Şimdi Ara

İsrail askerleri Filistinli kadını öldürdü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
23.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin durum baya vahim. Sana bir de Fransız İhtilali'ni ve dünyaya etkilerini okuyup öğrenmeni reçete ediyorum. Acilen bu içler acısı durumdan kurtulmalısın.

Ayrıca Yunanistan'daki isyanların ön ayağı, zamanında Avrupa engizisyonundan Osmanlı gemileriyle kurtarılıp Selanik, İzmir, Bursa, İstanbul gibi değerli ticaret şehirlerine yerleştirilen, çok sevdiğiniz, hatta kan bağı taşıma ihtimaliniz de yüksek olan Yahudiler'di. Yunanlılardan önce isyanlar çıkaran Selanikli Yahudiler, Osmanlı'yı çökertmeyi, 2.meclisle Türkiye'yi ele geçirmeyi ve İsrail'i Türkiye üzerinden kurmayı başardı. Daha doğrusu öyle olması gerektiği için "başardı". Masonluk denen istihbarat ağını da Osmanlı'ya sokan aynı topluluktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 19 Eylül 2019; 23:6:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Teröristlerin alnında mi yazıyor .bu terörist diye delil olmadan nasıl Alaçan adamları. Analar HDP nin önünde beklerken kansizlar bir minibüs dolusu battaniye çıkarıyorlar. Ya terörist battaniyesi ya daha götürülen çocukların battaniyesi ellerinden delilleri yok ediyorlar. O kadar insan HDP nin kapısında olmasa o pislikleri de ortaya çıkmayacak. CHP'nin içinde saklandıkları gibi heryer de saklaniyorlar bulmak zor delil olmadan nasıl alacaksın adamı.....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saffetars

Bu mesaj silindi.
    sen de filistin köpeğisin öyleyse. hem de fino olanından

masum insanlara pusu kurarak saldıran, gerektiği şekilde cevap alınca insan hakları diye ağlayan topluluklar teröristtir.
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    kufru olmayan, hakaret olmayan mesajdan aliniyorsan internette dolasma
  • quote:

Orijinalden alıntı: acelilctl

Bütün dünyanın sivilleri öldürüp sonra da terörist diye yaftalayıp sıyrıldıklarını bildiği ülkeye fethetti diyecek kadar alçalmışsınız
    o zaman nasıl orada egemenlik kurdular?

işgal olsa bir kaç asker olur, ama halk tamamen yerlilerden oluşur. burada öyle bir şey görmüyorum
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    İlk paragrafı okuduktan sonra sormadan edemedim, yaş kaç?

• tzeberusx1 T kullanıcısına yanıt
    din gibi saçmalıklarla bir adım ilerleyemezsiniz. uçkurunuzu düşiünmekten, kimi düdüklersem haram olmaz diye hesap yaparken, önüne gelene ahlaktan bahsedip ahlaksızlığın beşiği olunca anca böyle hayali kahramanlardan yardım dilersiniz.
  • saffetars S kullanıcısına yanıt
    alnında yazmıyor. yaptıklarından anlaşılıyor.
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Sana laf anlatılmaz, istisnasız konudaki herkese laf yetiştirmişsin. Tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    İsrail'in bu haritadaki gibi bir devlet kurabilmesi teknik olarakda demografik olarakda mümkün değildir.

Kurmayı denerlerse de yikilirlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FarklıAkıl -- 19 Eylül 2019; 23:31:43 >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    3.5 ama 4 olacam bu ay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 19 Eylül 2019; 23:39:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

tabi canım sizin tiniyetiniz zihniyetiniz değilmi? kayyum niye atandı niye selo hapiste diyen, ben şunu söyleyeyim selo chp nin başına geçsin kılıçtaroğlundan daha çok oy alır seçimlerde

o kadın terörist değilmi sana göre? işte senin zihniyetin bu kadar kadın elinde silahlamı geziyor kendini savunmaya çalışmış sana göre israilli katillere teslim olup her haltı yapmalarına izin vermeli, niye çünkü sizin zihniyetinize göre israil ne yaparsa haklıdır.

edit: ayrıca terörist elinde türk bayrakı diğer elindede keleş ile gelse hiçbirşey yapmayacakmı polis yada asker
    Farzetki Israil haritadan silindi Filistinde kan duracakmi ? Bunlar bu sefer hamas - El-Fetih yine bir birilerini oldurecekler ?

Isin humanist kismini anliyabiliyorum ama bu araplarin memleketinde vahset durursa bunlar bu sefer vahseti birbirilerine uyguliyacaklar !

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Anlaman için daha erkenmiş, biraz daha büyüyünce "halk yürüyerek Fatih'e geldi, içeri girdiler, Atina'yı fethet dediler" diye işlerin yürümediğini anlarsın. Bu yaştaysan böyle yorumlaman normal

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Cidden yazdıklarımdan bunu mu anladın orada bahsettiğim şey halk fatihten yardım isteyemez öyle bir şey yok fatih orayı feth etmek istemiştir orada belki bir tane güzel kız görmüştür onu haremine katmak istemiştir belki para kazanmak istemiştir belki canı sıkılmıştır belki o taraftaki başka soyluların ilerde işine yarayacağını düşünerek ona yardım etmiştir ama halk kimsenin umurunda değil o zamanlarda ne halk padişaha ulaşabilirdi ne de padişah ben halkım bize yardım edin diyeni dikkate alırdı

yani dediğiniz halk yardım istemiş kısmı tamamen uydurma

ama kime anlatıyorum ki senin yaşın büyük olsa ne olur akıl yaşın gelişmemiş ki
  • Ikiside haber degeri tasimiyor benim icin. Birbirlerini nasil oldururlerse de oldursunler. Arap da Yahudi de aynidir

• Forumdaki ve türkiyedeki israil hayranlığının nedeni türkiyenin %10'unun yahudi olması ve bunu çok iyi gizlemesi. Gün gelir devran döner herkes bunu bilsin. Bu ülkenin kurucu kadrosunda yer almış olabilirler, sanat ve medyada etkin olabilirler ancak bu ülkenin sahibi olmadıklarını öğrenecekler. Ne buranın ne Filistin'in ne de başka bir yerin sahibi değilsiniz. Vatansızsınız çünkü ancak dürüst olanların vatanları olur. Hiç bir zaman değişmediniz inatçı bir topluluksunuz insan hatalarından ders çıkarır ve yapmaz normal bir insan böyle yapar, ama siz: her şey benim olsun, herkes kölem olsun, şu şirketi ele geçirelim şuraya sızalım vs. Kafa böyle çalışıyor çünkü anasını satayım. O kafanızı hayırlı şeylere çalıştırsaydınız insanlık bu halde olmazdı. Türkiyeyi de dünyayı da yozlaştırdınız, dolaylı ya da direkt olarak. Bunun hesabı görülecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Israil güçlü devlettir. Bazılarının yaptığı gibi elini kolunu sallayarak ülkesine girmene izin vermez. Takmazsan kafana mermiyi takar.
    Helal aslanım. Bugün de görevini 3 5 beğeni ile yerine getirmişin. Muhtemelen mutlu ve haklısındır. Şimdi uyuyabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzücü bir olay. Yalnız bir sorun var insanlar İsrail'e daha yakın hissediyor olabiir. Yani Hamas'ı da PKK'ya benzetiyorlardır muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.