Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İst de Telefona Yazılım Yükleyen Servisler ???

11
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> İst de Telefona Yazılım Yükleyen Servisler ???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      215 Mesaj
      16 Şubat 2005 16:40:50 Konu Sahibi
      Ark lar bildiginiz iyi bir teknik serwis war mı yazılım yukleyen ? Ben doubankta İntel teknik servisi biliyorum ... onun dıshında en son tel yazılımlarını ilk getirip yukleyen neresi war ist. de??

7710 ichin yazılım sordum İntel e ... onlara yeni yazılımı gelmemish... bu yuzden achtım bashlıgı ... yardımcı olursanız sewinirim... saolun warolun

|
      |
      16 Şubat 2005 16:44:34
      Ben bakırköy KVK'yı kullanıyorum genelde...
      |
      |
      16 Şubat 2005 16:57:37 Konu Sahibi
      Garantili olarak 7710 chıkmadıgı ichin KVK, Genpa gibi yerlerin teknik servislerinde yazılımının henuz geldigini zannetmiyorum..?
      |
      |
    • Yarbay
      3112 Mesaj
      16 Şubat 2005 17:12:31
      kvk nın sitesine girip telefon numaralarını al onlarda olabilir garantili gelmesine gerek yok, onlar internetten indiriyo ( teknik servislerin özel web sayfaları varmış )
      |
      |
      16 Şubat 2005 17:29:05 Konu Sahibi
      hmmm eyw bilmiyodum bunu bi arayıp soriim... saol...
      |
      |
    • Yarbay
      2310 Mesaj
      16 Şubat 2005 19:16:51
      ARKADASLAR BEN SAHİT OLDUM TEKNİK SERVİS ELEMANLARIYLA PİYASADAKİ TELEFONCULAR ORTAK CALISIYOR TEKNİK SERVİSTE OLMAYAN VERSYONLAR FLASH LAR SİRKECİ TAHTAKALEDEKİ ARKADASIMDA VAR VE SİEMENS İN HERHANGİ FLASH INI TEKNIK SERVISTEN ELEMANLAR SATIYOR....
      |
      |
      16 Şubat 2005 19:23:59
      iyide telefoncularda yüklemeleri 10 milyona yapıyolar sanırım int.den yüklesene kardeş
      |
      |
      16 Şubat 2005 19:26:15
      quote:

Orjinalden alıntı: KanYe_wEsT

iyide telefoncularda yüklemeleri 10 milyona yapıyolar sanırım int.den yüklesene kardeş

maLesef netten versyon vs.. yukLenmiyor sen bunLarı java oyunLArıyLa faLan karıstırma..
      |
      |
      16 Şubat 2005 19:33:53
      ben karıştırmışım aslında belki çok araştırılırsada bulunabilir intden. teori tabiki bu
      |
      |
      16 Şubat 2005 19:53:06
      6630 için cikmis mi
      |
      |
      16 Şubat 2005 21:15:10 Konu Sahibi
      KanYe_wEsT , netten indirilip yazılım yuklenmesini tabiiki bende dushundum..ama o kadar kolay diil yazılım yukleme... program kurmaya benzemiyo... yoksa kesin kendim yapardım tabiiki...

slyt , dediin olayı biliyorum ... hatta bu doubanktaki İntel denen yere de beni teli aldıım yer goturdu.. chunku salak herifler guwenlik kodunu deishtirmishler tel in ben satın almadan... we gittiimde biz bilmiyoruz o kodu dediler.. anca yazılım yukleyince sıfırlanıyomush guwenlik kodu... o wesileyle bu İntel denen yeri buldum... adamlara tel achtım bugun... 7710 un yeni versiyonlu bi yazılımı chıkmısh yurtdıshında... o geldimi diye sordum ...yok daha ilk wersiyon yeni geldi dedi... onun ichin yazılım yukleyen bashka bi serwis arıyorum...

Sen zahmet olmazsa tahtakaledeki ark ına bi soruwersene yeni yazılımı wardır belki onda 7710 un ?? saol..
      |
      |
    • Teğmen
      215 Mesaj
      17 Şubat 2005 16:38:44 Konu Sahibi
      Yaw yok mu KVK, Genpa, Netcell gibi orijinal tel satan yerler dıshında saglam bir teknik serwis bilen ??? (yazılım yukleyen tabiiki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlonba -- 17 Şubat 2005, 16:39:44 >
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.