar. İktidardan memnun olmayan kesimin tek alternatifi. Düşünüp ülkenin ne halde olduğunu görenlerde başka bir parti olmadığı için oy veriyor. Başında kemal olmasa belki de en mantıklı seçim. Çok fazla hata yapıyor. Hamlelerini doğru seçemeyen bir parti. Bence Türk milletini düşünen iki partiden biridir. Kendi düşüncem.

Hdp => Oy veren çoğunluk Kürt olduğu için veriyor. Birisi Cumhuriyet değerlerinden bahsetti. Ancak Hdp’nin teröristlere verdiği desteği sanırım bilmiyor. Yani Hdp’ye mantık çerçevesinde oy veren yok. Sadece Kürt olduğu için veriliyor.

Benim şahsi düşüncelerim bunlar. Katılırsınız katılmazsınız. Yanlış olduğunu düşünüyorsanız belirtirsiniz. Ama benim penceremden böyle görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yarbay
    2255 Mesaj
    [10 Kasım 2019 01:05:15 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

CHP seçmeninin de hiçbir farkı yok.

Alıntıları Göster
    Aynen işte hepsinin birbirinden farkı yok adı üstünde biz Türkiye 'yiz, ama bizim Almanya olmamızı da hemen beklemeyin gençler özellikle sizlere söylüyorum hemen bir şıplatma ile Almanya olunmaz ABD olunmaz Rusya olunmaz o yüzden millet olarak çok çalışmalıyız akp ile olur chp ile olur veya hep birlikte olur ama gençlerimiz çabalamazsa bizlere daha çok çalışmazlarsa hep birilerinden beklenti içinde yaşarsa ülkenin şakkadana da olsa Almanya olmasını beklememizin bir anlamı yok.
    |
    |

• Yarbay
    2743 Mesaj
    peki atan neden göktürkçe değilde arapça yazmış çomar onu neden sorgulamıyorsun. Ben şu an göktürkçeyi az büz okuyabılıyorum senin okuyamaman cahilliğinden bide cahillğin verdiği özgüvene bak gözlerinden fışkırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 20 Ocak 2019; 22:16:3 >
    |
    |

Siz neye göre seciyorsunuz?

Yahu insan kendine bakar da ondan sonra başkasına laf der.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sana neye göre seçtiğimi söyleyeyim. Ülke şuan ne durumda diye bakarım. Üretim yok. Üreten satılıyor. Herşey dışardan alınmaya çalışılıyor. Akıl ve mantığın yerini din almaya başlıyor. Demokrasi yok edilmeye çalışılıyor. Adaletten zaten söz edemez olduk. Heryer suriyeli doldu. Hatayda nüfusun yarısı suriyeli. Kendi halkından çok onlara hak tanıyan bir hükümet var. Parayı boş şeylere harcayan bir hükümet var. Köprü yapıyor allahın unuttuğu yerde. Göz göre göre çalıyor çırpıyor yandaşlara yediriyor. Halk yararına birşey yapmıyor.

Eee şimdi bi düşün bakalım hala bunlara oy verilir mi?
    VERİLMEZ!!

Kime vereceğiz. Suriyelileri kim göndereceğim diyorsa ona. Yatırımcıyı ülkeye sokup ekonomiyi kim düzelteceğim diyorsa ona. Üretimi kim arttıracağım diyorsa ona. Aklı ve mantığı kim benimsiyosa ona vereceğim. Oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    amacsızpanda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Yalnız Bağcılar AKP'nin oy deposu ben daha çok insanın AKP demesini bekliyordum şaşırdım
    quote:

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Yalnız Bağcılar AKP'nin oy deposu ben daha çok insanın AKP demesini bekliyordum şaşırdım
    AKP'nin ve HDP'nin oy deposu burası. Çünkü nüfus çok fazla.
    |
    |
    |
    |
    lozan gerçekleri ortaya çıkarılmadı diyor lan hala
    |
    |

Orijinalden alıntı: R.Hooke

AKP ve HDP seçmeni birbirinin aynısı resmen.

Iyi parti diyen çıkmadı nedense.

Videodaki vatandasin geneli chp ile hdp arasinda kararsız kalmis.

Bu arada İmamoğlu na veririm diyen beyaz saçlı amcanin dışında kimse neden hangi partiye oyvereceğini bilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2554 Mesaj

İyi parti diğer partiler kadar tanınmıyor bana kalırsa.Malum, muhalefete bir medya ambargosu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Hooke -- 21 Ocak 2019; 17:38:44 >
    |
    |
    kugutex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

güzel sorular.

Ayasofya camisi neden müze mesela?

Akpye hiç oy vermedim tek şansları ayasofyayı aslına çevirmeleri. yoksa oy moy yok.
    |
    |
    Man Of Earth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Blogio
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.