Şimdi Ara

İsrail ve İsveç cep telefonlarında adli inceleme yapılmasını sağlayan yazılımları artık Türkiye'ye satmıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
5.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesin Türkiye'deki faşist ve otoriter rejimle alakası yoktur. Fetö'dür o Fetö

• aynen bro tüm dünya bir tarafta biz bir tarafta.

dünya alem fetöyü koruyor zaten yoksa onlara yapacağımızı bilirizde. işte.

kıskançlıktan satmıyorlardır :)

ama raat olun yeli ve milli torrentten falan indirip buluruz yine programı.

olmadı şiyaparız ya işte

sahi 1 milyon yazılımcı yetiştirdiydik. o çocuklara noldu ya.

onlara söyleyin yazsınlar işte hepsi bir kod yazsa yeter ellam.

geçen gün yine bir mağdurum bir mağdurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 15 Haziran 2021; 10:32:45 >
  • güzel gelişme. daha fazlasını bekliyoruz.

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt

Kaynakta Haber 7 diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Kaynakta Haber 7 diyor.

Yeniakit vardı ilk sırada kaynak diye. Tepki gelince silmişler anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu aleti kullanmasını bilen polis sayısı azdır. kullanmaya ihtiyaç duyan sayısı daha az.

• İsveç Türk savunma sanayi şirketlerine açıktan da olmasa gizliden ambargo uyguluyor zaten. Bu youtube da İsveç Gripen uçak alıyoruz diye video üstüne video çekenler de vardı.

Akit gazetesine gerek yok!

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Dh çalışanı

• Az ötede havlayın fetöristler.

• kaynak lağım medyası

• mehmet_clk M kullanıcısına yanıt

Kaç kez denedim, sevemedim gitti Berq ile Coslatı. Hele hele Berq. Kur bir pfsense, yap bir kez configini, keyfine bak. Daha kullanışlı geliyor bana  

• quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

Kaç kez denedim, sevemedim gitti Berq ile Coslatı. Hele hele Berq. Kur bir pfsense, yap bir kez configini, keyfine bak. Daha kullanışlı geliyor bana  

BerQ için haklısın epey bir sıkıntılı ama totosu poklu birçok ofis için alınabilir, 1 kere kurup arada bir değiştirdiği/güncelleme yapılarak idare edileceği için katlanılabilir. Coslat iyidir iyi ama Maysiber SIEM'de çok çok daha iyi.

PSsense biraz eskide kaldı gibi ama ucuza kaçmak için tam gidilecek yer, başka seçeneklerde var ama işte üzerinde neler yaptırılacak sorusu var? mini pc'ye kur çalıştır işine baksın.

Favorim Forti ve Sophos, websense checkpoint cisco pahalı detayda uzmanlık ister meretler, sonicwall desen arada bir görürüm kimsenin şikayeti yok. netasq vardı eskide kaldı, paloalto pahalı havalı aynı zamanda.

Firmaların IT yönetiminde ve beklentisinde kafa yapısı çok farklı, kimisi havasına kimiside yönetilebilirliğine ekibine bakıp alıyor.

• Yeni akiti kaynak göstermek nedir admin ?

Cumhuriyet ve sözcü paçavrasıyla ekşisözlük lağımını kaynak göstermen gerek !

• hahahaha fetöcü ayıklamak için cihaz mı kullanılıyomuş :))))

ben size bedava yolunu söyleyeyim sayın yetkililer;

muhalifler fedöcü işte bitti !

• Haber 7 nin içine girince kaynak yeni şafak olarak belirtilmiş.

Yahu koca donanım habere bu kadar kalitesiz editör almak için çok mu uğraştınız.

Bu site git gide kaliteden düşüyor. Ya da AKP'nin havuz medyasına dahil olmak için göz kırpıyor. Çıkın söyleyin aga nedir amacınız?

Her geçen güç burada vakit geçirme sürem azalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Anor~ -- 16 Haziran 2021; 8:37:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yorumları beğenme me butonu getirin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_clk

BerQ için haklısın epey bir sıkıntılı ama totosu poklu birçok ofis için alınabilir, 1 kere kurup arada bir değiştirdiği/güncelleme yapılarak idare edileceği için katlanılabilir. Coslat iyidir iyi ama Maysiber SIEM'de çok çok daha iyi.

PSsense biraz eskide kaldı gibi ama ucuza kaçmak için tam gidilecek yer, başka seçeneklerde var ama işte üzerinde neler yaptırılacak sorusu var? mini pc'ye kur çalıştır işine baksın.

Favorim Forti ve Sophos, websense checkpoint cisco pahalı detayda uzmanlık ister meretler, sonicwall desen arada bir görürüm kimsenin şikayeti yok. netasq vardı eskide kaldı, paloalto pahalı havalı aynı zamanda.

Firmaların IT yönetiminde ve beklentisinde kafa yapısı çok farklı, kimisi havasına kimiside yönetilebilirliğine ekibine bakıp alıyor.

Alıntıları Göster

Sonicwall güzel fakat son dolar kurlarından sonra absürt lisans bedelleri çıkar oldu.

Forti tarafında ise Turkcell döneminden gına gelmişti. İncecik detaylardan sistem fault çekiyor, akşama kadar uğraşıyordum, direk müdahalede yasak, illaki genel merkez bağlanacak vs. Hiç sevemedim o yüzden.

Cisco tarafında ise sanıyorum ki beynim bir noktada yetersiz kalıyor. Uzman değilim, her seferinde internette döküman / makale kovala, config hazırla, 1 ay sonra unut döngüsünü yaşıyorum. Geçen yıl kurduğum 2960x 48 poe switchi yeniden konfigre etmede ikinci günüm, anca port ayarlarını yapabildim. Sanırım terminal bazlı cihazlarda yeteneklerim yetersiz kalıyor, görsel panel ihtiyacı hissediyorum.

Firewall olarak yaklaşık 2 yıldır PaloAlto kullanıyorum, yeni favorim kendileri diyebilirim. Tecrübe etmediyseniz denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 16 Haziran 2021; 11:50:27 >
  • Bu iki ülkeden de bir bok olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.