Şimdi Ara

İstanbul 3. Havalimanı (Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
5
Favori
19.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğraflar için teşekkürler. Sanırım 2018'in ilk çeyreğinde 1. etap açılacak.
  • Arkadaşlar merhaba bir konu hakkında bilginizi almak için soruyorum 3. hava limanı inşaatında çalışan bir arkadaşımız varmıdır. eğer var ise bana özelden yazabilirmi bi konuyu danışmam lazım şimdiden çok teşekkürler
  • havalimanı inşaatı hızla devam ediyor.
    Herhalde bir 6 ay sonra şekli şemali iyice netleşir.
  • Güncel fotoğrafları paylaşabilecek var mı arkadaşlar?
  • Bende güncel foto ve video bekliyorum.
  • THY bu havalimanıyla birlikte Airbus A380 ve Boeing 748 gibi uçaklar alır mı artık?
  • 3.havalimanında yer hizmetleri için yeni bir şirket kurulacağı söylentileri var. Birşey duyan bilen var mı ne olacak türk hava yolları uçaklarına kimler bakacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

3.havalimanında yer hizmetleri için yeni bir şirket kurulacağı söylentileri var. Birşey duyan bilen var mı ne olacak türk hava yolları uçaklarına kimler bakacak?

3. Havalimanını hub olarak kullanmaya başladıklarında sanırım birçok şeyi değiştirecekler. Ama şu an için tahminden öteye gidemeyiz.
  • İnşaatın yeni foto videoları neden yok internette.
  • Herkese merhaba.

Bu projede çalışan arkadaşlara ve/veya konuya hakim bilgi sahibi arkadaşlara Gayrettepe-Yeni Havalimanı metrosunun akıbetini sormak istiyorum. Durum nedir? Havalimanının açılışına yetişecek mi? Ayrıca havalimanı söylendiği gibi Şubat 2018'e yetişecek mi? (Çok zor görünüyor.)

İşim gereği vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli. Bilhassa metro inşaatının durumuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşlar bilgilendirirse çok mutlu olurum.
  • Konu pek aktif değil

• Merhab arkadaşlar
    Ataturk Havalimanın akıbeti ne olucak acaba ? fiziksel olarak iki havalimanında faaliyette olma şansı var mı ? bakırköy^de oturup 5dk içinde havalimanında olmak ve sürekli uçan biri olarak merak ediyorum :)
    teşekkürler
  • havalimanının kaba inşaatı bayağı bitmiş. Genel şekli netleşmeye başlamış.
    http://www.sabah.com.tr/fotohaber/ekonomi/3-havalimani-ilk-kez-boyle-goruntulendi/11
  • Bu proje apartman dikmeye benzemez. Asıl iş kabası bittikten sonra başlar. Ayrıca havalimanı bittikten sonra metro ancak yıllar içinde kullanıma açılacak. Vizyonsuzluk paçalardan akıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni yapılacak 3. Havalimanı biraz uzak olacak. 2018 yılsonuna doğru 3.havalimanı Gayrettepe hızlı metrosu açılacak. 2018'in başında açılacak havalimanına gitmek biraz zor ve zahmetli olacak gibi görünüyor. Mevcut durumda bile Sabiha Gökçen'e direk metro ile ulaşamıyorsunuz. Bu yüzden havalimanı transferi sunan birçok uygulama ile gitmek daha kolay oluyor. Hem rahat hemde ekonomik bir yolculuk oluyor. Özellikle kadınlar için harika bir çözüm. Şahsen eşimi herhangi bir taksiyle göndermektense, ekonomik fiyatla ve vip araçlarla göndermek daha güvenli hissettiriyor. Artık bu araçları kullanmak için yüksek fiyat ödemek zorunda değilsiniz. Hatta 2 yada 3 kişiyseniz Havaşa bile gerek kalmadan kapının önünden binip gitmek çok kolay oluyor.

Progo Havalimanı Transferi

• Personel alımı olayını ben de merak etmekteyim. Ayrıca 3. Havalimanına yakın bölgelere konut yapılır mı acaba? Binlerce aktif çalışan olacak sonuçta orada.

• Tahmini açılış tarihi ne zaman? Personel alımı ne şekilde gerçekleştirilecek?

Benim tahminlerime göre ilk etapta Atatürk Havalimanı'ndaki personel 3. Havalimanı'na kaydırılacak. Tabi ihtiyacı karşılamayacağı için sezonluk çalışan (Dalaman, Antalya gibi) personeller talep ederlerse değerlendirilecekler. Geriye kalan yeni başlayacak olanlar ise işe alım süreci ile işbaşı yaparlar gibime geliyor.

Esas merak ettiğim konulardan bir diğeri ise, ulaşım ve konaklama. Üçüncü Havalimanı uzak bir bölgeye konuşlanıyor. O bölgede toplu konut projesi ve metro hattı süreci nasıl ilerliyor merak etmekteyim.

Malum, İstanbul barınma, ısınma ve ulaşım konusunda oldukça pahalı bir şehir. ₺2000 alan standart bir havalimanı personeli nasıl geçinecek?
  • beklemedeyiz
  • seyyahdefteri S kullanıcısına yanıt
    hocam kapanacakmış bakan bey açıkladı. tamamen iptal

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.