Şimdi Ara

'İşsizlikten bunaldım' yazdı, 34 yaşında hayatına son verdi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
16.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dünyada Türkler kadar çalışmak isteyip is bulamayan baska bir millet yoktur

Lafa gelince herkes bize tembel der ama o is öyle değil

Fabrika yerine cay kek dağıtım merkezi secenler saolsun
    Yanılıyorsun. Türkler vasıfsız, ama çok çalışkan bir millet olarak bilinyor. Ben her yılın bir kısmını yurt dışında, özellikle Avrupa ülkelerinde geçiriyorum. Türkler işçi olarak çok çok seviliyor. "Hiç itiraz etmeden, isyan etmeden, yorulmadan it gibi çalışıyorlar" lafını Almanya, Hollanda, Avusturya vs.vs. gibi ülkelerdeki fabrika yöneticilerinden çok ama çok duyarsınız...
  • Tarimi halledemeyecek kadar vasat bir hukumetten bahsediyoruz arkadaslar bunlari savunanlar intihar eden arkadasinda vebaline giriyor kac sehit verdik bunlari savunuyorsunuz elestirin biraz körü körüne savunmayin yeter millet ölüyor taciz ediliyor serefsizlik yapmayin adam olun insan olun

• bu konuyu okurken yan tarafta kariyer.net açık.. umarım bu kötü günleri de atlatırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Yanılıyorsun. Türkler vasıfsız, ama çok çalışkan bir millet olarak bilinyor. Ben her yılın bir kısmını yurt dışında, özellikle Avrupa ülkelerinde geçiriyorum. Türkler işçi olarak çok çok seviliyor. "Hiç itiraz etmeden, isyan etmeden, yorulmadan it gibi çalışıyorlar" lafını Almanya, Hollanda, Avusturya vs.vs. gibi ülkelerdeki fabrika yöneticilerinden çok ama çok duyarsınız...

Alıntıları Göster
    Kardes kendi halkimizdan bahsediyorum

Yurt dışında oyle dediklerini biliyorum ozellikle almanyada balkan gocleri sonrası Türkleri mumla arar oldular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

5 milyon suriyeliye 40 milyar euro harcayacağımıza o parayı ancak karşıladığımız sattığımız fabrikaları geliştirip yerde sürünen, mendil satan, istanbulkart kılıfı satan, işsiz diye sıkıntılara düşen insanlar için de fabrikalar kurup enflasyonu düşürüp niye üretimi arttırmadınız?
    demek ki amaç üretimi arttırmak değildi hiçbir zaman
  • Aaa nerde bu " ameriga da dunya devi orda da intiharlar oluyor" diyenler. Goremedim

• Akplilere sorunca onlar is begenmiyor diyorlar. Allah akil fikirlerini daha da alsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Akplilere sorunca onlar is begenmiyor diyorlar. Allah akil fikirlerini daha da alsin.
    Aslında o da var işsizlik yanında, 1 yıl öncesine kadar aynı şekilde düşünüyordum fakat 1 yıldır yaşadıklarımdan değişti fikrim
  • Ben de 1 sene işsiz kaldım. Ama şimdi ABD de doktora yapıp çalışıyorum. Hayata iyi gözle bak.
  • İşsiz olan herkese bilgisayar ile alakalı işleri tavsiye ediyorum.

İşin sonunda teknoloji sektörü okullardan atılanların sığındığı bir sektördür.
  • Köpeğin, kahvedeki keçiyi kovalamasını canlı yayında haber yapan habertürkün bu intihar haberini sitenin derinliklerinde kolayca bulunmayacak şekilde haber yapması ve en abuk sabuk haberleri ana sayfada iri puntolarla duyuran hurriyetin, bu haberi ana sayfada haber olarak görmemesi..

Sebebi hükümetten, erdoğandan korkmaları, çünkü intiharın sebebi işsizlik..

Aşk uğruna intihar etseydi, tüm sitelerin ana sayfalarında bu haber yer bulurdu...
  • Dünya da işsizlik hızla artan bir sorun Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olayı öğrenen insansız yayın organı yandaş medya:
    "İşsizlikten değil, karı kız meselesi veya uyuşturucu etkisi" diye haber yaparsa şaşırmayın. Buna benzer haberleri çok seviyorlar. Savunmak zorundalar. Vergi borçları siliniyor, KDV sıfırlanıyor. Yönetimine de birkaç kişi atayınca sabah-akşam propaganda...
    Oysa ki basının asıl görevi yanlışa muhalefet etmektir ki düzelsin. Ama ülkemizde nerede böyle ilkeli yaklaşım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 23 Şubat 2019; 13:39:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl iş bulamıyorlar ben anlamıyorum. Bizim insanımız tembel ve iş beğenmiyor öyle düşünüyorum.

• ekonomi uzmanları işsizlik dahada artacak diyor.
    e o zaman ne olacak..

yazık bu Türk insanına...

Bu yaşananlara layık değil bu halk...
  • Millet böyle sinip grevini yapmadığı sürece daha kötüleri olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dünyada Türkler kadar çalışmak isteyip is bulamayan baska bir millet yoktur

Lafa gelince herkes bize tembel der ama o is öyle değil

Fabrika yerine cay kek dağıtım merkezi secenler saolsun
    Dünyada türkler kadar gözünün rahatına düşkün yoktur. iş beğenmeme konusunda hiç bir milletle yarışamaz. ekonomi *ok gibi ona lafım yok ama bu tespit yanlış.
  • sirkesurat S kullanıcısına yanıt
    Sen buluver o zaman bi is bu issizlere cok biliyorsun ya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.