Şimdi Ara

İşsizlikten ailesinin yanında yaşayanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık haram ı helel sayıp normal gibi yaşayan insan çok fazla buda felaket sil silesini hızlandırıyor eğer devlet bazı şeyleri görmezsse pek gelecek aydınlık değil

• Bir kaç arkadaşınla eve çıkmaya bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiler hayat pahalı derlerdi önceleri bu günlere ne derlerdi acaba,sağ olan birkaçına sormak lazim
  • 39 yaşında ve aynı durumdayım :(
  • Ülke ekonomisi müthiş olduğu için bunlar olağan şeyler.

• Tek başına eve çıkmaya gerek yok,Öğrenci semtlerinde evlere 3. falan olun.Bilmiyorum her yerde var mı bu da odtü 100.yılda bu şekilde 700 800 liraya kira+fatura çıkıyor.Aileden uzak tek başına o kadar güzel ki hayat 0 dert 0 tasa okul açılsa da gitsek yemin ediyorum.

• Evli olsaydım da ailemin yanında yaşamak isterdim. Evli olunca niye ayrı eve taşınmak zorunda insanlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Evli olsaydım da ailemin yanında yaşamak isterdim. Evli olunca niye ayrı eve taşınmak zorunda insanlar ?

Özgür olamazsınız hocam affedin bu örnek için ama sevgilimle cinsel ilişkiyi bile rahat yaşayamam ki. Özellikle ayrı ev olunca kendi kararlarınızı alıp tasarlarsınız şuraya şunu koyalım misali. Hocam kafa çok rahat olur ayrı evde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Evli olsaydım da ailemin yanında yaşamak isterdim. Evli olunca niye ayrı eve taşınmak zorunda insanlar ?

Yanlış anlamayin ama psikologa görünmeniz lazim normal insanin söyleyeceği söz değil.

• Hıhaha :) hayâl ettim sadece, ailemle yaşasak ne olurdu diye. Bence kavga dövüş olacağı varsa da olmazdı. Aile apartmanlarında dediğim gibi yaşıyolar. Hatta aynı evde yaşayan bile gördüm verdiğim örnekte ki gibi.. gayet mutlu mesut geçiniyolardı. Hemde 5 kuruş para harcanmaz, sadece biriktirirsiniz. Yemek de ortak yenir bol kepçeden alır herkes. Malum iş yerine nasıl getirilir bilemem tabi. Ben aynı evde sıkıcı olacağı düşüncesindeyim nedense. Yani 3-5 ay sonra sıkıcı olabilir, malum iş rutinleşebilir.. Bilemem tabi.. Deneyimleyen birinin yorum yapması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 24 Şubat 2021; 8:27:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meola147of kullanıcısına yanıt

Her türlü ayrı ev yalni benim hiçbir zaman sevgilim olmaz kizlsr bakmiyoki

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Sağolun hocam annem sonsuz sevgi dolu anlayışla karşılayıp bakacağını söylüyor ama babam öyle değil zaten ben ailemden harçlık bile istemiyorum 0 para alıyorum genç olmama rağmen tek yaptığım masraf yemek yaparken 1 tabak fazla koymaları benim için ha bide bilgisayarda giden elektirik ben ciddiyim telefonuma sms dakika bile aldırmıyorum yaşıtlarım nike ayakkabı aldırıyor ailelerini zorluyor benim masraf sadece bu iki tane bahsettiğim şey yük olarak görmesi saçma

Alıntıları Göster

+1

üzüldüm senin için kardeşim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FEE63FF01

4 milyar maasim.var ailemle kaliyom

senin youtube olayı ne oldu

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    4 kusur ceza toplam herseyiyle beraber zehiir zemberek olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Direnc-

Bu mesaj silindi.

Hangi ülkede yaşıyorsunuz da böyle saçma sapan yazılar yazıyorsunuz merak ediyorum. Türkiye'de 30 yaşından önce insanlar ekonomik özgürlüğüne bile sahip olamıyorlar. 35 yaşında ailesi ile yaşıyor insanlar.

Anadan babada zengin, kiraları toplayarak yaşayanların yaşadığı azınlığı genele yaymayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Ee Libya'da, Suriye'de operasyonların, sarayların, kütüphanelerin, bahçelerin, tutuklanan rahiplerin, köprülerin ve daha bir çok hizmetin bir ücreti olacaktı elbet. Ege'de Yunan gemilere makas atarken iyi dimi? Bedava mı sandınız?  

Sayın trump siz nasıl seçimi kaybettiniz. Halbuki Sizden çok umutluydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 24 Şubat 2021; 14:5:41 >
  • Az sabır, iktidar gidici. Chp liderliğinde yönetilecek ülkede gençlerimiz modern stüdyo ve loft dairelerde kolayca yaşayacak. Ekonomi şahlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Az sabır, iktidar gidici. Chp liderliğinde yönetilecek ülkede gençlerimiz modern stüdyo ve loft dairelerde kolayca yaşayacak. Ekonomi şahlanacak.

Hocam Chp gelirse elbette şuankinden daha iyi halde oluruz ama yıllar yılı akpli adamlar ülkeyi zora soktu geriletti yani bu yıkımı toparlamak için zaman lazım umarım başa geçerlerde biz de artık rahat rahat beklemeye koyuluruz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.