Şimdi Ara

İsrail Gazzeye saldırıyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tvnet kanalında verilen haber yayınlanıyor. israil gazze de 30 yeri bombalamış.

120 kadar ölü var şimdiden ve bombalamalar sürüyor. tv de görüntüler veriliyor.
    az önce gazze deki polis okulunda mezuniyet töreni sırasında atılan bombanın ardından
    ölü ve yaralıların toplandığı bir sahne gösterdiler.

yerlere saçılmış bir sürü ölü ve yaralı vardı. insanlar bunları topluyordu.
    bosna savaşındaki ekmek kuyruğunda bombalanan insanların görüntülerini anımsadım.

tam aynı görüntü aynı vahşet. insanların topluca bulunduğu bir yere bomba atarak mümkün olduğunca
    çok insan öldürmeye çalışmışlar.

israil hamas tan beter terör eylemleri ve toplu katliamlar yapıyor.

bakın bu vahşeti kimse yayınlamıyor. yalnızca bir kanal ve onlarda elcezire tv den alıntı yapıyor.
    diğerlerinin hiç sesi çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsgan -- 27 Aralık 2008; 12:45:30 >

• edıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOXO -- 27 Aralık 2008; 13:58:22 >
  • hitler bu yahudilerin ileride ne denli zararlı olcacağını anlamış heralde katletmeye çalışmış şimdide bu şerefsizler aynısını filistinlilere yapıyor
  • konu acmadan once bıraz foruma bakalım 10 konu asagıda var zaten aynı konu
  • israile hak veriyorum hamas kendisi kaşındı rpg lerle israil ordusuna ateşkes sona ermeden taciz ateşi açtı....
  • son açıklamaya göre ölü sayısı 220.

son haberlere görede arap aleminden tıs yok. hiç sesleri çıkmıyor.
  • Araplar bizi ilgilendirmez..Biz kendi ülkemizdekilere son verelim..

medya ıcın onemsız ama bır sehıtımız olse hemen gıdıp canlı yayın yaparlar bır kerede boyle haberlerı gosterseler ne olcak

Diyen arkadaş şehitlerimiz ile ülkesini satan ve zamanında kurtuluş savaşında askerlerimizin kellelerini frang karşılığında fransızlara satanları karşılaştırman çok acı...

İsraili bende sevmiyorum ama araplarıda hiç sevmiyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.