Şimdi Ara

İsrail güvenlik güçlerinin açtığı ateşte en az 62 Filistinli hayatını kaybetti (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
7.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    simdi besar esad diktatorse rte diktatorun daniskasi olur. aralarinda bir fark goremiyorum.
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    gezici oldugumu nereden cikardin?

gezi olaylarinda ulkede bile degildim

tabi sunu da unutmayin. o yazilari yazanlar, romali sapkasi takanlar hep polis cikmisti.

simdi israile isgalci diyorsunuz da neye gore diyorsunuz anlamiyorum? adamlar gelmis, oralari fethetmis, ulkesini kurmus. begenmiyorsan savas ilan eder israili ortadan kaldirirsin. yapamiyorsan orada isgalci olan israil degil teroristlik yapan filistin olur.

zaten sizin mantik da bir garip. yakinda turkiye isgalcidir dersiniz diye korkuyorum.
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/fZk1DD2725k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz
    başvurunuz 1800835996 sayısı ile alınmıştır.
    Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri BİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.

insanları tahrik etmemeyi öğrenirsin inşaallah

Alıntıları Göster
    Kendini mi ihbar ettin İsrail uşağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Teslim olucaksınız yani?

Alıntıları Göster
    Biz teslim olmayız ama siz Geziciler vatanı çoktan satılığa çıkardınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Alıntıları Göster
    O kadar tantana yapacağına gitsene israile savaşa? Yemiyor değil mi? Anca kuru sıkı salla dur. Kendin gibilerden topla bir ordu da neymişiniz görelim bakalım.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hayırdır damadımıza şeker fabrikası mı satmışız?Satmayı siz bizden iyi bilirsiniz.Al nasıl sattınız din kardeşlerinizi bir oku.

http://www.diken.com.tr/turkiye-israil-anlasmalari-iptal-edilsin-onergesine-akpden-ret/

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

O kadar tantana yapacağına gitsene israile savaşa? Yemiyor değil mi? Anca kuru sıkı salla dur. Kendin gibilerden topla bir ordu da neymişiniz görelim bakalım.

Alıntıları Göster
    Biz üzerimize düşeni 15 Temmuzda yaptık gerisini devletimiz halleder.
    Muz Cumhuriyetinde yaşamıyoruz genç cahil cahil konuşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Hayırdır damadımıza şeker fabrikası mı satmışız?Satmayı siz bizden iyi bilirsiniz.Al nasıl sattınız din kardeşlerinizi bir oku.

http://www.diken.com.tr/turkiye-israil-anlasmalari-iptal-edilsin-onergesine-akpden-ret/

Alıntıları Göster
    Damadın verdiğinden 1 kuruş fazla verip sen alsaydın ya

İhale bu fazla veren malı alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E09CBB40

Bu mesaj silindi.
    Bu forumdaki bazı mide bulandırıcı yorumları görünce hem kızıyor, bir yandan da hayret ediyorum,

Böyle senin gibi aklı başında, dürüstçe özeleştiri yapanlara saygılıyım.

Yahu bu kepazeliği nasıl savunur insan aklım almıyor, insan saçını başını yoluyor.

YAHU BU İSRAİL DEVLETİN NE OLDUĞUNU BİLMESEK NEYSEDE, Yahu bu kadar düşülmez yaaaa!!!!! Neyi savunur olmuş millet!

Adamlar için bir çocuğun ölmesi sıradan olmuş!

Hep hatırların Rachel Corrie yi, bu kız kadar olamadı İslam dünyası!

• Silenforce kullanıcısına yanıt
    Mantık olarak bakacak olursak yazdıklarınızın hiç bir mantıklı yönü yok, tamamen taraflı bir insan görüyorum yazdıklarınızda.

