Şimdi Ara

İstanbul-Ankara Bir Kere de Otobandan Değil D100 den Gidin (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
3
Favori
34.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle devlet öyle bir sistem ayarlamış ki d100 sakın kullanma yoksa acımam geçiririm diyor. Eskiden hadi kırmızı ışıklar çok vardı lkaşn şimdi her yere öyle sürat limitleri koymuş ki evlere şenlik. Adeta ceza almamak için yollarda fren testi yapıyorsun. 1 kere d100 den gideyim dedim hendek bölgesinde sinirlenen ben o bölgeye dua eder oldum. Bir daha d100 den gitmek mi? Aslaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Öncelikle devlet öyle bir sistem ayarlamış ki d100 sakın kullanma yoksa acımam geçiririm diyor. Eskiden hadi kırmızı ışıklar çok vardı lkaşn şimdi her yere öyle sürat limitleri koymuş ki evlere şenlik. Adeta ceza almamak için yollarda fren testi yapıyorsun. 1 kere d100 den gideyim dedim hendek bölgesinde sinirlenen ben o bölgeye dua eder oldum. Bir daha d100 den gitmek mi? Aslaaaaa
    Aynen oyle. Paralari yollardan gitmeye zorluyorlar insani. 2 tane ev var.hemen yerlesim yeri de.yerlestir radari hiz 50 . Aslinda 50 de fazla insanlar inip yurumeli.

• Son zamanlarda forumda gördüğüm en troll konu. YORUM YAZMAYIN KONU AŞAĞILARA DÜŞSÜN.
  • Otobanda hız koridoru yokmuydu?

• La bu konu 5 yıl sonra nasıl hortladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul sakarya arasini surekli d100 den gidip geliyorum
    Neden d100
    Bu hukumete 1 kurus bile para vermek benim zoruma gidiyor otobandan gitsem para direk bunlara kalacak kim bilir benim paramla hangi yandasin karni doyacak

• fiyatlar pahalı dediği doğru. yol kestirme ama tesislerde bindirme var. ancak ben açarım navigasyonu trafik kontrol tamam. yol bitsin yeter olum saatlerce yolda olsam ne anlami kalır hesap yapmanin.trafigi gördüğün anda öncesinde malzeme alacak bir yer olsun yeter birde işeyecek. trafikte susuyor insan birde işeme geliyor

• İzmit'ten Ankara'ya 4 saatin altında gidebiliyorum rahatça, D100 ile bu süre çok zor. Ayrıca Bolu tüneli İstanbul yönündeki iniş çok eğlenceli oluyor orayı ayrı bir seviyorum

• cihanair kullanıcısına yanıt
    ceza yiyince çok kuruş verirsiniz. 50 tabelası bile o kadar çok ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

Daha 1 kere yemedim vallahi
    Cuma gunu sakarya girisine jandarma radar koymustu elimi salladim gectim

• quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Otoban iyi güzelde adam akıllı tesis yok. D100 bu konuda daha iyi. Geze geze gitmek istiyorsan D100, aman uğraşamam basıp gitmek istiyorum diyorsan otobandan gidilmeli bence.
    Alt yol iyide radar ne olacak bilmediğin yolda nerede var bilmeden gitmek dert artı şehiriçi trafik ışıkları başka dert

• Yav biri yeni konu açsın otoban vs d100 Ana konu diye. Yoksa her seferinde birisi kim hortlattı diye araştıracak.

• Tamam

• Bayramlar haricinde otoban kullanmiyorum. Sakarya da ikamet ediyorum。Gerek duymuyorum.

• Trafik ışığı olmasın da 100 lira vereyim araba daha çok yaksın umrumda değil. Dilencilerden bıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

İstanbul-Ankara-İstanbul arasında senelerdir E-5'ten giderim. E-5'ten gelirim. Kolay kolay otoban kullanmam. Allah'a şükür, bir kere bile ceza yemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

İzmit'ten Ankara'ya 4 saatin altında gidebiliyorum rahatça, D100 ile bu süre çok zor. Ayrıca Bolu tüneli İstanbul yönündeki iniş çok eğlenceli oluyor orayı ayrı bir seviyorum
    İniş rampasını çok mu seviyorsunuz. Size bir rampa söyleyeyim. D100 yolunda, Gerede-Kızılcahamam arasında Kızılcahamam'a 10 km kala uzuuun ve virajlı rampalar var. Tüm seyahatte en sevdiğim kısımdır. Araba orada tatlı tatlı iniyor rampayı.

İnşallah videosunu koyarım.
  • Otoyollar ucuzlen kullanalım. Yakında ozellesirse kullanamicaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse ki otobandan bir araç daha eksildi...

Evet kardeşim tümüyle haklısın... Otoban da neymiş fıstık gibi D100 dururken... Sen kullanma sakın otobanı, hatta otobandan banla kendini... Aracında ogs, hgs varsa söküp at, olur da şeyran dürter falan girmek istersin otobana...

• Geniş tem şeridi varken
    Daracıl d100 şeridinde kafayı yiyelim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.