Şimdi Ara

İstanbul'a üç yeni ada kuruluyor: Proje görücüye çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
6.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

Bu adaları da Yunan'a kaptırmayın da...

merak etme chp yok artık

Boş konuşmuşsun, parti tutucam diye rezil olmuşsun. 17 ada 2004 de akp döneminde yunanlılara verildi. Aynı gece yarısı süleyman şah türbesini kaçırdığınız gibi. Bu gidişle akp kıbrısıda verecek. Kıbrıs müzakerelerine katılmadınız, başkanlık daha önemliymiş öyle diyor reisiniz.

sen yada senin gibilerin demesiyle mi rezil oluyorum? güldürme, kendini avut geç.
    ege adaları lozanda verildi. o heyetin başkanı da inönü.
    el babta ne işimiz var dersiniz, süleyman şah türbesinin taşınmasına laf edersiniz. muhalefet etmek için her türlü ilkenizi çiğnemek sizin genlerinizin gereği..
    ki ben o türbenin taşınması taraftarı değilim, ve fakat fetöcü subayların o dönem verdikleri raporlar doğrultusunda atılmış hatalı bir adımdır ve tekrar yerine taşınacaktır.

Ne lozanı ? 2004 de akp dönemimde verildi 17 ada. Git tarihini öğren, 17 ada ne zaman verildi yaz görürsün. Lozan olmasaydı şimdi Türkiye diye bir devlet olmayacaktı, Atatürk sayesinde sevr anlaşması yırtıldı ve savaşarak lozan imzalandı yani bugunkü Türkiyenin sınırları çizildi. Sizin hain padişahınız ülkesini satıp intiltereye kaçtı ve bize sevr anlaşmasını bıraktı.

Sevr haritası.
    İstanbul'a üç yeni ada kuruluyor: Proje görücüye çıktı

nankör , hain diye iftira attığın adamların sayesinde yaşıyorsun bu topraklarda. ingiltereye kaçtı dediğin adam bu ülkeden kamal atatyürk tarafından kavulmuş, italyada sürgünde vefat ettiğinde ilaç borcu yüzünden cenazesine haciz konmuş namuslu ve yiğir bir insandı. tabi sizin için zulüm 1453 başladı o ayrı... kininiz ve nefretiniz bundan, ama hazırlıklı olun 1453 ruhu yine kapınızı çalacak.

Yaw he he, seni de reisin gibi kandırmışlar. Sevr anlaşması imzalayıp ülkeyi satanlar sayesinde mi bu topraklarda yaşıyoruz ? Atatürk kovmamış korkusundan kaçmış, kaçarkende ülkeyi satmış.

Bugün bu topraklarda yaşıyorsak Atatürk'ün ve onunla birlikte savaşanlar sayesinde yaşıyoruz. Yoksa şimdi yaşadıpın topraklarda batılılar olacaktı sevr anlaşmasına iyi bak. Onu osmanlı imzaladı. Atatürk lozan anlaşması yaparak bugünkü Türkiyenin sınırlarını çizdi.

Fatih ile vahdettini bir kefeye koyan zavallı. Fatih İstanbulu fethetti, diğeri ülkeyi satıp ingiltereye kaçtı.

Siz önce türbeyi koruyun sonra 1453 ruhunu yaşatırsınız. Beceriksizliklerini de hemen fetö ya atıyorlar. Daha birkaç yıl önce hoca efendi diye tapıyordunuz, dön ülkene hasret bitsin diye mitingler yapıyordunuz.

Sultan Vahdettin'in saltanatin kaldirilmasiyla birlikte TBMM tarafindan surgune gonderildigi dogrudur. Ingiliz gemisiyle ayrilarak Malta'ya gitmis, birkac yil sonra Italya'da vefat etmistir.

Osmanli'nin son donemlerinde iyi yonetilemedigi fikrinde sanirim herkes hemfikirdir. Yalniz hanedan ile ilgili konusurken ve ozellikle hain kelimesini kullanirken dikkat etmek lazim dostum. Napoleon da kaybettigi savas ve basarisiz anlasmalarin ardindan surgune gonderilmistir lakin ben hicbir kontekstte onun hakkinda hain kelimesini goremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi an GTA haritası sandım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merak etme chp yok artık

Boş konuşmuşsun, parti tutucam diye rezil olmuşsun. 17 ada 2004 de akp döneminde yunanlılara verildi. Aynı gece yarısı süleyman şah türbesini kaçırdığınız gibi. Bu gidişle akp kıbrısıda verecek. Kıbrıs müzakerelerine katılmadınız, başkanlık daha önemliymiş öyle diyor reisiniz.

sen yada senin gibilerin demesiyle mi rezil oluyorum? güldürme, kendini avut geç.
    ege adaları lozanda verildi. o heyetin başkanı da inönü.
    el babta ne işimiz var dersiniz, süleyman şah türbesinin taşınmasına laf edersiniz. muhalefet etmek için her türlü ilkenizi çiğnemek sizin genlerinizin gereği..
    ki ben o türbenin taşınması taraftarı değilim, ve fakat fetöcü subayların o dönem verdikleri raporlar doğrultusunda atılmış hatalı bir adımdır ve tekrar yerine taşınacaktır.

