Şimdi Ara

İstanbul Autoshow 2017 fuarına 20 büyük otomobil üreticisi katılmıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
12.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunca zamandır gittiğim en berbat fuardı...
    Bir çok markanın olmaması zaten beklentiyi düşürmüştü. Tüketiciyi eşşek yerine koyup fuara bile gelmeye burun kıvıran markalara aslında en güzel cevabı yine tüketicinin vermesi gerekir.

Hyundai ve Renault epey büyük bir yer kiralamışlar , Fiat da Egea'nın pist versiyonları vardı ilginç yapmışlar...

Bir diğer saçma uygulama da kapıları kilitli araçlar...Arkadaş sen fuara getirdiğin aracın kapısını niye kilitlersin.. ?
    Konsept araçlar zaten özel standlarda kimsenin yanına yaklaşamayacağı yerlerde sergileniyor eyvallah ta sen satışını yaptığın aracın kapılarını niye kilitliyorsun... ? Vayy binenler zarar verir koltuğu çizilir sinyal kolu kırılır vs bunlar hikaye..
    Sen oraya getirdiğin aracı zaten tepe tepe inip binsinler diye getireceksin...

Alfa Romeo standına gittik kapılar kilitli... !!! Satış danışmanına söyledik geldi açtı girdik oturduk bilgi aldık , çıkarken yine tıkkkk kilitledi kapıları... Adamına göre muamele yapılıyor sanki , hani bakıyor tipe vs bunda zarar verecek tip yok diyip açıyor bakıyor potansiyel Viking modunda adam dışarıdan bilgi veriyor...

Gulia'ların bütün hepsinin kapısı kilitli... Mercedes e gidiyorsun Milyon TL lik GTR halk günü gibi kapı bagaj ne varsa açık inen binen bitmiyor...

Aston Martin zaten aşmış olayı , standa giremiyorsun bile... İki bodyguard ve kırmızı bir kordon girişi tutmuş durumda...

Ssang Young da garip bir araç sergiliyordu , ön taraf baştan sona led , aynalarda led var. Şehirler arası yollarda tırlar görürsünüz ya önünde elli tane beyaz led olan onlar gibi yapmışlar ismini unuttum modelinin...

Ssang Young da efsane yine devam ediyor... Rextron da YOL BİLGİSAYARI yine YOOOOKKKK.... !!!!!
    Sene olmuş 2017... Markanın en üst versiyonu amiral gemisi olan Rextron da yol bigisayarı yok arkadaşlar... !!!
    Satış temsilcisini büyük bir hevesle sordum , bu sefer koydunuz mu yol bilgisayarı diye... ?? Yok koymadık gerek yok diyor..

Neymiş... Araç arazi şartları için üretildiği için yol bilgisayarı gibi elektronik donanıma gerek yok diyor paşam...
    Ulan Adaptif Cruise Control veya Şerit takip asistanı niye yok demiyoruz ki arazi şartlarını bahane gösteresin , ayrıca Rextron sahiplerinden kaç tanesi off road için bu aracı alacak... Aklınca uyduruktan bahaneler üretiyor...

Neyse bir fuar da geçti ama çok rezil bir fuar olmuştu...Bence tüketicinin fuarı boykot eden firmalara haddini bildirmesi lazım , bir de şu fuarlarda araç kilitleyen markaların şu kibirlerinden vazgeçmesi gerekiyor artık...

Bu kadar kıymetliyse aracın gelme kardeş fuara o zaman....

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Bunca zamandır gittiğim en berbat fuardı...
    Bir çok markanın olmaması zaten beklentiyi düşürmüştü. Tüketiciyi eşşek yerine koyup fuara bile gelmeye burun kıvıran markalara aslında en güzel cevabı yine tüketicinin vermesi gerekir.

Hyundai ve Renault epey büyük bir yer kiralamışlar , Fiat da Egea'nın pist versiyonları vardı ilginç yapmışlar...

Bir diğer saçma uygulama da kapıları kilitli araçlar...Arkadaş sen fuara getirdiğin aracın kapısını niye kilitlersin.. ?
    Konsept araçlar zaten özel standlarda kimsenin yanına yaklaşamayacağı yerlerde sergileniyor eyvallah ta sen satışını yaptığın aracın kapılarını niye kilitliyorsun... ? Vayy binenler zarar verir koltuğu çizilir sinyal kolu kırılır vs bunlar hikaye..
    Sen oraya getirdiğin aracı zaten tepe tepe inip binsinler diye getireceksin...

