Şimdi Ara

İsrail güvenlik güçlerinin açtığı ateşte en az 62 Filistinli hayatını kaybetti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
7.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizim insanlığımız çözüm sürecini savunan sizler tarafından da öldürülmüştü.

ne kürt düşmanlığımız kaldı, ne de faşistliğimiz.

bence de yazık,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum insanlar öldürülüyor bu vicdani bir mesele. Sen neyin kinini yapıyorsun? Hangi dinden hangi ırktan olması çokta önemli değil.

Seni sadece empati kurmaya davet ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General. kullanıcısına yanıt
    doğuyu sahiplenmek isteyen kürtler de doğuda öldürülüyor. onların ölümüne de sevinmeyelim.

ne kürtler ölsün ne de kudüs'ü sahiplenmek isteyen filistinliler.

benim empati bitti.

• Ya bi git Allah aşkına, lafı dolandırıp kürtlere getiriyorsun. Senin derdin başka.

Doğu'da veya batı'da ne fark eder, zulüm her yerde zulümdür. Masum bir kürt öldürülse sırf kürt olduğu için sevinecekmisin?

Maalesef ortak bir noktada uzlaşamayacağız, onun için uzatmaya gerek yok.

İyi forumlar.

• Ak parti iktidarı orda filistinlileri öldürseydi ortalık karışırdı bu forumdada 20 tane konu açılırdı ama yahudiler müslümanları öldürünce saldırmasaymış deniyor :D bu zihniyetin türk milletinin yakasından en kısa zamanda düşmesini temenni ediyorum. Bu milletin tek sorunu bu insanlar

• Yahudiler olmasa açıp kitaba bakasım yok. Bunların yatacak yeri yokmuş benide öldürsünler Allah yolunda öleyim kurtulayım, Allah bir insana bu kadar açık açık lanetlemiş cezalandıracağını söylemiş düşünsenize nereye kaçacan nereye gidecen. Bence farkında oldukları için insan öldürerek ve fitne sokarak şeytanlık yapıyorlar çünkü zaten lanetlenmişler iyilikte yapamazlar. Öldürdüğü kişiler kim olursa olsun şehitliği hak ediyordur.

İsrail güvenlik güçlerinin açtığı ateşte en az 62 Filistinli hayatını kaybetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cilduz -- 15 Mayıs 2018; 13:54:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Bu mesaj silindi.
    Allah senin gibi kemalist zihniyeti bildigi gibi yapsın

• " Israil'in Istanbul konsoloslugunu kusatacagiz, Israil dusmanligini tum Turkiye'ye yayacagiz, Ramazanda hergun protesto yapacagiz " diyerek kendinizi cok guzel savunuyorsunuz.

Lord of the Rings filminden firlamis tipler Istanbul'da Israil'e karsi yuruyus yapmislar, ustune bir de ingilizce pankartlar filan hazirlayip, bati ulkelerinden destek almaya calisiyorlar. Magduriyet yaratma konusunda cok basarilisiniz ama is PR yapmaya gelince surekli kaybediyorsunuz.

Bakin mesela Filistinli kardesleriniz Israilli askeri tokatlayan kiz uzerinden cok guzel PR yaptilar. Filistinli Arap kiz ama basi acik, tipi guzel.Eee, boyle olunca da tum dunyanin ilgisini cekmeyi basardi.

Aynisini sizin de yapmaninizi oneririm.

• kemalist değilim. ülkedeki ideolojilerin alayı benden uzak olsun. (islamcısı milliyetçisi kemalisti barışçısı vs.)

ama siz sanırım çözüm sürecinde terörist pardon kürtler için bizlere "foşik" diyen hümanistsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 15 Mayıs 2018; 14:1:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

PKK nasıl Zarar vermedi kafan mı iyi senin?
    İnsan kendinden olana saldır mı? Bununki de o hesap.

• quote:

bu mantıkla,

pkklıların ölmesine sevinmek de ahlaksızlıktır çünkü bana hiçbir zararları dokunmadı.

defalardır diyorum:

her kim meşru devlete veya hükümete taş, sopa ve silahlarla karşı geliyorsa, o grup terörist konumdadır.
    Beyin nakli farz olmuş...
  • quote:

doğuyu sahiplenmek isteyen kürtler de doğuda öldürülüyor. onların ölümüne de sevinmeyelim.

ne kürtler ölsün ne de kudüs'ü sahiplenmek isteyen filistinliler.

