Şimdi Ara

Israil ve Abd Zulmune, Akittiklari Masum Kanlarina DUR! Istanbul Mitingi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uçanayı

klavyeden ateş edeceğine koş filistine ozaman
    Filistine koşacağına etkili olursak ilimde bilimde her şeyde bak bakalım israilin sesi daha çıkabilir mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

O konuda cevabım var aç oku

Anlaşmaları iptal edelim diye teklif ver, mitinge katılma vah vah.

Bu miting umarım sizin ikiyuzlulugunuzun kanıtı olmaz.
    Miting laftır, teklif icraat.

Hani onlar konuşur akp yapardı? Utanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu durumda siz ikiyüzlülüğünüzü zaten kanıtlamış oluyorsunuz
  • Birilerine gün doğdu.Malum kişinin filistini zerre önemsediğini düşünmüyorum.Tek yapacağı bu olay üzerinden muhalefete saldırmak olacak.Oran veriyorum:1.05
  • Bu katliam konusunda, miting ise miting telin ise telin; ne gerekiyorsa yapmak lazım. Tabi dün çok tartıştım, aman keyfimiz bozulmasıncılara da katılmıyorum fakat miting doğru bir iştir. Umarım bu konu üzerinde yapılması gerekenlere esas odaklanan güzel bir miting olur. Ha ama hiç ümidim yok tabi bu konuda tam destek vermesine rağmen muhaliflere gırla küfür kıyamet hakaret olur muhtemelen. Keşke en azından bu konularda bir birlik sağlanabilse.

• quote:

Yok ya zeki misin sen?
    Teklifi reddedenler göstermelik miting yapınca iki yüzlülük olmuyor, teklifi sunanlar mitinge katılmayınca iki yüzlülük oluyor öyle mi? Asıl bu göstermelik mitinge katılmak iki yüzlülüktür. akpyi savunursun, ona bir şey demem fakat akpnin şu hareketini savunursan sen de iki yüzlüsün.
    Tepki öyle göz boyamalı mitinglerle olmaz, ki o mitingin asıl amacının yine timsah gözyaşları döküp oy toplamak olduğu aleni, tepki göstereceksen iptal edersin anlaşmaları eğer maçan yetiyorsa. Yetmiyorsa, meclisteki teklifi reddettikten sonra miting yapamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

kardeşim biz bir kabile devleti değiliz.ticari ilişkilerin kesilmesi mantığı kabile devletlerinden kalan bir uygulama.hatta dinimizde bile gayri müslimlerle ticaret yapmanın bir sakıncası olmadığına ait hadislerimizde mevcut.onun bu konuda fazla rezil oluyorsunuz.
    Tam da bir kabile devletiyiz.
    Doları sorduklarında "dolsa ne olur dolmasa ne olur" tarzı bir yaklaşım anca kabile devletlerinde olur herhalde.

Söylediklerimi dilediğiniz gibi cımbızlayıp başka noktaya gitmişsiniz.

Boykot, bilmemne vs. ilkel yöntemler evet. Ama tam da seçim arefesinde Afrin soğuduysa, terörle ilgili bişeyler olmuyorsa, oradan da gaz veremiyorsan, panik halinde 18 yıldır yapmadığın vermediğin destekleri reformları yapıyor görünüyorsan, ortada bir panik var demektir. O panikle de İsrail'i de malzeme yaparsın, başka şeyi de. Diyorum ki İsrail'e tavır alacaksan bu tip yaptırımlarla tavır alırsın, arka planda al gülüm ver gülüm yapıp, kürsüde bağırmak laf cambazlığı ve kendi hesabına oynamaktan, tribüne oynamaktan başka birşey değildir.

Asıl siz ve benzer şekilde düşünenler arka planda dönen bir sürü ilişkiyi anlaşmayı görmezden gelip, mitingde "kahrolsun İsrail" denildiğinde "huauaaaaaaaaaa" diye alkış tuttuğunuzda rezil oluyorsunuz, sanıyorum farkında değilsiniz.

Yoksa ABD de İsrail de şu yaptıkları kötülükler, adilikler yüzünden moklarında boğulsunlar inşallah, onun aksini kimsenin söylediğini pek sanmıyorum. Ama anlatılmak istenen farklı.

