Şimdi Ara

'İşsizlikten bunaldım' yazdı, 34 yaşında hayatına son verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
16.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 92
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • x2yk (5 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (4 mesaj) sirkesurat (4 mesaj) Rebellion87 (4 mesaj) nazım55 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (36 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
119 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 'İşsizlikten bunaldım' yazdı, 34 yaşında hayatına son verdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    447 Mesaj
    Kıraathanelerde kek yiyin çay için.
    |
    |
    İşlemci: AMD Ryzen5 2600 / Anakart: ASUS TUF B450 PLUS GAMING / Bellek: Crucial Ballistix Sport LT Gray DDR4 (2X8)16GB 3000MHz CL15 / Soğutucu: COOLER MASTER HYPER TX3 EVO / Ekran Kartı: ASUS GeForce GTX1050 Ti OC DirectCU II GDDR5 4GB 128Bit DX12 / SSD: Kingston 120GB V300 / Sabit Disk: Seagate 3.5" 1TB Barracuda / Güç Kaynağı: HIGH POWER Element Smart 750WATT / DVD Yazıcı: SAMSUNG SH-224DB/RSBS 24X ± DOUBLE LAYER / Kasa: EVEREST RAMPAGE STORM W5 Monitör: Viewsonic VX2457 Klavye: Logitech G710 Mouse: A4 Tech Bloody V7MA Kulaklık: ASUS STRIX 2.0
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Üzülerek söylüyorum şu anda bende aynı durumdayım şu dakikadan sonra benimde kaybedecek hiçbir şeyim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bunlar hep dıj gujlerin oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taheed1986 -- 23 Şubat 2019; 16:56:40 >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

Yandaş medyada bile koymamişlar sonrada siyasete girmeyin erdoğanın ne suçu var derler ekonomi çok iyi ise bu işsizlik neden olur
    Almanya da bütün değerler artı yönde rekorlar üstüne rekorlar kıran bir ülke de işsizlik denilen reel bir değer neden var? Özellikle mi yaşıyorsunuz bunları anlamıyorum. Neden Türkiye iyi ise neden işsizlik var imiş. Hadi biz iyi değiliz işsizlik var eee Almanya iyi olduğu hal de neden işsizlik var o zaman?

Bunu atayizler bile açıklayamaz. Ahahahahhah. ;)

Zihniyetini değiştiremeyen bu ülkeyi değiştiremez. Ve ne çekiyorsa bu düşünceler yüzünden çekiyor bu ülke.
  • Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Almanya da bütün değerler artı yönde rekorlar üstüne rekorlar kıran bir ülke de işsizlik denilen reel bir değer neden var? Özellikle mi yaşıyorsunuz bunları anlamıyorum. Neden Türkiye iyi ise neden işsizlik var imiş. Hadi biz iyi değiliz işsizlik var eee Almanya iyi olduğu hal de neden işsizlik var o zaman?

Bunu atayizler bile açıklayamaz. Ahahahahhah. ;)

Alıntıları Göster
    kardeşim sen bakma bunlara.bunlar din düşmanı, biz inşallah daha fazla cami imam hatip yaparak ülkeyi uçuracağız.bak yemene afganistana nasıl uçuyorlar ama

• Yarbay
    2551 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

kardeşim sen bakma bunlara.bunlar din düşmanı, biz inşallah daha fazla cami imam hatip yaparak ülkeyi uçuracağız.bak yemene afganistana nasıl uçuyorlar ama

Alıntıları Göster
    He aynen hee, nazım55 in mesajına bak ve gör nasıl bir çaresiz kaldığını ve bir kesime nasıl saldırıyor gör. Bu adam 50 yaşlarına gelmiş değişmez artık ama bunu gibi yetişenler de var işte bunlarda değişmezse bu ülke de çok değişmez bunu der bunu bilirim. ;)

Her gün belki 10 kişi benzer şekilde intihar ediyor nerede idiniz bunlar olurken bu haber oldu diye mi yoksaaaaa yardir buradan akp ye diye mi niyeti belli bir kesimin o yüzden çok anlatmaya gerek yok. Özgecan kardeşimiz için çırpındı bu millet ama Özgecan dan sonra 500 kadını da daha koruyamadı bu ülke sorarım ne yaptık ne yaptınız hiçbir şey o yüzden edebiyat ile peynir gemisi yürümüyor. Ağlayan bebeye emzik verilir bebelik yaşını çoktan geçtiniz emzik sizlere ufak gelir. ;)

Zikrettigim kişiyi de alıntılayim da arkasından konuşmuş gibi olmayalım savunur belki kendini. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 23 Şubat 2019; 17:42:0 >

Zihniyetini değiştiremeyen bu ülkeyi değiştiremez. Ve ne çekiyorsa bu düşünceler yüzünden çekiyor bu ülke.