Alfa Romeo standına gittik kapılar kilitli... !!! Satış danışmanına söyledik geldi açtı girdik oturduk bilgi aldık , çıkarken yine tıkkkk kilitledi kapıları... Adamına göre muamele yapılıyor sanki , hani bakıyor tipe vs bunda zarar verecek tip yok diyip açıyor bakıyor potansiyel Viking modunda adam dışarıdan bilgi veriyor...

Gulia'ların bütün hepsinin kapısı kilitli... Mercedes e gidiyorsun Milyon TL lik GTR halk günü gibi kapı bagaj ne varsa açık inen binen bitmiyor...

Aston Martin zaten aşmış olayı , standa giremiyorsun bile... İki bodyguard ve kırmızı bir kordon girişi tutmuş durumda...

Ssang Young da garip bir araç sergiliyordu , ön taraf baştan sona led , aynalarda led var. Şehirler arası yollarda tırlar görürsünüz ya önünde elli tane beyaz led olan onlar gibi yapmışlar ismini unuttum modelinin...

Ssang Young da efsane yine devam ediyor... Rextron da YOL BİLGİSAYARI yine YOOOOKKKK.... !!!!!
    Sene olmuş 2017... Markanın en üst versiyonu amiral gemisi olan Rextron da yol bigisayarı yok arkadaşlar... !!!
    Satış temsilcisini büyük bir hevesle sordum , bu sefer koydunuz mu yol bilgisayarı diye... ?? Yok koymadık gerek yok diyor..

Neymiş... Araç arazi şartları için üretildiği için yol bilgisayarı gibi elektronik donanıma gerek yok diyor paşam...
    Ulan Adaptif Cruise Control veya Şerit takip asistanı niye yok demiyoruz ki arazi şartlarını bahane gösteresin , ayrıca Rextron sahiplerinden kaç tanesi off road için bu aracı alacak... Aklınca uyduruktan bahaneler üretiyor...

Neyse bir fuar da geçti ama çok rezil bir fuar olmuştu...Bence tüketicinin fuarı boykot eden firmalara haddini bildirmesi lazım , bir de şu fuarlarda araç kilitleyen markaların şu kibirlerinden vazgeçmesi gerekiyor artık...

Bu kadar kıymetliyse aracın gelme kardeş fuara o zaman....

vakti zamanında bir araba fuarına gitmiştim ve maserati bile kilitli değildi. öyle etrafı bantlarla çevrili, insanların giremediği alanlar yoktu. maserati markasını ilk defa duymuştum ve araba sürmeyi bile daha bilmiyordum ama yine de o deri koltuklarından çok lüks bir araba olduğunu anlamıştım. fuarı 5 tl yapmışlar ki zaten ordan berbat olduğu belli. araba fuarı hep pahalı olurdu. evime 10 dk uzakta ama yine de gitmedim. hoş tüm markalar olaydı yine gitmezdim. zira araba almaya niyetim yok şu an.

• BIXI MAN 'in takıldığı kapıların kilitli olması olayına tamamen katılıyorum.3-4 sene önceki fuara gittim aynı rezil olay vardı, a3 ve a180 arasında kalmıştım audi araca dahi bindirmeyince bende mercedes aldım. O kadar kıcık bi olayki bu seneki fuara bu hafta sonu gidecem ve sırf forumlara aynı kilitli kapı olayı varmı diye araştırma yapıyordumki arkadaşın bilgilendirmesi faydalı oldu. Geçen forumda Mercedes, volvo ve mazdaya bayılmıştım, her yerde kalitesini belli ediyorlar. A3 e binemezken merso, volvo nerdeyse bi tur at diyecekti. Yüzsüzlük yaptım adamlardan (audi) anahtar istedim onlar dahada yüzsüz çıktı anahtar kayıp dediler.

Kapıları kitliyordanız neden o kadar kira veriyonuz, sokakta bakarız daha iyi be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruges -- 29 Nisan 2017; 0:26:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruges R kullanıcısına yanıt
    Kapıların kilitli olması aracın bedeli ile alakalı da değil, firmanın işgüzarlığı....

Fiyatı 1.5 milyon TL olan Mercedes GTR ye standa gelen herkes girip bakarken, fiyatı 400 bin TL olan Gulia nın kapılar kilitli...

Stelvio diye Suv getirecekler kasımda , ama araç yüksek bir stand da sergileniyor gören uzay gemisi sergiliyor sanacak...

Mercedes GLC benzeri bi şey sonuçta öyle uzay gemisi değil...

Kapılarını kilitledikleri araçlar GTR den daha mı özel bir araç.. veya Lexus ta 250 bin Euro'luk aracı girip oturup istediğin bilgiyi alıyorsun , Lexus vasat bir marka mı önüne geleni buyur ediyor aracına...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.