Şimdi Ara

İST. AVCILARDA XBOX 360 OYUNLARI ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben istanbul avcılarda oturmaktayım arkadaslar ama orjinal xbox 30 oyunları satan yerler bulamadım yada avcılar dısında ist. avrupa yakasında pazar günleri açık uygun fiyatlı xbox 360 oyunları satan yerler söylermisiniz acaba şimdiden çok tesekkurler

• Kadikoye gec dostum ordanal, ama netten ara daha hesapli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Kadikoye gec dostum ordanal, ama netten ara daha hesapli.

hocam avcıları alt üst ettim ama xbox orj. oyun satan yok bizim millet alışmış kolay partaYA ALAYI KORSAN SATIyor bir tane moder warfare 2 bulmadım çıldırcam
  • dostum bende avcılardayım xenon makınamın zamanında yer altını yer üstünü talan etmiştim 1 tane oyun bile bulamamıştım fw e geçtim sıkıntım yok :) sana eminönü kadıköy yolu gözüktü.
  • shopdodon alıcan...kadıköyede gitsen onlarda sana 70 80 fiyat çekicek o oyun için..
    zaten onlarda burdan ordan alıp + sını koyarak satıyor...
  • Kendine en yakın D&R'a gidip şansını deneyebilirsin veya hatırladığım kadarıyla Cevahirdeki D&Rda xbox 360 oyunlarını satılıyordu. Eğer orda da MW2yi bulamazsan eminönü/tahtakale tarafında Doğubankta bulabilirsin. Valla şuan aklıma başka biryer gelmiyor ama karşıya geçebilirim dersen Kadıköyde Yazıcıoğlu iş hanında ve çevresindeki bazı yerlerde bulabilirsin. Ama anadolu yakası olmazsa avrupa tarafında aklıma başka yerler gelirse yazarım
  • forumistanbul saturn'de var 160 tl maddi imkanın varsa git al.
  • öncelikle avcılarda oturuyorum ve sevindirici bir haber verebilirim..Orjinal oyun satan bir yer yakın zamanda bir kaç gün içerisinde olacak belkide oldu haberim yok aramadım son zamanlarda..

www.ps3oyunborsasi.com adresli yer avcılarda küçük ama dükkan sahibiyle içeriği ile süper bir yer,ps3 üm varken oyunlarımı oradan temin ederdim,sahibi ile telde görüştüm ve siparişlerin yolda olduğunu söyledi yani orjinal oyunlar geliyor diyenbilirim..sitesinde iletişim bilgileri mevcut her türlü sorunuza cevap verebiliyor ayrıca msnde ekleyebilirsiniz çok yardımcı olan biri,Allah için ben sevdim kendisini

gerisi size kalmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TylerDurden® -- 27 Haziran 2011; 12:29:37 >

• işin çözüldü işte.
  • Ben de Büyükçekmece'de oturuyorum, oturduğumuz yerler yakın sayılır. Ben oyunları ikinci el bölümünden temin ediyorum. Oyun yelpazesi kısıtlı ama olsun, hiç yoktan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 27 Haziran 2011; 14:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Ben de Büyükçekmece'de oturuyorum, oturduğumuz yerler yakın sayılır. Ben oyunları ikinci el bölümünden temin ediyorum. Oyun yelpazesi kısıtlı ama olsun, hiç yoktan iyidir.

git kadıyöyden al sürüsüne bereket oyun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Ben de Büyükçekmece'de oturuyorum, oturduğumuz yerler yakın sayılır. Ben oyunları ikinci el bölümünden temin ediyorum. Oyun yelpazesi kısıtlı ama olsun, hiç yoktan iyidir.

git kadıyöyden al sürüsüne bereket oyun var

Hocam Kadıköy'deki oyunlar genelde sıfır oluyor, oradan ancak yeni çıkan oyunları satın alabiliyoruz. Yoksa Kadıköy'e gitmek dert değil.
  • 2. el forumu ,gittigidiyor , sahibinden işimi görüyor ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.