Şimdi Ara

Israil ve Abd Zulmune, Akittiklari Masum Kanlarina DUR! Istanbul Mitingi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yuh sana be İnsanlıktan çıkmışsınız.

Sözde hepardan geçme İP lisin.

Al buyır, eli kanlı , silahlı terör dediklerin;

Israil ve Abd Zulmune, Akittiklari Masum Kanlarina DUR! Istanbul Mitingi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 18 Mayıs 2018; 8:57:19 >

• Dostum hiristiyan pazarında gül suyu satmaya kalkmışsın sen. Burada destek bulamazsın. Hükümete karşı söversen bak hemen mok sineği gibi toplanırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da olsam katilmaya calisirdim. Zulme karsi en azindan sessiz kalmamis olurduk.

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Ayni bizim kurtler gibi cocuklarini canli kalkan olarak kullaniyorlar. Tabi israilin sakasi olmaz. Kendi cocugunu dusunmeyeni israil hic dusunmez.

Herkesi bizimkiler gibi dusunmeyin.

Cocugunun olmesini istemiyorsan meydana cikip kendin savasacaksin. Oyle kari gibi askerlere kuraun atip, fuze atip, cocuklarin arkasina saklanmayacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Somut icraat olmadıktan sonra üstüne adamlarla hâlâ işbirliği yaptıktan sonra istersen her gün miting yap kime fayda? Ayrıca olay başka. Her seçim öncesi bir mağduriyet çıkarıp gaz alma ve seçim propagandası yapma. Yemezler.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Irkçı ve kafatasçı mısın? Türkiye'nin şakası olur mu?

Öne sürülen, kim? Türkiye ne zaman masum bebekleri katletti?

Yazık yazık, şu mübarek ramazan gününde.
    Iste o masum.bebek diye dusunduklerin her gun asker polis tasliyor, 15-16 yasina geldi mi de kursun sikiyor.

Siz humanist olacagim diye kafanizi kuma gommussunuz.

Biraz gercek dunyaya ugrayin.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Konuştukça batıyorsun. Uzatmayacağım. Allah ıslah eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

Yahudi ve Siyonist seviciler toplanmış. Allah sizi ıslah etsin.
    Vallahi kardesim sen onu git israilin bop projesinde eş başkanım diyen adama ve seçmenlerine söyle hangimiz şimdi eli kanlı

Allahın laneti de islamin altına saklananlara olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 18 Mayıs 2018; 9:45:59 >
  • Türk millet ve ordusu hiç bir zaman masuma kadına cocuga yaslıya dokunmamıs dokunmayacaktır. Bakın tarihimize. Ayrıca Filistinli kardeşlerimiz davalarında haklıdırlar ellerinden gelende budur. Adam cocugunu goturuyor sen olsan ne yaparsın hepsi orada karısı kocası coclugu cocugu. Arkasına saklansa kendide gitmez cogu sehit olacagını bilerek gidiyor.
  • mitingde portakal da bıçaklıcaz mı?
    Batan ben degilim ne yazik ki.

Insanlar teror yaratsin diyecek kadar dusmussunuz.

• Vatan hainlerinin fetoculerin mitingi. Inadina Erdogan inadina Israil. Siyonizme karsi cikan Ak Parti ve Islam dusmanidir.

• Yıllardır aynı şeyler bir yere toplanılır küfürler edilir rahatlanılır ve herkes evine döner urvıvor izler kahrolsun israil der
  • Terörist devlet İsrail'i her daim lanetliyorum ama sizinle aynı safta olmak istemiyorum.
    Lanetlemek için sizin yanınızda olma zorunluluğu mu var?

Allah'ın laneti İsrail'in üzerine olsun. Ama ben sizinle birlikte değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Tamamen şov amaçlı bir miting. Gerçekte israili zarara uğratacak hiç bir yaptırıma gitmiyor, gidilmesi teklifini reddediyor sonra meydanlara çıkıp kahrolsun israil diye bağırıyor. Seçim yatırımı şovundan başka birşey değil. Insanların gazını alıyorlar işte.
    Millette de ne gaz varmış arkadaş!Al al bitmiyor!...Kolayı 10 dakika açık bıraksan gaz maz kalmıyor, bizim halkın da gazı alına alına bitmiyor

Ama haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Vatan hainlerinin fetoculerin mitingi. Inadina Erdogan inadina Israil. Siyonizme karsi cikan Ak Parti ve Islam dusmanidir.

Aynen öyle. Reisin ve İsrail’in sonuna kadar arkasındayız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    klavyeden ateş edeceğine koş filistine ozaman

• Tamamen show ve oy toplama amaçlı , israil ile yaptığınız anlaşmaları iptal edin ,öle sucuk ekmek le meydanda hülooooo demekle olmaz...

Klavye kahramnlığınada gerek yok buyrun ,sizi israile alalım orda gidip yapın bakalım ... mitingi görelim..
  • Hayır işin komiği, şunu hemen unutmuşlar;

Mavi Marmara sonrasında bile adamlar anlaşmaya vardı, sonrasında Erdoğan dedi ki "giderken bana mı sordunuz"...

Hadi muhaliflere laf ediyorsunuz, peki buna ne diyeceksiniz? Kendi seçmenini bile hiçe sayıyor adam.

Sen arka planda herşeyi yap, İsrail'le diplomatik olarak hiçbir şeyi sonlandırma, sonra "kınıyoruz" diye miting yap. Ben de kınıyorum İsrail'i de, miting neye dönecek, seçim çalışmasına... Bunu idrak edemiyorsunuz yani? İlginç gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.