Şimdi Ara

İsrail'in ezan yasağına Chp'den tepki (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
1
Favori
9.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Peygamber arabistanda doğdu diye tüm dünya araplar gibimi olacak. Ee peygamber hergün hurma yiyordu.senin oy verdiklerinin kahvaltı masası somalideki açları doyurur.

Hayır işin acı yanı.10 yıl sonra boklu suriyelilerde sein gibi olacak.bura benim ülkem diyecek.atatürkü sevmiyorum diyecek.dedim ya ya hainsin ya arap kökenlisin.ititaf et.bak ben atatürkcüyğm ama osmanlıda benim.mete handa.evimde osmanlı tuğrasıda vardır.sizin gibi ne idüğü belirsizler ayırdı milleti

1. Soyum Türk.

2. Hain falan değilim.

Bir insana atatürk ü sevmiyor diye hain damgası yapıştırmak ya da hakaret etmekten başka birşey bilmiyorsunuz. Size acıyorum. Görüş ayrılıkları toplumun temelini oluşturur gibi bir sözü vardı atatürkün galiba. Ee daha ne şimdi siz bu adama tapıyorsunuz sözünü dinleyin. Hem sanki ülkede hurmayla kahvaltı yapan varmış gibi konuşma. İnsanlara merhamet etmeyene Allah da merhamet etmez. Her ne kadar suriyelilere fazla geniş haklar verildiğini düşünsem de, eğer biz de duvar vs örüp kimse giremez deseydik, orada ölcek milyonların hesabı eminim ki sorulacaktı. Sizi bilmem ama benim çevremdeki atatürkçüler osmanlıya saygı duymuyorlar. Atatürk peygamber çıkar bir bakarsınız!

Atatürk'e tapmıyoruz ama bazı insanlar cumhurbaşkanına tapıyor gibi konuşuyorlar. Kula kulluk edilmez.

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Bir insana allah, peygamber sıfatlarını takmak sizin gibi sözde dindarların işi.atatürkcülerin değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP ? inanmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

quote:

quote:

quote:

CHP kendi seçmen kitlesi ile uyuşmuyor bu konularda tek teselli bu zaten.

Seçmen kitlesine kalsa dünyadaki tüm camileri ortadan kaldırmak niyetindeler.

Hocam cidden cok yanlis dusunuyorsun bu ulkede chp kafir diye bi algi olusturuldu ulan imaninda chp liyi imandan cikarirsiniz birakin artik su din muhabbetini be hey sen bir yunanla arkadas olamaz misin bi hristiyanla bi zerdustle bi israilliyle. Bi kisiyi dini ile yargilamaktan vazgecin artik lutfen guzelim islami bu oyunlara alet etmeyin. Son olarak diyecegim biz sizlerinin iman kuvvetini cok iyi biliyoruz konusturtmayin beni simdi

Yahu mesajın içiriği şuradaki din düşmanları ile alakalı da tabi benim nasıl düşündüğümü yazıya bakıp anlamak mümkün olmadığından benim hatam bu. Bende insanım arada hata yapıyorum yapacak bir şey yok.

Hocam siz akp li degilsiniz ben biliyorum sizin yazilarinizi hayal mayal hatirlar gibiyim hic iktidar yanlisi gibi degildi birakin trollugu artik

Olmaz. AKP li olsam da olmasam da burada kesinlikle uğraşılması gereken bir kitle var.

Ben hangi kitleyi kastettigini biliyorum sorunun en basindan baslamak varken ilerleyen karma karisik yerden baslamak istiyorsun. Bu iki kitleyi kim kutuplastirdi?

Cumhuriyet kurulmasini kaldiramayan zihniyettin hala kendince kitlelerle ugrasmasi normal degil mi? Boyle yok chpydi yok laikligi zorla kullananlar dedigine bakma. Bizzat Ataturk'un zorla cuhmuriyet kurdugunu, muhalif sesleri astigini ve bu yuzden kutuplasma oldugunu soyledi kendisi.

