Şimdi Ara

istanbul anadolu yakasında atari salonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
7.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • varmıdır anadolu yakasında en son kadıköyde hatırlıyorum 2005-2006 senesimi varmı hala varmı bilmiyorum sizin bildiğiniz bir atari salonu varmı

• Valla ben bir kaç sene evvel Kadıköy'de ki Fun City'de Final Fight oynamıştım Yolum bugün o tarafa düşerse yine oynarım, umarım kapanmamıştır.
  • akmar pasajına yakın 2 katlı biyer vardı ama kapandı sanırım
  • ümraniye sondurakta vardı sağlık ocağının yanında vardı karadeniz cafe sanırım oda ps3 çevirdi bayadır gitmiyorum ama şuana kadar gördüğüm en büyük atari salonu ümraniye armağanevlerdeki fun city 2 katlıydı japon arcade salonları gibiydi içi mk3 önünde az beklemedik hareket kapalım diye hey gidi hey
  • 90'lı yıllarda Fenerbahçe Pyramid vardı çok güzel geçirdik orada

istanbul anadolu yakasında atari salonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 3 Mart 2015; 23:13:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

akmar pasajına yakın 2 katlı biyer vardı ama kapandı sanırım

Funcity idi orası ve dün gidip baktığımda kapanmış olduğunu farkettim. Üzüldüm doğrusu, ne zaman kapanmış onu da bilemiyorum ama yazık olmuş...
  • heh heh herkes fellik fellik atari salonu aramakta ama hepsi kapanmış

pendik merkezde bir pasajın alt katı kaynıyor hocam.. hem salon içinde hem salon dışında en az 10-15 tane makine vardır. bi ara baktım bizim çağda henüz doğmamış olan gençler bile makinaların başında kapışıyorlar.. arcade ruhu

pendiğe gelirim diyorsan yerini tarif ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom800

quote:

Orijinalden alıntı: last blade

akmar pasajına yakın 2 katlı biyer vardı ama kapandı sanırım

Funcity idi orası ve dün gidip baktığımda kapanmış olduğunu farkettim. Üzüldüm doğrusu, ne zaman kapanmış onu da bilemiyorum ama yazık olmuş...

akmarın arka çıkşının orda bir tane bilardo slonu var ama içinde sadece tüfekli ateş etme makinaları var.. kollu cihaz yok..

kadıköyde gitar satan dükkanların olduğu yokuş üstünde bi bar var, içeride street fighter 2 makinası var.. ama usta bi jeton versene diye girilmez tabi

benim bulabildiğim dediğim gibi bir tek pendikte var ordada baya makine vardı

• venom800 kullanıcısına yanıt
    venom sende mi cumartesi kadıköydeydin.. bilseydim haberleşirdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

venom sende mi cumartesi kadıköydeydin.. bilseydim haberleşirdik

Tüh ya sende mi oradaydın Yakın bir kardeşime Ps3 oyunu almak için Kadıköy spotçularını şöyle bir gözden geçirdik daha sonra da hazır gelmişken Fun City'ye uğralayım dedik ama mekanı eski yerinde göremeyince hayal kırıklığı oldu tabi. Arcade salonu atmosferini anca Cevahir'in alt katında ki eğlence merkezinde yaşamaya çalışmak çok acı verici doğrusu Ev ortamında nostalji cihazlarla veya emulatörlerle eski günleri yad etmek hala favorim kısacası

ben tepe natilyusteydim

cevahirdekiler sarmıyor ya adam tekken 6'yı koymuş, oturaklı üstelik.. atari dedğin ayakta 2d oyunla olur

bende arcade joystiği pc'ye bağlayıp o atmosferi yaşamaya çalışıyordum ama wii derdime çare oldu hem nes emulatorü hemde snk'nın wii versiyonu oyunları ilaç gibi geldi
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    gelebilirim yakın sultanbeyliye gidiyorum ordan pendiğe giden bir otobüs var ona biner gelirim
  • tamam hocam pm atıyorum
  • Evet takip ediyorum mesajlarını Wii ile o noslatjik arcade oyunlarını oynamak oldukça zevkli oluyordur eminim.
    evet dostum.. sega ve snes'i de yükledim ama o kadar sarmadı beni.. nes emulatoru çok başarılı portlanmış.. orjinal makineyi lcd'ye bağlasan bu kadar net görüntü verceğini sanmam

sen ne yaptın amiga bakıyordun, var mı bir gelişme ?
  • Demek orasıda rahmetli oldu vay be,anadolu yakası daha şanslı galiba enazından 2-3 salon var hala,
    avm lerdeki salonlar beni sarmıyor
    çok fazla steril,aileler çoçuklar tuşa bassın diye geliyor kimsenin oyundan falan anladığı yok,oyunlarda daha çok ata binmeli tüfekli falan varamaz oyunlar yani
  • last blade kullanıcısına yanıt
    aynen dostum, temiz, içeride ebeveynlerin olduğu atari salonunu ne yapayım ben.. sen orda oyun oynıycan yanında çocuk ata binecek.. pis, kasvetli, sadece oyun oynayan kişiler olacakki oyunun zevki çıksın.. yoksa git evinde oyna daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

evet dostum.. sega ve snes'i de yükledim ama o kadar sarmadı beni.. nes emulatoru çok başarılı portlanmış.. orjinal makineyi lcd'ye bağlasan bu kadar net görüntü verceğini sanmam

sen ne yaptın amiga bakıyordun, var mı bir gelişme ?

Piyasada sağlam A1200 bulmak cidden zor, bulsam inan almayı ciddi ciddi düşünürüm. Gerçi aklımda bir çok nostaljik cihaz var ama A1200'ün yeri bende ayrı olduğundan onu alabilmek oldukça önemli benim için. Tabi öyle satın alıp bir köşede sergilemek gibi bir huyum yok, alıp kullanırım muhakkak

• pendik tren istasyonundan sahile doğru giderken 2. veya 3. sağdan girince yolun sonundaki pasajın en alt katında hala nostaljik SF2' kapışmaları yapıyoruz ara sıra...
  • Caddede joker bahçe diye mekan var tuvalet girişin de 2-3 ay önce street figther II oynadım diye hatirliyorum... KAfa çok güzeldi hayal de olabilir :D Tanımadığım 2 kişiyle kapıştım yendim sonra bıraktim cihazi :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.