Şimdi Ara

İstanbul(Asya) Ryzen 3 1200 290 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Diğer AMD / Intel #AMD Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 İstanbul(Asya) Ryzen 3 1200 290 TL
    29 Ocak 2018 tarihinde alınmış Ryzen 3 1200. Garantisi devam ediyor. A320 Anakart ile kullandığım için OC yapmadım.
    Ryzen 5 2600 alacağım için satıyorum. İşlemcinin büyük kutusunu kaybettim.
    İstanbul(Asya) Ryzen 3 1200 290 TLİstanbul(Asya) Ryzen 3 1200 290 TLİstanbul(Asya) Ryzen 3 1200 290 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 290 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ürünün sıfırı 386 lira 19 ay ürünü kullanıp 30 tl altına koyman baya komik olmuş. umarım fiyat revize edersin.
  • fluxy kullanıcısına yanıt
    Sıfırı sadece Teknobiyotik sitesinde kısa süreliğine kargo hariç o fiyattan satılıyor. Onun haricinde en ucuzu 425 TL. Fiyat gayet normal. Pazarlık payı var. İkinci el piyasasına bir bakmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa2434 -- 3 Ağustos 2019; 13:42:58 >
  • ikinci el piyasası diye birşey yok sağolsun bazen gerçekten hakkıyla satan insanlar çıkıyor onun dışında herkes satıcı kafasında eşit yaklaşmıyor duruma.
  • Almıycaksan konumu kirletme kardeşim. Benden daha ucuza bu işlemciyi satan yok.
  • 275 TL'ye alabilirim. Düşünürseniz PM
  • Fiyat güncellendi.
  • Hayırlı satışlar fiyat normal bence.i5-2500 den daha hızlı,daha genç daha az elektrik harcayan bir işlemci aynı fiyata.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.