• CHP sonunda doğru politikayı buldu. Aykırılıkla halkın gözüne giremezsin. Umarım izleyeceği politika hep böyle gider. İnsanlara hoş görünür. Bundan 1-2 ay önce olsa CHP'nin vereceği tepki "bize ne elalemin iç işlerinden" olurdu. İlk önce kendi iç meselelerimizi halledelim olurdu. Ama bunlar halk gözünde prim yapmıyor işte. Böyle devam :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam cidden cok yanlis dusunuyorsun bu ulkede chp kafir diye bi algi olusturuldu ulan imaninda chp liyi imandan cikarirsiniz birakin artik su din muhabbetini be hey sen bir yunanla arkadas olamaz misin bi hristiyanla bi zerdustle bi israilliyle. Bi kisiyi dini ile yargilamaktan vazgecin artik lutfen guzelim islami bu oyunlara alet etmeyin. Son olarak diyecegim biz sizlerinin iman kuvvetini cok iyi biliyoruz konusturtmayin beni simdi

Yahu mesajın içiriği şuradaki din düşmanları ile alakalı da tabi benim nasıl düşündüğümü yazıya bakıp anlamak mümkün olmadığından benim hatam bu. Bende insanım arada hata yapıyorum yapacak bir şey yok.

Hocam siz akp li degilsiniz ben biliyorum sizin yazilarinizi hayal mayal hatirlar gibiyim hic iktidar yanlisi gibi degildi birakin trollugu artik

Olmaz. AKP li olsam da olmasam da burada kesinlikle uğraşılması gereken bir kitle var.

Ben hangi kitleyi kastettigini biliyorum sorunun en basindan baslamak varken ilerleyen karma karisik yerden baslamak istiyorsun. Bu iki kitleyi kim kutuplastirdi?

Onun için taa İsmet dönemine bakmak gerek.

Kürt yoktur deyip Kürtleri cepheleştiren Laik sistemi kendi çıkarlarına kullanıp belli bir kesimi baskı altında tutup bilenmesine sebep olan bir zihniyet var . Kutuplaşmanın başlangıcını arıyorsak oraya bakmak lazım.

Yani din ve devlet işlerinin ayrılmasıyla kürt meselesi ne alaka

O haltı yiyenler aşırı türk milliyetçileridir. Mehmet Ağar çok mu laik örneğin - bizim gayet aşırı müslüman albay hocamız da aynı açıklamayı yapmıştı- kart kurt açıklaması

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Kendileri türkçe okuturken iyiydi ama

arapça akp kafasının Allah belasını versin ne demek hacı :D
  • İyi ki camiden uzak yaşıyoruz gürültü sorunu olmuyor çok şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 10 Mart 2017; 9:20:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Samimi veya değil Allah bilir. Güzel de bir tepki Lakin "AKP dini kullanıyor" diye her seferinde yaygara koparanların bu adamı gömmesi lazım.
  • cruel53 kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki chp gerçekten din düşmanıydı(hani olmaz ya neyse, seni mi kıracağız).Zaman içerisinde değişmiş olamazlar mı? Mesela Akp, zamanında fetöcülerle kol kolaydı, bak şimdi düşman oldular.Halkın büyük kısmı da buna gerçekten inanıyor.Sen veya senin gibiler niye chp'ye inanmıyor?
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    Ulan yirmi yıldır siyasal islam yönetiyor bu ülkeyi. Nereden gördün ya da duydun böyle bir şeyi? At yalanı kemireyim inananı.

Allah adını kullanıp haram yiyenlere, çocuk taciz edenlere, kadınlara zulüm edenlere laf yok ama olmayan bir şeyi her an olacakmış gibi yaşayıp paranoyaya bağlayıp bas bas bağırıyorsunuz.

• Yav he he.

• ezanı türkçe okutan chp mi karşı çıkmış? şov yapmaya gerek yok.

Selin Sayek Böke: CHP Başkan yardımcısı ve ekonomi yöneticisi, ABD doğumlu, ünü yar.doç ABD de yapmış, üniden çıkınca 2001-2003 arası Washington İMF personeli olmuş, ardından türkiyeye gelip CHP ye yerleşmiş. Ana-baba hatayın arap hristiyanı, türkiyede 3 hristiyan merkezi var tam misyonerlerin kaynadığı= İSTANBUL, MARDİN VE HATAY. kendide hristiyan değilim demiyor ki adı "selin" yani ingilizcede "CELİNE" denir.
    İsrail'in ezan yasağına Chp'den tepki

ingiliz yahudi basını övgülerine layık görülmüş.

