Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası Rot & Balans & Jant Düzeltme İçin Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MESUT52_34 (4 mesaj) goodorevil (3 mesaj) nk061 (1 mesaj) Hasret62 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> İstanbul Anadolu Yakası Rot & Balans & Jant Düzeltme İçin Tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2082 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Lastiklerimle alakalı bazı sorunlarım ve şüphelerim var zaten lastikleri yenileyeceğim , yenilemeden önce jant düzeltme ve rot işini halletmek istiyorum yeniledikten sonra da balansı yaptırabileceğim sağlam ve işini iyi yapan bir yer tavsiyesi lazım arkadaşlar, teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    15156 Mesaj
    Hocam Anadolu yakasının ne tarafı? Pendik tarafındaysa önerebileceğim bir yer var.
    |
    |
  • Yarbay
    2082 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet tam da pendikte ikamet ediyorum.
  • Yarbay
    15156 Mesaj
    Hocam Pendik Sanayinde bi Petlas bayi var, ben direk oraya gidiyorum. İtfaiye'nin o taraftan girince sağda köşede kalıyor. Görmemeniz imkansız. Hatta "Volvo'cu bi arkadaş yönlendirdi demiryollarında çalışıyomuş" derseniz beni tanıyacaklardır :)
    |
    |
  • Yarbay
    2082 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Güzel o zaman lastik için de fiyat sorayım onlara, dediğim gibi rot - balans ve jant düzeltme yi yapabiliyorlar dimi cunku rot ayarı için ayrı yere gitmek gerekiyor genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8247 Mesaj
    Ümraniye Oto Sanayii'de Efe Rot-Balans var. Ben jantimi duzelttirdim, gayette memnun kaldım . İlgi ve alaka da güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    15156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Güzel o zaman lastik için de fiyat sorayım onlara, dediğim gibi rot - balans ve jant düzeltme yi yapabiliyorlar dimi cunku rot ayarı için ayrı yere gitmek gerekiyor genelde

Evet hocam bu işten anlıyorlar. Sıkıntı yaşamadım ben.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Ümraniye Oto Sanayii'de Efe Rot-Balans var. Ben jantimi duzelttirdim, gayette memnun kaldım . İlgi ve alaka da güzeldi

Paylaşım için teşekkürler memlekete gitmeden önce bi rot-balansa sokucam arabayı ondan öncede bi ön takımı değiştircem.
  • Yarbay
    2082 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar genede tavsiyeleriniz varsa alalım bölge bölge yakın olan arkadaşlar da yararlansın.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,200
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.