Şimdi Ara

işsizim param yok arkadaşım yok nasıl sosyalleşebilirim normal insan gibi yaşayabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alın size çatışma tertemiz soru hadi bakalım

parka mı gideyim sosyalleşmek için:)

bu yaşta kursa mı yazılayım:)))

iş yok iş :)))

ama ben hariç okuldaki herkes iş bulmuş bi tek ben bulamamışımmmm:))))))))))))))))))))))))))))))

neden??? evetttttttttttttttttttttt:))

• discorda gir

• Burdan biriyle buluşsana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Para olmadan zor galiba.

• yaş kaç

• Üniversite mezunu musun?

• para olsun sosyalliğin omg 20k kazansam 20k harcarım tek başıma omg

• aynen katılıyorum yeterki para olsun sosyal olmasamda olur  

• İşin olunca dertler çözülmüyor kardeş. İşin olsa yeterince kazanmıcan vaktin kalmayacak yorgunluktan ölmeyi arzuluyacaksın. Bu ülkede yaşamak rezillik paran olacak tatil yapacaksın. Bu ülkede çalışmak insanlığa hakaret insanlığa dair suçtur. Çinden beter olduk ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kapital sistem böyle. Aslında dünyada sadece Batı Avrupa daki kapitalizm biraz daha yumuşak modda. Mesela bende 1 ay önceye kadar işsizdim şuan çalışıyorum. Ama sabah 8 akşam 8. Eskiden param yok sosyalleşemezdim. Şimdi ise vakit kalmıyor anca 1 2 saat kalırsa işte. Oda en fazla çay icersin yani. İşsiz olmuyor ama işin olunca da vaktin tamamen sana kalmıyor. Eğer, haftasonu tatil olan bir işin yoksa. Ama çalışmayı yine de seviyorum. En azından milletin dilinden kurtuluyorum.

• themann41 T kullanıcısına yanıt

Çalışalım ama böyle rezilce yok pahasına değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En başta sağlam bir iş lazım hocam çok kaliteli saygın o şekilde geliyor ya da inanılmaz yakışıklı olacaksın oda iş güç para yoksa genç yaşta işe yarıyor dayanamıyorum artık hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.