İsrail'in ezan yasağına Chp'den tepki

70 milyonda chp, sözcü olarak bula bula bunu bulmuş. saddamın yardımcısıda hristiyanlardandı saddam öldü yardımcısı hayatta? nasıl oluyor bu iş?

tam osmanlı döneminde yetiştirilip içeriye yerleştirilen hainler olur ya 100 yıl sonra sonradan kitaplarda okuruz ya profil tamamen uyuyor.

chp bunlar ile kaynıyor, israili eleştirse ne olacak eleştirmese ne olacak? benim ailemde kan bağı olarak da koreli ile evli fransız ile evli ukraynalı ile evli olan var. hristiyan olsun kimseye alerjim yok, yaşasınlar güzel türkiyede bitti gitti daha fazlası değil. tutupta başımıza koymanın anlamı yok. bunların dedesimi geldi kazandı da bize mi verdi bu toprakları? bize gelin anadoluda barış içinde yaşayalım hatta sizden biri başımıza geçsin mi dediler? yoksa bize karşı savaştılar dedelerimizi öldürdüler mi? biz kan akıtarak aldık, demokrasi adı altında hiç kan akıtmadan başımıza bunları getirmenin anlamı yok. barış içinde yaşarız herkese yetecek toprak var ancak başımıza geçemezsiniz AÇIK VE NET.

• Trethin troll olduğunu anlamayanlar var. Adam iyi yapıyor işini ciddi tartıştığını düşünüyorsun ama öyle değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Israil'in icislerine karismak CHP'nin haddine degildir. CHP kendi isine baksin.
  • thawne kullanıcısına yanıt
    Dostum chp bu ülkeye geldi geleli başörtülüyü ne okullara aldi nede evladinin yemin törenine.bu yemin töreni meselesini yakin zaman icin de soylemiyorum. Laiklik diye diye milletin agzina ettiler.

Chp millet vekilleri ezan sesini susturmak icin ellerinden geleni yaptilar. Bu ulkeye bir kisim chp li haricinde hic bir tanesi islamiyeti korumaya calismadi. Nedense islamiyet basortusu namaz ezan hep igne oldu onlara. Okullarda ogrenciler namaz kildi diye ayaga kalktilar.okulda namaz kilinirmiymis.hep din tuccari dediler müsluman olup namaz kilan vekillere.

Chp komple degismedikce ben ve benim gibi olan yüzde 60dan fazla insan chp ye inanmayacak.

Cünkü adamlar islamiyet karsiti ne varsa hep desteklediler gizliden gizliye.

Simdi bu ezan konusunda ki tavirlarida baktilarki laiklik ortusu altinda islamiyet dusmanligi ile bu isler olmayacak kalkip israilde ezan susturuldu diye konusma yapiyorlar. E zaten sizde izmirde israilin yaptigini yapiyordunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkede CHP ne yaparsa yapsın kabahattir, suçtur. Beyni yıkanmış nesillere, kendi başa getirdiklerinin ülkeyi getirdiği hali görmeden başkalarına çamur atanlara ne anlatsanız ne yapsanız boş.
  • Helal olsun. Karşı çıksın tabi. Bu ülkenin vatandaşı İslam düşmanı olamaz zaten. Gerçek bir Türk asla dış devletlerle kol kola gezmez. Her durumda ve her şartta ülkesinin yanında olur. Kültürünün, inançlarının yanında olur. Olmalıdır da..!!!
  • Konu sabah ezanı için

Sabahın köründe son ses ile milleti rahatsız ediyorlar buna karşı alınmış karar yerinde ve doğru

Almanyadada durum aynımı acaba sabahın köründe son ses açıyorlarmı

• Teknolojinin geliştiği bu çağda evindeki ses sistemine bağla ve sabah son ses kendini mutlu et

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.