Şimdi Ara

İşsiz bir hafta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekmek nöbetinde 7 günü geride bırakan İBB personeli işlerini geri istiyor. İmamoğlu’na tepki gösteren işçilerden Emrah Beygirci, “Her gün iş kıyafetlerimle evden çıkıyorum. Akşam olunca nasıl döneceğim diye kara kara düşünüyorum” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) bağlı şirketlerden çıkartılan işçiler Fatih’teki İBB binası önündeki eylemlerini sürdürüyor. “İşçiye uzanan eller kırılsın”, “İmamoğlu sözünde dur”, “İşçi burada İmamoğlu tatilde” sloganları atan eylemciler mücadelelerine devam edeceklerini belirtti. İşten kovulan İBB personeli, tek isteklerinin ise işlerine geri dönmek olduğunu belirtti.
    https://www.yenisafak.com/gundem/issiz-bir-hafta-3504910

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A6E934D40 -- 5 Eylül 2019; 10:48:25 >

• Fetoculere, bankamatikçi aktrollere iş miş yok.

Diğerlerini niye çıkarmıyor da sizi çıkarıyor. Belli ki bir haltlar karıştırmişsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı belediye personelleri tam dayaklık. Yolda kendi halinde yürüyorsun laf atıyor. Özellikle belediye güvenlik personelleri. Ben eminim lüks bir araçla bir hata yapılsa gelipte gık demez. Böyle belediye personeli olacağına hiç olmasın daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani imamoğluna hizmet edemezdiniz. Ne oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.