Şimdi Ara

İsrail'de insanlık ayıbı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsrail'de insanlık ayıbı: Filistinlilerin açlık grevi yaptığı cezaevinin önünde mangal!
    Cezaevi şartlarının iyileştirilmesi için geçen hafta açık uçlu açlık grevine başlayan Filistinlilerin bulunduğu bir İsrail cezaevinin önünde, bir grup aşırı sağcı İsrailliler "mangal" yaptı. Ulusal Birlik Partisi’nin gençlik kolları, Batı Şeria'da bulunan Ofer Askeri Hapishanesi’nin önünde toplanarak, açlık grevlerini protesto etmek ve grev yapan tutsakların iradesi kırmak için mangal yaparak adeta işkence ettiler.

Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Ophir Sofer de hapishane önündeki pespaye eyleme katıldı. Sofer, “Onların kaprislerine katılmadığımızı göstermenin zamanı geldi” dedi.

Partinin Gençlik Kolları Başkanı Avichai Greenwald ise “Neden teröristlere ölüm cezası vermiyoruz, belli değil. Umarız açlık grevlerinde başarılı olurlar” dedi.

FİLİSTİNLİ BİR GRUP PROTESTO İÇİN CEZAEVİNE YÜRÜDÜ

Filistinli bir grup ise, bu alçakça eylemi protesto etmek için cezaevine yürüyüş düzenledi.

İngiliz The Independent gazetesinin haberine göre; ‘Özgürlük ve Haysiyet’ adı verilen eylem, tutukluların telefona erişimlerinin sağlanması ve avukatlarıyla görüştürülmesi, daha iyi sağlık hizmeti ve tecrite son verilmesi gibi birtakım insani talepler nedeniyle başlatıldı.

http://www.mynet.com/haber/dunya/israilde-insanlik-ayibi-filistinlilerin-aclik-grevi-yaptigi-cezaevinin-onunde-mangal-2999910-1

• bizde baklava yemıstık :D
  • Iyi yapmislar bence. Mahkumsun kardesim ne sart iyilestirilmesi. Ceza cekeceksin yaptiklarina pisman olacaksin bir daha suc islemeyeceksin. Cezaevine girmenin amaci budur.

Mangalin yanina bir de raki acsaymislar keske. Yalniz duman iyi gitsin diye vantilator benzeri bir aparat koysalarmis daha iyi olurmus. Mis gibi et kokusunu ceksinler iclerine teroristler.
  • insanlık aybıymış
  • İsrail adamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucutim2

İsrail adamdır

kendi ülkende askerlerini şehit eden pkk yı eğiten israil adamdır yani ? şu haber bir tarafa bu haberlere bakıp israil adamdır demek çok yanlış bir şey israil adam falan değil Bir gün gelir bunların Hırsları senin ülkenide vurur Teknoloji olarak çok geride olduğumuz için hiç bir şeyde yapamazsın sonra çıkıp israil adamdır deriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 21 Nisan 2017; 14:13:24 >
  • Helal olsun tebrik ettim israili birkez daha , muska kuranda yoktur yanlış birşeydir diyen kadını öldüren , pakistanda islama laf atan öğrenciyi öldürülen gerici ortadoğu ülkelerine israil her bomba attığında seviniyorum , ama ayıp etmişler yanına şarap açsaydınız birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

Orijinalden alıntı: vurucutim2

İsrail adamdır

kendi ülkende askerlerini şehit eden pkk yı eğiten israil adamdır yani ? şu haber bir tarafa bu haberlere bakıp israil adamdır demek çok yanlış bir şey israil adam falan değil Bir gün gelir bunların Hırsları senin ülkenide vurur Teknoloji olarak çok geride olduğumuz için hiç bir şeyde yapamazsın sonra çıkıp israil adamdır deriz

Türkiye'nin en fazla silah ihracatı yaptığı ülkelerden biri İsrail'dir.
    Türk vatandaşlarını Mavi Marmara'da öldüren de İsrail'dir.
    Türkiye'nin en fazla GDO'lu tohum aldığı ülke İsrail'dir.
    Türkiye'nin yerli tohumlarını yasaklayan kanun da temelde İsrail'in GDO'lu tohumları için çıkarılmıştır.

Bu böyle devam eder.

PKK'yı eğitmelerine takılıyorsan, muhtemelen yukarıdaki konulara da takılırsın diyerek paylaşmak istedim.

• mangal yapmaları iyi bir mizah olmuş. ama cezaevi şartları iyileştirilmeli. mahkum hakları diye bişey var sonuçta.

