Şimdi Ara

ıssız bir bölge için uydu internet tavsiyesi lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , burda telefon hattı yada fiber yok , bize en uygun bir şekilde buraya sınırsız bir internet en ucuza , mesela kurulum ücretsiz aylıkta belli bir miktar verebileceğimiz bir yer var mıdır _? tavsiye verin lütfen.

• Turkcell vinn var sinirsiz intrrnet olaraktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrikçi

Turkcell vinn var sinirsiz intrrnet olaraktan

kaç mb tahmini kaç kişi ile paylaşsak rahat kullanılır ve ne kadar fiyat acaba ?
  • 3g veya 4g sinyali var mı ?
    yoksa
    forumda uydu internet kullanan bir arkadaş vardı nickini unuttum ama.
    yurtdışında aboneliği başlatmış.pasaport ile.
    anteni kendi paranla satın alman lazım ama.

tooway ve yahsat ı incele
  • biraz daha bekle 2 - 3 Aya türksat uydudan internet hizmetine başlayacak daha ucuz olur hem.

• quote:

Orijinalden alıntı: lite fear

biraz daha bekle 2 - 3 Aya türksat uydudan internet hizmetine başlayacak daha ucuz olur hem.

bekleyelim madem D:
    tooway felan soyguncu , 1500 cihazlar 200 e üyelik aç , 300 e kur,sınırsız ayda 259 yıllık 4500 tl yapar :D 20 kişi olsak bile 1 kişi yıllık 230 tl çok
  • ozzzy222 kullanıcısına yanıt
    Aynen Bende onu düşünmüştüm bir ara baktım ağır gelecek vazgeçtim. AirFiber aldım bulunduğunuz yerde yerel firma varsa AirFiber alabilirsiniz.

• Ben sınırsız vınn'a 60 tl ödüyirdum 2 yıl sonra telekom geldi hat çekti bende telekomdan aldim adsl interneti

• quote:

Ben sınırsız vınn'a 60 tl ödüyirdum 2 yıl sonra telekom geldi hat çekti bende telekomdan aldim adsl interneti

Hocam benim bulunduğum bölge de ıssız sayılabilecek bir yerde. Türktelekoma basvurduk ana caddeye altyapı getirdiler sokagimiza gelmedi ama bir aydır bekliyorum. Sınırsız vinn nasıl bide akk olayi nasil hız kbps düzeyine dusuyor mu? Sürekli film ve dizi izleyen birisiyim ayda 80-100 gb harcıyorum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

quote:

Ben sınırsız vınn'a 60 tl ödüyirdum 2 yıl sonra telekom geldi hat çekti bende telekomdan aldim adsl interneti

Hocam benim bulunduğum bölge de ıssız sayılabilecek bir yerde. Türktelekoma basvurduk ana caddeye altyapı getirdiler sokagimiza gelmedi ama bir aydır bekliyorum. Sınırsız vinn nasıl bide akk olayi nasil hız kbps düzeyine dusuyor mu? Sürekli film ve dizi izleyen birisiyim ayda 80-100 gb harcıyorum çünkü

Başka binalarda vardı bizim binaya 2 yılda zor getirdiler alt yapıyi bu arada vinn aknsi malasef 15 gb ondansonra 128 kps yapiyor hizi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

quote:

Başka binalarda vardı bizim binaya 2 yılda zor getirdiler alt yapıyi bu arada vinn aknsi malasef 15 gb ondansonra 128 kps yapiyor hizi

Dün araştırdım da evet dediğiniz gibi. Sınırsız internet konusunda tt'den başka alternatif yok mu

• 21. YÜZYILDA teknolojinin göbeğinde , sınırsız internet alamıyoruz ,,,,,
  • turksat 4B ile çanak anten ile internet gelecekti. artık adam akıllı fiyatlar ve tarifeler gelsin şu internet bitsin bu ttnet çilesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.