Şimdi Ara

Istanbul Ataturk havalimanindan otogara nasil gidilir acil lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
53.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar yarin Istanbul havaalanindayim ins...burdan Ankaraya gitmem gerek,otobusle gitcem buyuk ihtimal.Ataturk hava alanina en yakin otogar hangisidir ve nasil gidilir oraya.bir de aksam 7 ,8 gibi Ankaraya otobus bulabilirmiyim hangi otogari onerirsiniz.yorumlariniz cok onemli aksama kadar bu isi cozmem gerek

• çözecek bişey yok,hemen metroya binecen,yaklaşık yarım saat sonra esenler de inecen,esenler otogarına gidecen,

harem zor olur
  • Metroya bin otogar durağında in
  • Aksaray-Havalimanı metro hattına bin. Otogar durağında in. Esenler otogarı oluyor bu arada.
  • Peki arkadaşlar atatürkten gaziosmanpaşaya nasıl gidilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

Peki arkadaşlar atatürkten gaziosmanpaşaya nasıl gidilir ?

Eğer kendi aracınız varsa. 0-2 yolundan (2. köprü yolu) gidilip metris kavşağında döneceksiniz. Ondan sonra karadeniz mah. beşyüzevler,küçükköy erkken Gaziosmanpaşa merkeze varırsınız.

Vesait kullanacaksanız. Yine aynı şekil metroyla otogarda inin. Ordan gaziosmanpaşaya çalışan belediye otobüslerine binin. Yada yine havalimanı metroya binip Topkapıulubatlı durağında inin. Hemen çıkışta terkardan Topkapı-Habibler Tramway hattına geçin. Uluyol bereç durağında inin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostplanetp -- 20 Aralık 2010; 13:56:57 >
  • En kısa yoldan havaalanından otogara oradan gaziosmanpaşa arabasına.. Tahmini ne kadar sürer ?
  • arkadaslar cok tesekurler.peki aksam yedi gibi metro icin bilet bulabilirmiyim.birde ankaraya hangi otobus firmasini onerirsiniz.
  • up arkadaslar...lutfen istanbuu hic tanimiyorum Aksam her saatte gardan otobus bileti bulabilirmiyim.birde hava alanin orda metroya bnebilmek icin bilet bulabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fubo

up arkadaslar...lutfen istanbuu hic tanimiyorum Aksam her saatte gardan otobus bileti bulabilirmiyim.birde hava alanin orda metroya bnebilmek icin bilet bulabilirmiyim.

Metro bildiğim kadarıyla saat 24.00'da kapanıyor 06.00'da açılıyor.
    Otogardan ise her saatte bilet bulursun sürekli açıktır bayiler.
  • akbil vardı sanırsam bende 1 kere gittim istanbula metroya binmek için akpil almıstım =) adı baskada olabilir bulursun yani istanbulda ulaşım sorun olmaz. Otogar duragında inersin. Ankaraya bulursun otobus firmayı ne edecen ? hepsi travego

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavite -- 20 Aralık 2010; 16:44:48 >
  • metroya binmek için bilet gerekmiyor. varsa akbil kullanabilirsin. akbilin yoksa jeton alacaksın. metro istasyonlarına jetonmatik diye birşey koydular para atıp jeton alıyorsun orda da olabilir. yoksa br bayi falan vardır jeton satan
  • otogarda otobüsten indiğinde veya metrodan çıktğında birkaç kişi bağırmaya başlıyor. ankara diye bağıran olursa sesine git
  • Otobüslerin saat kaçta kalkacağını niye bize soruyosun?
  • metroya bin otogarda in , akbil ya da jeton alabilirsin metro için

ankaraya bilet bulmak ta problem olmaz
  • arkadaslar cok tesekurler yardimlariniz icin.hava alanindan metroya binip dogru otogar gidicem.metro icin jetonuda metro istasyonundan alicim.

erkefur

arkadasim otobus saatlerini sormuyorum.aksam saatlerinde otobus bileti bulabilirmiyim diye soruyorum.
  • Bende aradan çıkarmış olayım

Sabiha Gökçen'den Ümraniye Carrefour taraflarına nasıl giderim?

Birde Vapur seferleri ne zaman başlıyor? Gece taksimde olsam sabah 6.20 de uçağa yetişmem için nerden gideyim?

Teşekkürler
  • Havalimanında metroya bin.
    Metroda zaten koca koca yol haritaları var.
    Güzegahı gösteriyor.
    Havalimanı ile otogar güzergahın bir ucundan bir ucu sanırım.
    Yani 15-20 dk sürer.
    Sonra otogarda inince oradaki polislere sor.
    Sana uygun bir yer gösterirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

En kısa yoldan havaalanından otogara oradan gaziosmanpaşa arabasına.. Tahmini ne kadar sürer ?

Havalimanından-otogara tahmini 25-30 dkda gelirsin
    Otogardan- Gaziosmanpaşa'a 15 dk falan gidersin.

2. çözümü için

havalimanı-topkapı ulubatlı 45 dk
    Topkapı-gop 10 dk.
  • Arkadaşlar ankaradan gece 1 veya otobusune binsem kaçta esenler otogarında olurum acaba? köprü geçişi ve trafiği de hesaplarsak?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.