Şimdi Ara

İSS seçiminde kararsızım yardımcı olur musunuz arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar İSS seçimi konusunda yardımcı olur musunuz
    Şu anda SOL 16 mbit 75 akkli paket kullanıyorum taahhütüm 16 ocakta bitiyor. Superonline müşteri hizmetlerini her ardığımda altyapım konusunda farklı cevaplar veriyorlar, bir aradığımda 12 mbit diğer aradğımda 8 mbite kadar destekliyor dediler fakat ttnet ve milleni müşteri hizmetleri 50 mbite kadar alabileceğimi söylüyorlar. Apartmanda fiber yok o yüzden adsl/vdsl faket arayışı içerisindeyim, telefonlu bir paket olması şart sizce hangi iss ye geçmeliyim?

• yaklasık 6 7 aydır netspped kullanıyorum. Müşteri hizmetleri çok ilgili ve fiyatlarıda uygun şu anda 100 mbpsye kadar 4mbps upload 58tl ödüyorum. Şimdi galiba yeni müşteriler için 76 tl oldu.

Hattım 47mbps destekliyor modem içinde görünen 46mbps hız veriyorlar sorunsuz. Memnunum :))
  • Telefonlu paket varmı bilmiyorum ama vdsl 2 kullanıyorum. Fiber hattı bende yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsabitx -- 31 Aralık 2018; 19:15:29 >
  • xsabitx kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi baktım Netspeede telefonlu paket yok maalesef. Hattın desteklediği hızdan fazla hız geldiği için bağlantı kopması yaşıyor musunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÜŞENEN ADAM

Hocam şimdi baktım Netspeede telefonlu paket yok maalesef. Hattın desteklediği hızdan fazla hız geldiği için bağlantı kopması yaşıyor musunuz hocam?
    hayır hocam hattın desteklediği hıza kadar sınırlandırmışlar sürekli değişken 1 2 mbps altında
  • Netgalaksiden bağlattım iyi şuanlık kullanımım fiyatlarına bi bak derim müşteri hizmetleriyle görüş bilgi alhttps://netgalaksi.com.tr/yalin-telefonsuz-internet
  • xsabitx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için, Türknet ya da milleni ye geçeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.