benim empati bitti.
    Bazı İsrailliler kadar adam olsan yeter sana

İsrail’in saygın gazetelerinden Haaretz’in bugün ‘Katliamı durdurun!’ başlığıyla yayımladığı başyazıda, Tel Aviv yönetimi ve İsrail ordu birlikleri sert sözlerle eleştirildi.

http://www.haber7.com/dunya/haber/2625760-israil-gazetesi-bile-dayanamadi-katliami-durdurun

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Bazı İsrailliler kadar adam olsan yeter sana

İsrail’in saygın gazetelerinden Haaretz’in bugün ‘Katliamı durdurun!’ başlığıyla yayımladığı başyazıda, Tel Aviv yönetimi ve İsrail ordu birlikleri sert sözlerle eleştirildi.

http://www.haber7.com/dunya/haber/2625760-israil-gazetesi-bile-dayanamadi-katliami-durdurun

Alıntıları Göster
    İnsan öldüğü doğrudur ama neden öldüğüne kimse odaklanmıyor.

Kudüste bulunan bir devlet otoritesine karşı geldikleri için vefat etti hepsi,karşı gelmeleri onlara göre yine doğru olabilir ama ataları o toprakları ne olursa olsun vermeyecekti.Şuanda gayrımeşru bir şekilde topraklarını savunmaya çalışıyorlar,İsrail devleti ile anlaşıp silahsızlanma sürecine gidiceklerini belirtip kalan topraklarında İsrail'e bağlı bir eyalet gibi yaşayabiliceklerini belirtirlerse İsrail devletinin bu şekilde davranmaya devam ediceğini de sanmıyorum.Ve bu anlaşma iki taraf içinde faydalı olucaktır,aç susuz insanlar gerçek bir devlet yönetimine girecek ve iş güç sahibi olacaklar.Resmi olarak kendilerinin olmayan bir toprakta hak iddaa etmeleri şuan çok saçma

• Ne kadar yahudi ve arap varsa hepsi yok olsun da dünya rahat bir nefes alsın.

Kendi Türkmen kardeşlerimiz dibimizde katledilirken en ufak destek vermeyip yakın tarihte bize ihanet etmiş araplar için milli yas ilan edecek kadar hasta bir toplum olduk.

Ne yahudi ne arap severek hiç bir şey elde edemezsiniz biraz adam olun kendi kandaşlarınızı destekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

İnsan öldüğü doğrudur ama neden öldüğüne kimse odaklanmıyor.

Kudüste bulunan bir devlet otoritesine karşı geldikleri için vefat etti hepsi,karşı gelmeleri onlara göre yine doğru olabilir ama ataları o toprakları ne olursa olsun vermeyecekti.Şuanda gayrımeşru bir şekilde topraklarını savunmaya çalışıyorlar,İsrail devleti ile anlaşıp silahsızlanma sürecine gidiceklerini belirtip kalan topraklarında İsrail'e bağlı bir eyalet gibi yaşayabiliceklerini belirtirlerse İsrail devletinin bu şekilde davranmaya devam ediceğini de sanmıyorum.Ve bu anlaşma iki taraf içinde faydalı olucaktır,aç susuz insanlar gerçek bir devlet yönetimine girecek ve iş güç sahibi olacaklar.Resmi olarak kendilerinin olmayan bir toprakta hak iddaa etmeleri şuan çok saçma

Alıntıları Göster
    İsrail güvenlik güçlerinin açtığı ateşte en az 62 Filistinli hayatını kaybetti

Toprakları işgal altında olan halk gösteri yapmasın demişsin resmen
    O topraklar silah zoruyla işgal edildi dikkatini çekerim.

• haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Silah zoruyla isgal degildir o. Isgal olsa duramazsin.

Israil fethetmistir.

Hatta israil misira kadar olan cogu yeri aldi fakat bariscil, insani bir topluluk olduklarindan kendilerine ait olmayanlari geri verdiler.

• İnsan canına zerre değer yok..
    Bu kafayla gider üreten bir ekonomiye yatırım yapmayıp beton ülkesi olur yerimizde sayarsak bize de aynısını yapmayacaklarının garantisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Silah zoruyla isgal degildir o. Isgal olsa duramazsin.

Israil fethetmistir.

Hatta israil misira kadar olan cogu yeri aldi fakat bariscil, insani bir topluluk olduklarindan kendilerine ait olmayanlari geri verdiler.
    İsrailin Suriyeyi işgal etmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
    İnlemelerin buraya kadar ulaşır o gün
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Hic sasirmadim.

Esadi dusurmek icin her yolu denediniz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Hic sasirmadim.

Esadi dusurmek icin her yolu denediniz zaten
    Esed zamanında gitseydi Suriye de iç savaş çıkmazdı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.