Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Merhaba Yeni evliyiz banka kredısıyle yarısını eşim yarısını ben olmak uzere İstanbul Anadolu yakasında ev almak ıstıyoruz ailenın oturabılecegı maximum 300.000 ni geçmeyen bakımlı cevresı temız sıte veya apartman istıyoruz. Semt olarak hangılerı tercıh edılmeli.Kadıkoye İçerenköye eşimin aılesı burda ve oturacagımız yerden metroya ulasımın kolay olması tercıhımız.

• Toplam geliriniz?

FİNDEX puanınız?Sanırım düşük..

3oo K ya o bölgede ev mümkün değil...

• Esim memur ben bankada guvenlik gorevlisiyim toplam 6.500 gelirimiz ben puanim baya yuksek ozellikle mumkun veya degil onu bakalim dedim ama semt olarak mahalle olarak nereler onerilir onu merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdas9292 -- 9 Nisan 2018; 23:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Kadikoy olmasi sart degil Kadikoyde zaten bu butceye zor atasehir maltepe üsküdar buralarda olur bunlara bagli temiz mahalleler farketmez metroya yakin olmasi tercihtir bizim icin

• aydınevlerden bakın.yeni bina metroya yakın o fiyat aralığında evler vardır.
  • Tesekkurler sormak istedigim buydu

• Bulgurlu , cumhuriyet mahallesi evleri hem güzel hemde biraz uygun. 350 bin gibi bi paranız olsa daha güzellerini bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.