Şimdi Ara

İST: AVRUPA YAKASI PİRİM YAPACAK BİR MAHALLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlarım uzun zamandır foruma giremedim...Geçmişte burada çok ayrıntılı yazıp anlattığım.. Yatırım amaçlı ev arayanlar buradan ev alın deyip tavsiye ettiğim mahalleye bu gün tesadüfen gittim...Eski evlerin dörtte üçü apartman haline gelmiş...Fiyatlar uçuşa geçmiş...100 M2 yeni 2 + 1 kombili daireler 200 - 300 arası satılıyor....Çok değil bir yıl önce yazdığım rakamlar uçuyor.....Çok doğru tavsiyelerime inş uyanlar vardır.... Yazdığım yer Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı nın tam arkası Eski adı sanayi Mah... Yeni adı Orhan Gazi Mah....Şu andaki fiyatları halen pirim yapacak.....Çünkü çevredeki LÜKS inşaatler M 2 si 4000 - 5000 Liradan satılıyor....Burası er geç 2500 - 3500 Lira olur...Eski yazımı bu topikte bulup okuyunuz.... Adım hıdır elimden gelen budur..... Saygılarımla....

• ellerin dert görmesin usta sağolasın
  • Bu gün Ocak 2018 yine aynı yeri tavsiye ediyorum...Çünkü pirim yapmaması imkansız..Çevresinde çok lüks siteler inşa halinde...Ve 550 - 650 Bine daireler satılıyor... Burada bu fiyata bu daireler şu anda bile ucuz... İstanbulun ulaşım sorunu ve hava kirliliği olmayan imara açık her semtinde M2 si 2000 Liraya normal yeni ve ara kat daire bulursanız kaçırmayınız...Bodrum, giriş , taras daireler daha düşük fiyatlı satılıyor...Ara katlar güneşe bakan aydınlık daireler çok kolay
    satılıyor.....ALDATMACA M2 OLARAK YAPILIYOR...GÖZÜNÜZÜ AÇIN...115 M2 dedikleri daire 95 M2 net geliyor...Efendim biz bürütü söyledik diyorlar... Elinize çelik metreyi alıp en ve boyunu ölçün... Net alanı bulun...97 M2 çıktı... 97 x 2000 = 194 .000 Lira ve altı ise ev ucuz...Kaçırmayın....Net M2 konuşuyorum....Kendiniz ölçün....Kimseye güvenmeyin... Kolay gelsin...NOT... İstanbulda 1 M2 si 7000 - 9000 Liraya satılan daireler var....Biliyorsunuz.... Kolay gelsin....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.