Şimdi Ara

İSS VE PaKet Önerisi Pingsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 20 gün sonra ttnet taahhütüm bitiyor ttnet iyice canımı sıkmaya başladı ping sorunları cs go 70 ping gördüğüm oluyordu bi cgn çıkardılar 110 dan aşağı olmıyor arayınca 2-3 oyun düzeliyor 85 civarı düşüyor sonra yine aynı. Netspeed düşünüyorum adsl 2 kullanıyorum şu an ama turknet falan sorgulattığımda 35mps hız alabilirsiniz diyor ttnetten baktım vdsl gelmiş olduğum eve olarak gözüküyor ama anlamadım. millenicomdan bakınca 75 mps alırsınız diyor onu hiç sanmıyorum ama. neyse sabit ip ile kullanacağım fiyat olarak netspeedte oda uygun tavsiye eder misiniz? ping konusunda sıkıntı yapmayacak hız düşmeyecek bi iss lazım bana yoğunlukta sıkıntı çıkmayacak akn olmayacak kullanıcılardan yorumları bekliyorum teşekkürler. hat değerlerim aşağıda.

• kutuya baktım böyle bi şeymiş vdsl i bınla kullanabilir miyiz

İSS VE PaKet Önerisi Pingsiztu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hat değerleriniz ADSL için çok iyi, VDSL'e geçerseniz muhtemelen 100mbit'e kadar alabilirsiniz.
    ISS'lerin performansı bazen bölge bölge değişebiliyor, benim bölgemde en düşük pingi Netspeed ile TurkNet sağlıyordu.
    En mantıklısı bölgenizde bu ISS'lerden hizmet alanlara deneyimlerini sormak.
  • Açık adres yaz yada bbk kodu yaz hat değerlerine bakayım bu hat değerlerini göstermez buna göre adsl den öteye getmez öyle hat değerlerin iyi filan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkalFurkan

Açık adres yaz yada bbk kodu yaz hat değerlerine bakayım bu hat değerlerini göstermez buna göre adsl den öteye getmez öyle hat değerlerin iyi filan değil.
    Siz hangi İSS'de çalışıyorsunuz?
  • YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Ttnet ama kullanmıyorum tavsiyede etmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ErkalFurkan

Ttnet ama kullanmıyorum tavsiyede etmiyorum
    Anladım dostum bir kaç mesajınıza denk geldim genel olarak teknik konuda bilginiz var ayrıca hız vs kontrol edebilirim yazdığınız için merak ettim bu yüzden sordum :)
  • YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Netspeed kullanıyorum br ev daha var bende üçüncü eve millenicom düşünüyorum

• Denemediğim iss sadece milleni ve kablonet onun dışında tüm issler denedim Turknet Superonline d smart

• En az 75 alırsın
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Neye göre 75 alır ttyostan bakır mesafeye baktınız mı yoksa şu ankastre elektrik kutusuna bakarak mı 75 dediniz

• ErkalFurkan E kullanıcısına yanıt
    hat değerlerine bakarak
    O hat Max 24 yazıyor modem arayüzünde burası 24 dahi almaz

24 mbps ADSL2+ için verilebilecek maksimum değerdir bu yüzden 24 yazıyor konu sahibi VDSL'e geçtiği zaman görecek ayrıca milleni ve diğer firmaların verdiği hızlar telekomun sistemi üzerinden hesaplanmakta
  • Tt çalışanıyım adsl2 teknolojisi kalktı Bilgine

adsl in kaldırılması için herkese vdsl modem dağıtmanız ve vdsl porta geçirmeniz gerekiyor ki bu da mantıklı değil millet telekom abonesi olduğu halde aylarca port bekliyor ve yeni paketler göz önünde bulundurulduğunda kalkması yakın gelecekte mümkün gözükmüyor.
    Bu arada biz burada konuşuyoruz fakat konu sahibi VDSL internetinin keyfini sürüyor
    Adsl demedim adsl2 dedim neyse

Haha aynen öyle Hocam 35 mbit temiz kullanıyorum valla millenicom :) ttnet kabini evimin yanındaymış kopma falan da olmuyor hızda düşme falanda yaşamadım hiç

• Kardeşim selam tracert ve speed test ekran görüntüsü atarmısın rica etsem millenicom diğer eve bağlatıcam kararsız kaldım, ayrıca akşam saatler cidden yoğun mu millenicomda ve modemdeki ip ile google ip im nedir yazdığında aynı mı görünüyor cgn uygulaması var mı yine başka bir soru modem arayüzüne veya pc ye dns girdiğinde bazzı yasaklı sitelere erişimin söz konusu mudur kotnrol edermisin ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.