Ayrıca okuma yazmanız yok galiba, konu Kerkük Türkmenleri değil...
  • quote:

Kendini mi ihbar ettin İsrail uşağı

Alıntıları Göster
    Evine mahkeme celbi geldiğinde kimi şikayet ettiğimi anlarsın genç Sonra ağlarsın kuzenim yazmış diye

• bir olay oluyor Türk askeri oraya gitsin deniliyor,Son günlerde bakıyorum Türk askeri kudüse operasyona gitsin deniliyor,Bu adamların ordusu,askeri,vatandaşı,yok mu ? Ve ya en güzel soru şu bizim askerimizin annesi,babası,kardeşi,akrabası,karısı,çocuğu,sevgilisi yok mu ? Her yere bir şey oldu mu Türk askeri operasyon yapsın,Benim askerim niye bu kadar kıymetsiz,o adamlar neden bu kadar kıymetli.Sosyal medyada tanıdıklarımın paylaşımlarına bakıyorum,Türk askeri şehit oldu mu tek paylaşım yapmazlar,ama araplara bir şey oldu mu anında paylaşırlar,Bu Türk askeri ne yaptı size,dinsiz mi bu adamlar.
    Daha bugün bir tanıdığımın paylaşımının altına yorum yaptım dedim ki Türk askerinin kıymetli değil mi her yere onlar gidiyor,tek siyasi kelime kullanmadan chp'yi savunma dedi,Türk askerinden chp'ye nasıl geldiler tuhaf.

• quote:

Damadın verdiğinden 1 kuruş fazla verip sen alsaydın ya

İhale bu fazla veren malı alır.

Alıntıları Göster
    Zarar etmiyor muydu o fabrikalar o yüzden satılmadı mı?

Zarar etmediği söylense parasını verir alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Mantık olarak bakacak olursak yazdıklarınızın hiç bir mantıklı yönü yok, tamamen taraflı bir insan görüyorum yazdıklarınızda.

Ayrıca okuma yazmanız yok galiba, konu Kerkük Türkmenleri değil...
    Konu hiçbir zaman Kerkük Türkmenleri olmadı bende onu söylüyorum.Şov yapmanın alemi yok filistinlilerin üstünden.Adamlarsa insanlarsa müslümanlarsa her zulme karşı durucaklar.

• İsrail'den kimse ölmemiş mi ? neden sayı belirtilmemiş müslüman değiller diye mi ? savaşın din'i olmaz ortada insalık var ayrım yapmayın
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    O zaman ne laf kalabalığı yapıyorsun ? Kimsenin şov yaptığı yok Filistin'i küçük harfle yazıyor olman bile ne kadar taraflı olduğunu gösteriyor.

Belli ki olanlardan ötürü memnunsunuz.
  • quote:

Biz üzerimize düşeni 15 Temmuzda yaptık gerisini devletimiz halleder.
    Muz Cumhuriyetinde yaşamıyoruz genç cahil cahil konuşma.

Alıntıları Göster
    İşine gelmedi değil mi? Tabi uzak uzaktan sallamak kolay. Bakalım orada tankın önüne yatınca duracaklar mı? Genç menç falan bırak bu işleri 30 yaşını geçik biriyim yıllardır filistin masalı duyarım icraatiniz sıfır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

O zaman ne laf kalabalığı yapıyorsun ? Kimsenin şov yaptığı yok Filistin'i küçük harfle yazıyor olman bile ne kadar taraflı olduğunu gösteriyor.

Belli ki olanlardan ötürü memnunsunuz.
    Yav nasıl şov yaptığı yok bırak Allah aşkına.Camiilerde toplanan bağışlardan kaç tanesi Kerkük'e gitti.Şimdi burda kimseyle Araplar ve Türkmenler arasında uygulanan ayrımcılığı tartışamam.Benim dediğim şey müslümansanız herkese müslüman olun ve duygularınızla hareket etmeyin.Arap'a ayrı Türkmen'e ayrı Uygur'a ayrı davranmayın.

Her şeyi geçtim siz burda benimle laf dalaşı yaparken İsrail'i en ağır şekilde kınayan insanlar İsrail ile olan anlaşmaların iptaline red yanıtını verdi.Birisine kızıcaksanız rengarenk olanlara kızın.Ve insan gibi tartışamayacaksanız da yorum atmayın.

• Bu konuda niye tartışanlar var anlamadım kafadan kontak mısınız nesiniz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.