Şimdi Ara

İST. Bağcılar‘dan Harbiye‘ye nasıl gidebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GameX oyun fuarı var ve yol bana bayağı ters. Oraları hiç bilmiyorum, nasıl gidebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tramvay > metrobüs > Taksim metrosu şeklinde aktarma ile gidebilirsin, Taksim'de inersin. Ya da direkt tramvayla Kabataş'a gel, oradan yürürsün. Belediye otobüsü olarak bilgim yok maalesef.
  • Az önce Google Maps‘ten baktım, Bağcılar‘dan tramvayla Tophaneye gitsem ordan tam Taksim meydanına çıksam, taksim meydanından da 400-500 metre yürüyünce fuarın önüne geliyor. Yürüyeceğim yol toplamda 2.2 km. Ama taksime hiç gitmedim. Meydandan geçebilir miyim? Inşaat vs vardı ondan soruyorum.

Gerek buradan, gerekse özelden mesaj atarak yardım eden arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 5 Eylül 2013; 8:52:14 >
  • İnşaatın durumu ne bilmiyorum ama Taksim'den bir şekilde gidilebilir diye düşünüyorum. Tabi fuarın tam yeri neresi o da önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

İnşaatın durumu ne bilmiyorum ama Taksim'den bir şekilde gidilebilir diye düşünüyorum. Tabi fuarın tam yeri neresi o da önemli.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Az önce Google Maps‘ten baktım, Bağcılar‘dan tramvayla Tophaneye gitsem ordan tam Taksim meydanına çıksam, taksim meydanından da 400-500 metre yürüyünce fuarın önüne geliyor. Yürüyeceğim yol toplamda 2.2 km. Ama taksime hiç gitmedim. Meydandan geçebilir miyim? Inşaat vs vardı ondan soruyorum.

Gerek buradan, gerekse özelden mesaj atarak yardım eden arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Tophanede inip Taksime yuruceksen surekli yokus var tavsiye etmem .
    Edit : bi insan istanbulda yasayip nasil hic Taksime gitmez ya
    Edit 2 : Yurumeye hic gerek yok Kabatas tramwayindan indikten sonra fenikuler hattina biniceksin 5 dakikada Taksimdesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vastiel -- 5 Eylül 2013; 9:05:11 >

• maps'e baktım şimdi, tramvay ile son durak Kabataş'ta inip inönü stadı > maçka parkının oradan yürüsen de olur, metroya binerim dersen Osmanbey durağı daha yakın kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

maps'e baktım şimdi, tramvay ile son durak Kabataş'ta inip inönü stadı > maçka parkının oradan yürüsen de olur, metroya binerim dersen Osmanbey durağı daha yakın kalır.

Inönü stadının ordan yürümek daha iyi sanırım. Hem görmediğim yerleri görürüm.

Vastiel dostum o taraflara hiç işim düşmedi bu zamana kadar. Beyoglu sokaklarında, caddesinde yürüdüm ama meydana hiç gitmedim. Bugün giderim artık.

• bağcılardan otobüs vardır illaki meydana 89c olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

bağcılardan otobüs vardır illaki meydana 89c olması lazım

Taksim Meydana mı?

• quote:

quote:

Taksim Meydana mı?

evet ama su anda tam meydana girmiyorlar tarlabaşında indiriyorlar zaten yürüme mesafesi meydana 5 dakika
  • quote:

quote:

quote:

Taksim Meydana mı?

evet ama su anda tam meydana girmiyorlar tarlabaşında indiriyorlar zaten yürüme mesafesi meydana 5 dakika

Bağcılardan Taksim‘e otobüs var. Onunla gitsem daha iyi sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Taksim Meydana mı?

Bağcılardan Taksim‘e otobüs var. Onunla gitsem daha iyi sanırım.

öyle yaparsanız daha iyi olur uğramazsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.