Şimdi Ara

İstanbul Avrupa- Balanslı Lastik Değişimi Yapan Motorcular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul Avrupa yakasında makine ile janttan lastik sökümü yapan , levyeyle paldır küldür dalıp jantın anasını ağlatmayacak

ve lastik değişimi sonrası makine ile balansını yapabilen motor servisi tavsiye edermisiniz?

Ben Büyükçekmece tarafındayım.

• biraz uzak kalır fakat kabataş buz motor bu işin ehli.

geçen hafta karda lastiğime çivi girdi, saolsun 20dk da söktü tamir etti balans yaptı geri taktı. sadece motosiklet lastiği üzerine çalıştığından ekipmanları motosiklete özel.

yeni lastik siparişi verdim motoruma haftaya yine oraya taktırmaya gidicem.

tavsiye ederim

• İnternette gördüm ama uzak kalıyor işte. Büyükçekmece,Esenyurt,Beylikdüzü, Avcılar tarafında olsa iyi. Burada da motorcular var ama levyeyle paldır küldür girdikten sonra lastiği ben kendimde söker takarım açıkçası. Ben burada ki motorculara daha zincirin bolluğu aldırmak için lastiği biraz geri çektireyim dedim onu bile düzgün yapamadılar sağdan soldan insan bir kumpasla ölçer eşitmi çektim diye ona bile bakmadı yalpa yaptırdılar sağlam motora. Kasap çok piyasada.

Anlas lastik iyidir bu arada hayırlı olsun. Kışlık olarakta Winter Grip-2 baya övülüyor.Senin vieonta sportlarda silika destekliymiş umarım kaliteli çıkar.

• Avcilarda hy motor var hayri usta. Isinin ehli, yamaha istanbul un bile bazi islerini ona yaptirdigini biliyorum.
  • Motolastik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.