• Nedense bana inaanlık dışı gelmedi

Kendi istekleri ile aç kalmak istemişler

Yiyene karışmayacaklar

• Diğer arap "kardeşleri" düşünsün.

İsrail'de insanlık ayıbı
  • Mahkumlar ülke için boşa masraftır. Dünya genelinde halka kapalı idamlar gerçekleştirilmeli. Dünya ve insan ırkı kötülerden arındırılmalı. Bunu yapmak için başa tarafsız ve adaletli gerçek bir lider geçirilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 22 Nisan 2017; 14:54:6 >
  • İnsanlığından utanmak isteyenlerin gelip yorumları okuması gereken başlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xchg

Zamanında PKK ve Asala'yı eğiten Filistin Kurtuluş Örgütü'ydü ama...

Şuan kim peki ? kimin ürettiği silahlar ile öldürülüyor türk askeri ? şu yazdığın israili meşru kılıyor değil mi kim olursa olsun adam değildir israile adam diyebilcek varsa Onun beyninin olmadığına inanırım ben Bu israil bir gün bu ülkeye saldıracak o zaman bu yorumunuzu hatırlatacağım size Onlardaki hırs Hiç kimsede yoktur toprak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 21 Nisan 2017; 18:10:38 >
  • quote:

İsrail silahları değil. İsrail'in kullandığı ve ürettiği silahlar PKK'da yok, kullanılmıyor. Ama TSK, PKK ve uzantılarına karşı İsrail silah ve teknolojilerini kullanıyor

O çok sevdiğiniz Filistinliler yüzünden PKK semirdi, o kadar eğitim aldılar diyoruz, bu nasıl yüzsüzlükse laf yetiştirmeye çalışıyorsun.

Yorum okuma sıkıntısı var galiba Kim olursa olsun dedim orada filistinde dahil buna öyle ise Senin şu yazdıkların israili meşru kılıyor yani öylemi Göreceğiz bakalım bir gün sıra buraya geldiğinde
  • quote:

Yok belli ki birilerinde anlama sıkıntısı var. PKK ve Asala'nın Filistin Kurtuluş Örgütü'nce eğitildiği bilinen bir gerçek. Buraya kadar anlamanda bir sorun var mı? Buradaki konu da İsrail'de Filistinli mahkumlarla ilgili. Filistinli Arapların yalakalığını yapmak için konu açıyorsun. Sonra, bunları yazınca "Filistin de dahile" çeviriyorsun lafını. İsrail karşısında beter olsunlar. Kendileri aç kalmak istedilerse, yok mangal yapıyorlar, kokuyor, muhabbeti yapmayacaksınız. Eğer İsrail aç bırakıp bir de bunu yapsaydı işkence sayılabilirdi.

sadece şu yoruma gülmek gerekir bazen Sana oturup 2 saat açıklamayacağım basmıyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 21 Nisan 2017; 18:38:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

Zamanında PKK ve Asala'yı eğiten Filistin Kurtuluş Örgütü'ydü ama...

Şuan kim peki ? kimin ürettiği silahlar ile öldürülüyor türk askeri ? şu yazdığın israili meşru kılıyor değil mi kim olursa olsun adam değildir israile adam diyebilcek varsa Onun beyninin olmadığına inanırım ben Bu israil bir gün bu ülkeye saldıracak o zaman bu yorumunuzu hatırlatacağım size Onlardaki hırs Hiç kimsede yoktur toprak için

Bunu israil kölesi tayyibe reis diyen birimi söylüyor ? Yoksa seninde tepkin moderatöre mi ?

• quote:

Senin anlayamadığın belli demek ki. PKK'yı semirtenler Filistinliler diyorum. Anladın mı bu kadarını? Sorun var mı? İsrail'in aynısını yaptığını iddia etmen sadece işin komplo teorisi kısmı. Bunu anlamanda bir sorun var mı? Gelmişsin burada Filistinli hapishanedeki terorisleri savunuyorsun bir de. Bir sorun var mı, anladın mı canım cicim?

• İsrail kölesi olan sen değilsin, tayyip. Sende onun kafa yapısında olduğun için sende doğal olarak tayyipçi oluyorsun. Arapların hertürlü pisliklerini yazmış herkes hala gelmiş israil diyorsun, araplara toz kondurmuyorsun. İsrail akıllı devlet. Bütün müslümanlara tek başına yetiyor. Yaratmış tayyip gibi kuklayı, müslüman ülkeleri elinde oynatıyor masallarla.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.