Hepsini geçtim, TV'de "Türkiye vAKtidir" diye tanıtım filmi yayımlanıyor, Atatürkler, birlikler, kardeşlikler, el ele, hep birlikteee, kutuplaşma olmadan, bilmemne.... Muhalefet tanıtım filmi sandım CHP, İYİ parti hangisi diye bakıyorum, vAKtidir'i görünce yok artık dedim. Manifesto da böyle, sanırsın 18 yıldır iktidarda değiller, şimdi talip olmak istiyorlar. Eh birader bu zamana kadar aklınız neredeydi, şimdi mi akıllandınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 18 Mayıs 2018; 12:59:34 >

• -epica- kullanıcısına yanıt
    Bunu anlayamıyor olmaları imkansız.

Bence işlerine gelmiyor, kabul etmek istemiyorlar.

"Kabul edersek siz haklısınız demiş olacağız" mantığı var işin içinde. Niyeyse ağırlarına gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 18 Mayıs 2018; 12:56:5 >
  • Dur deyince onlar da hemen duracak sanki. Oy toplama amaçlı şovdan başka bir şey değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ülkenin kendi sınırına terör örgütü kışkırtmasıyla saldıran kişilere müdahale etmesine ben niye "dur" diyorum anlamadım.
  • Tamam da ortada zulüm yok ki.İsrail ülkesinin topraklarını savunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Miting laftır, teklif icraat.

Hani onlar konuşur akp yapardı? Utanın.

Alıntıları Göster
    Millet yapar, Ak Parti bozar olacaktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miting alanından sonra hep birlikte Kudüs'e mi gitseniz acaba?
    Vallahi gönülden destekliyorum kesinlikle :)
  • Baylar biz saadet partisi olarak pazar günü bir miting yapacaktık ama arkadaşlar cuma gününe miting yapacaklarını söyleyince biz ayrılık çıkmasın diye mitingimizi iptal ettik.

Yahu Temel beyde dile getirdi bunu sen iktidarsın niye miting yapıyorsun, yaptırım uygulasana. Git asker çıkart demiyorum, mavi Marmara anlaşmasını iptal et, Manavgat suyunu verme büyükelçini geri çek bir yaptırım uygulama. Benim bir siyasi gücüm yok ki miting yapıyorum ama senin bir gücün var sen niye miting yapıyorsun be adam.

• Filistin umrunuzda mı? Seçim mitingi resmen.

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yahu miting yaparken kimden izin aldınız? Dönemin başbakanına sordunuz mu?

• milleti topla oy için yalandan yere atar yap iyi iş, geçen filistinliler ölürken yahudileri ağırlıyordu bop eş başkanı, gram akıl yok bu insanlarda, millete yahudi sevici diyorlar, izliyorlar a hbaeri söylemler aynı, bunların gurüh aynı benim muhabbet kuşum gibi.
  • Şu dünyada haksız olarak başkasının toprağını gasp ettim ediyorum diyen varmı , herkesin kendine göre bir sebebi var değilmi , osmanlı bu toprakları rica ederekmi aldı ? biz afrinde teröristleri rica ederekmi gönderdik ? bizim polisimiz eylemler sırasında insanları çiçek vererekmi dağıttı ? bunun sınırı ne kime göre haklı kime göre haksız bu şiddet benim anlamadığım gerçekten bu , şiddetin hiçbir bahanesi yok , eğer şiddete karşı duracaksak önce biz kendimiz kanıtlamalıyız , şiddet uygulamadan terörü bitirebiliyormuyuz ? huzurlu bir ülke yaratıp eylem olmasına engel olabiliyormuyuz ? buna bakalım bunu başaralım ondan sonra başka ülkelerin başka ülkelere şiddet uygulamasına birlik olup engel olabiliriz , ama şimdi gerçekten kim haklı kim haksız bilmiyoruz sadece bizdenmi değilmi ona bakıyoruz bu vicdana ters
  • Anca miting yapın, lanet edin. Sakın ha somut adım atmayın. 24 saat durmadan lanet edersek, İsrail düşecek hadi bakalım.
  • Kudüs olaylarına lanet okumaya gelmeden önce bu ülkenin kaç evladı şehit oldu onlar bu kadar ses getirmedi bu ülkeye.

Arap sevin hala yazıklar olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.