Ne lozanı ? 2004 de akp dönemimde verildi 17 ada. Git tarihini öğren, 17 ada ne zaman verildi yaz görürsün. Lozan olmasaydı şimdi Türkiye diye bir devlet olmayacaktı, Atatürk sayesinde sevr anlaşması yırtıldı ve savaşarak lozan imzalandı yani bugunkü Türkiyenin sınırları çizildi. Sizin hain padişahınız ülkesini satıp intiltereye kaçtı ve bize sevr anlaşmasını bıraktı.

Sevr haritası.
    İstanbul'a üç yeni ada kuruluyor: Proje görücüye çıktı

nankör , hain diye iftira attığın adamların sayesinde yaşıyorsun bu topraklarda. ingiltereye kaçtı dediğin adam bu ülkeden kamal atatyürk tarafından kavulmuş, italyada sürgünde vefat ettiğinde ilaç borcu yüzünden cenazesine haciz konmuş namuslu ve yiğir bir insandı. tabi sizin için zulüm 1453 başladı o ayrı... kininiz ve nefretiniz bundan, ama hazırlıklı olun 1453 ruhu yine kapınızı çalacak.

gerçeğe dayanan tarih kitapları okuyun tarihi yeniden yazanları değil. vahdettin tam bir vatan hainidir, Atatürk ün önünü kesmeye çalışan ingilizlere yanaşmaya çalışan odur. Cumhuriyet Tarihi Yalanları 1-2 bu iki kitabı okuyun okutturun. bahsedilenler eski telgraf ve yazışmalarla gerçeğe dayanmaktadır. birbirlerini kanıt olarak gösteren vatan haini yazarlarla karıştırmayın.

• ula ülke aç bunlar ada yapçakmış
  • iyide bunun bana ne faydası var
  • Yandaş bir trolle verilir. Troll istediği gibi kullanır harcar halka gelince parrra parra parra. Zenginler keyfine bakar fakirlerin çenesi yorulur iki malarnaya 1 torba kömğre eyvallah çeker işinr bakar.

• Yunanlilar sahip cikar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hah ne eksik diyordum, şimdi oldu! Siluetini berbat ettiğimiz yetmedi, şimdi de boğazın içine ediyoruz. Daha önce kıyıyı doldurmuş, İstanbul'un sivilcesi çıkmış gibi gösteriyorduk artık bununla ne olur bilemedim.
    Boğazın akıntısıymış, depremmiş, boğazın görüntüsüymüş falan diye düşünen yok nasıl olsa, doldurun anasını sattığımın boğazını. Ayrıca karşılama amacıyla yapılacağı yazılmış ki umarım resmi karşılamalar kastedilmiyordur. Dolmabahçe, Yıldız gibi saraylar, onlarca köşk ve konak gibi devlet bütün o tantanasını, geçmişini gösterecek ve adeta yabancı devlet adamlarına karşı havasını atabileceği mekanlar bitti, böyle yerlere kaldık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnymnkrsn

GTA VI dan bir map gibi olmuş

sadsadasdd gta vi istanbul city
  • Daha lunaparktan bozma ankaparkı bitiremediler . Aletler yağmurda karda çürüdü .
  • OsmanOğlu bunu beğendi.

• Bari birkaç turist çeksede ordan birşey belki gelebilir.
  • Spor açısından güzel bir gelişme. İnşallah spor tesisleri yandaşlara verilmez.
  • Ülkenin kendi bankası (Ziraat Bankası) bile özelleştirilip devletin idaresinden çıkacak, bunlar hala yeni proje yeni proje. Kendi ellerindekileri değerlendiremiyolar, yap-işlet-devret diye diye ülkenin tamamı başkaları tarafından işletilip devredilecek heralde. İzmir Limanı (yaklaşık) 13 yıllık cirosuna karşılık 49 yıllığına özelleştirildi. Keza Mersin Limanı da aynı şekilde. Bu ne perhis bu ne lahana turşusu.

Ama 'yol yaptı, köprü yaptı, tünel yaptı.'

• Türkiye nin ekonomisi de aynı futbol ligi gibi...

Altyapı yok, yabancılara dökülen paralar çok...

• İstanbula değil Antalya gibi yerlere lazım böyle şeyler ne varsa doldurdular İstanbula zaten tamam güzel coğrafya tarih başkenti eyv ama bokunu çıkarmayın yav

• Adamlar resmen betona tapıyor. Yuh

• quote:

Sesli güldüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da olan bu tür projeleri gördükçe forumda yaptığım şaka aklıma geliyor. Bir gün ülkece İstanbul'a taşınacağız. Sanırım bu şaka yakında gerçek olacak...

Bu saçma sapan projeye ne gerek var? Anadolu'da senin insanın işsiz, git risk al yatırım yap.

Bu ülke İstanbul'dan olşmuyor, İstanbul,'un nüfusu olacak 30 milyon...
  • Seçim vaatleri görücüye çıkıyor.avi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.