• Binbaşı
    1983 Mesaj
    Ülkenin gizli servisleri yabancı gizli servisleri kontrolünde. Bilerek ve isteyerek bizi sömürge ülkesi olarak kullanıyorlar kendi ülkelerine. Tüm yerli istihbarat servisleri ülkeyi bilerek geri bırakıyorlar. Yani bu şu anki hükümet değil çok eskiden beri var. İngilizler çekildiler yenildiler gittiler ama ülkeyi derinden ele geçirmiş vaziyetteler. Yenilgiyi yediremediler Atatürk cumhuriyetini savaşla yenemezsek bizde böyle yeneriz diyorlar. Fetö dahil tüm dini tarikatlar yabancı gizli servislerin oyuncağı. Dinciliği kullanmak zaten Ingilizlerin kitabını yazdığı bir ele geçirme içten çökertme taktiğidir. Birde istihbarat servisleride onların. Daha ne olsun. Orduyu çökerttiler gerçi onada sızmışlar, ele geçirmişler. İktidardakiler zaten onların oyuncağı.

yapabileceğiniz hiç bir şey yok arkadaşlar, hepimize geçmiş olsun, ruhuna fatiha bu ülkenin

bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedycruiser -- 23 Şubat 2019; 18:2:47 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    475 Mesaj

Bunları bildiğimiz için yurtdışı istediğimizde de vatan haini ilan ediliyoruz işin komik tarafi da bu

|
    |
    unforgiven1127 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 4770k @4.4 ghz/Msi Core Frozr L/Asus Strix RX570 O4G/Gigabyte Z97 HD3/Gskill RipjawsX 2x4Gb 1600 Mhz Corsair Vengeance 2x4Gb 1600 Mhz/Crucial BX500 240 GB/WD Blue 1 TB/Cooler Master Haf X/Sharkoon 750w 80 Bronz/Samsung CJG54 27" 2K 144 Hz/Gamepower Ogre/Logitech G403/Hp Omen 300 Extended/Corsair HS60/Samsung Galaxy S7 Edge/Audio Technica ATH-M50X/KZ ZSN
  • Binbaşı
    1389 Mesaj
    hiç şaşırmadım maalesef

|
    |

Müzmin tembellere kılımı kıpırdatmam ayrica ne münasebet senin gibi tanımadığım adama kefil olayım

|
    |
    Allizzwell27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasil gecindin o kadar yil hic sıkılmadin mi iyi dayanmissin

|
    |
    supreius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: x2yk

He aynen hee, nazım55 in mesajına bak ve gör nasıl bir çaresiz kaldığını ve bir kesime nasıl saldırıyor gör. Bu adam 50 yaşlarına gelmiş değişmez artık ama bunu gibi yetişenler de var işte bunlarda değişmezse bu ülke de çok değişmez bunu der bunu bilirim. ;)

Her gün belki 10 kişi benzer şekilde intihar ediyor nerede idiniz bunlar olurken bu haber oldu diye mi yoksaaaaa yardir buradan akp ye diye mi niyeti belli bir kesimin o yüzden çok anlatmaya gerek yok. Özgecan kardeşimiz için çırpındı bu millet ama Özgecan dan sonra 500 kadını da daha koruyamadı bu ülke sorarım ne yaptık ne yaptınız hiçbir şey o yüzden edebiyat ile peynir gemisi yürümüyor. Ağlayan bebeye emzik verilir bebelik yaşını çoktan geçtiniz emzik sizlere ufak gelir. ;)

Zikrettigim kişiyi de alıntılayim da arkasından konuşmuş gibi olmayalım savunur belki kendini. ;)

Alıntıları Göster
    Yandaş medyanız bu yüzden intihar edenin kaçıni yayinladiki haberimiz olsun bunu bile yayinlamamışlar iste sen neyin kafasını yaşıyorsun anlamadim ki

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    İyi dayanmış. 24üm nasıl öldürsem kendimi diye bakıyorum.
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Dün sultanlara taptığı zannolunan bu millet, milli mevcudiyetini tehlikede görünce bir kumandanın emri altına girmiş, hayatını ortaya atarak istiklalini ve istikbalini kazanmıştır.''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.'' kısmına geçtik
  • Yarbay
    4151 Mesaj
    Allah rahmet eylesin.

|
    |

Bana is bul demiyorum
    Cok sukur calisip çabalayıp iyi yerlere geldim ve durumun farkindayim.Sen degilsin.Cunku ben kendim kaziyarak geldim.Senin gibi degil yani anladin
    Ayrica is var demissin ben de diyorum ki yuzde 12 issiz var .Sen madem cok biliyorsun bu isleri git iskurun önüne surda burda is var gidin baslayin de.Hani cok biliyorsun ya ?
    Bas git isine hadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allizzwell27 -- 23 Şubat 2019; 20:59:58 >
    |
    |
    sirkesurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Web Tasarım
Gülüş Tasarımı
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.