Şimdi Ara

İsrail ve İsveç cep telefonlarında adli inceleme yapılmasını sağlayan yazılımları artık Türkiye'ye satmıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
5.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Meyve sebze fiyatlarini da paylas sayin editor.
    Site bozulmaya son hiz ilerliyor bakalim ne zaman patlayacak.
    Varsa yoksa para reklam olsun millet birbirine girsin ortalik karissin.

• Çözüm çoktan üretildi uzun vadede biraz sıkıntı olabilir. Ülkemiz şimdilik bu soruna çözüm buldu. Dağılın

• Haberi yapan editörü uzaklaştırmak gerek sırf akitten alıntı yaptığı icin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bahsettiğiniz yazılımlardan BerQ ile çalıştım.

çalışmaz olaydım.. mac filtering sorunlu, id pass veritabanı hızı yerlerde. gecenin 3 ünde firewall'un rule'larını baştan yazmak zorunda kalıyorum, önbellek öyle bir şişiyor ki arayüzü 56k gibi oluyor.. eski linux çekirdeği ve açıkları cabası. sonuç: fortinet satın alındı. cillop.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Dimi yaa, T24 gibi bilimde çağ açmış PKK yayın organlarından alıntı yapmak varken akit kim oluyor ki. Sizler iyice hallederiz açtınız iyice PKK sevicisi oluruz akit bu ülkeyi seviyor diye neden size bu kadar itici geliyor. Çünkü bu ülkeye faydası olan herkes size iğrenç geliyor çünkü hepiniz İslamiyet'e düşman u ülkeyi İslami insanların yönetmesine düşman dinsizliğin hakim olmasını hayal ettiğiniz insanlardan oluşuyorsunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bizim milletin bilgisi yok ama fikri var..ötekileştirme ve ayrımcılıgın en vahsi yasandıgı ulkeyiz herhalde..takım tutar gibi olaylara yaklaşmayı bırakmadıkca koyun gibi gudulmeye devam edecez.ahaberi seyredip herseye inanla fox u seyredip herseye inanan arasında fark yok mesela.Bie de okumayı öğrensek donanım haber haberi haber7 sitesinden almıs onunda gosterdiği kaynak yenisafak yeniakit nerden cıktı onuda anlamadım..haberin esas içeriği ise türkiyeye amborgo uygulandıgı bu nedenle yerli yazılım firmalarının bu durumu fırsata çevirebileceği....
    https://www.yenisafak.com/gundem/turkiyeye-siber-ambargo-3637965

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 14 Haziran 2021; 14:37:41 >

• isakoc kullanıcısına yanıt

Blokluyorum uğraşamayacağım yeterince derdim var zaten.

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt

içeriği üreten dh çalışanı değil yalnız.

• Akasha_Ether kullanıcısına yanıt

tuvalet kağıdının yaradığı bir iş var kardeş

• Gerek var mı ki her türlü kaldırıyolar zaten

• hemen feto diye bahane uydurmuslar.

feto ile mucadele olsaydi akpde tek bir adam bile kalmazdi.

• Gazeteye,habere fetö ye bakacağınıza haberin içeriğine bakın ya,tamam akp den ve onların desteçilerinden nefret ediyorsunuz anladık da konu onlar değil ki,akp ye yönelik ambargo değil ki Türkiye ye yönelik ya. İçinde yaşadığımız ülkeye ya...

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Tuvalet kağıdından özür diliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • crack bulun ozaman..bak ben hep burda olmam ona göre

• Çok güzel delil yoksa suç da yok

• Bakalım , İsrailin Heron ile bizi ittiği duruma ( başka bir nato ülkesine iha , siha satacak seviye ) bu yazılım konusunda ne zaman geliriz ?

• DONANIMHABER YERLERDE SÜRÜNÜYOR.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.