Şimdi Ara

'İşsizlikten bunaldım' yazdı, 34 yaşında hayatına son verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
16.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 92
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • x2yk (5 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (4 mesaj) sirkesurat (4 mesaj) Rebellion87 (4 mesaj) nazım55 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (36 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
119 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 'İşsizlikten bunaldım' yazdı, 34 yaşında hayatına son verdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Takıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dünyada Türkler kadar çalışmak isteyip is bulamayan baska bir millet yoktur

Lafa gelince herkes bize tembel der ama o is öyle değil

Fabrika yerine cay kek dağıtım merkezi secenler saolsun
    Yanılıyorsun. Türkler vasıfsız, ama çok çalışkan bir millet olarak bilinyor. Ben her yılın bir kısmını yurt dışında, özellikle Avrupa ülkelerinde geçiriyorum. Türkler işçi olarak çok çok seviliyor. "Hiç itiraz etmeden, isyan etmeden, yorulmadan it gibi çalışıyorlar" lafını Almanya, Hollanda, Avusturya vs.vs. gibi ülkelerdeki fabrika yöneticilerinden çok ama çok duyarsınız...
    Tarimi halledemeyecek kadar vasat bir hukumetten bahsediyoruz arkadaslar bunlari savunanlar intihar eden arkadasinda vebaline giriyor kac sehit verdik bunlari savunuyorsunuz elestirin biraz körü körüne savunmayin yeter millet ölüyor taciz ediliyor serefsizlik yapmayin adam olun insan olun

|
    |
    bu konuyu okurken yan tarafta kariyer.net açık.. umarım bu kötü günleri de atlatırım

████ Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe.
  • Yarbay
    2812 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Yanılıyorsun. Türkler vasıfsız, ama çok çalışkan bir millet olarak bilinyor. Ben her yılın bir kısmını yurt dışında, özellikle Avrupa ülkelerinde geçiriyorum. Türkler işçi olarak çok çok seviliyor. "Hiç itiraz etmeden, isyan etmeden, yorulmadan it gibi çalışıyorlar" lafını Almanya, Hollanda, Avusturya vs.vs. gibi ülkelerdeki fabrika yöneticilerinden çok ama çok duyarsınız...

Alıntıları Göster
    Kardes kendi halkimizdan bahsediyorum

Yurt dışında oyle dediklerini biliyorum ozellikle almanyada balkan gocleri sonrası Türkleri mumla arar oldular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    17627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

5 milyon suriyeliye 40 milyar euro harcayacağımıza o parayı ancak karşıladığımız sattığımız fabrikaları geliştirip yerde sürünen, mendil satan, istanbulkart kılıfı satan, işsiz diye sıkıntılara düşen insanlar için de fabrikalar kurup enflasyonu düşürüp niye üretimi arttırmadınız?
    demek ki amaç üretimi arttırmak değildi hiçbir zaman
    |
    |

> > < <
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj
    Aaa nerde bu " ameriga da dunya devi orda da intiharlar oluyor" diyenler. Goremedim

|
    |
    Intel i5 6600k 4.2Ghz // Asus z170-A // Evga Gtx 1070 FTW ACX 3.0 // Evga 650W GQ 80 // Crucial BX100 250GB SSD // Corsair h100i v2 // NZXT S340 (White) // Ballistix Sport LT 8x2 DDR4 2400mhz (White) // Steelseries Rival 600 // Logitech G710 // Hyperx Cloud 2 // Logitech z533
    Asus PG278Q G-sync
    It
  • Binbaşı
    1584 Mesaj
    Akplilere sorunca onlar is begenmiyor diyorlar. Allah akil fikirlerini daha da alsin.

|

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Akplilere sorunca onlar is begenmiyor diyorlar. Allah akil fikirlerini daha da alsin.
    Aslında o da var işsizlik yanında, 1 yıl öncesine kadar aynı şekilde düşünüyordum fakat 1 yıldır yaşadıklarımdan değişti fikrim
    |
    |
    |
    |

İşin sonunda teknoloji sektörü okullardan atılanların sığındığı bir sektördür.
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 12 saat 59 dakika kadarı kaldı.
    Köpeğin, kahvedeki keçiyi kovalamasını canlı yayında haber yapan habertürkün bu intihar haberini sitenin derinliklerinde kolayca bulunmayacak şekilde haber yapması ve en abuk sabuk haberleri ana sayfada iri puntolarla duyuran hurriyetin, bu haberi ana sayfada haber olarak görmemesi..

Sebebi hükümetten, erdoğandan korkmaları, çünkü intiharın sebebi işsizlik..

Aşk uğruna intihar etseydi, tüm sitelerin ana sayfalarında bu haber yer bulurdu...
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2302 Mesaj
    Olayı öğrenen insansız yayın organı yandaş medya:
    "İşsizlikten değil, karı kız meselesi veya uyuşturucu etkisi" diye haber yaparsa şaşırmayın. Buna benzer haberleri çok seviyorlar. Savunmak zorundalar. Vergi borçları siliniyor, KDV sıfırlanıyor. Yönetimine de birkaç kişi atayınca sabah-akşam propaganda...
    Oysa ki basının asıl görevi yanlışa muhalefet etmektir ki düzelsin. Ama ülkemizde nerede böyle ilkeli yaklaşım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 23 Şubat 2019; 13:39:26 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Nasıl iş bulamıyorlar ben anlamıyorum. Bizim insanımız tembel ve iş beğenmiyor öyle düşünüyorum.

e o zaman ne olacak..

yazık bu Türk insanına...

Bu yaşananlara layık değil bu halk...
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dünyada Türkler kadar çalışmak isteyip is bulamayan baska bir millet yoktur

Lafa gelince herkes bize tembel der ama o is öyle değil

Fabrika yerine cay kek dağıtım merkezi secenler saolsun
    Dünyada türkler kadar gözünün rahatına düşkün yoktur. iş beğenmeme konusunda hiç bir milletle yarışamaz. ekonomi *ok gibi ona lafım yok ama bu tespit yanlış.

Sen buluver o zaman bi is bu issizlere cok biliyorsun ya

|
    |
    sirkesurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bebek Oyunları
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.