Şimdi Ara

Isparta Güleda'ya Ağlıyor! | 19 Yaşındaki Gül'ümüzün Vahşice Katledilmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kız öldüren çocuktan daha ayrılmadan Osmanl ile takılmaya başlamış. Çocuk bunu Osman'a sorunca Osman kim bilir ne cevap verdi ki delirmiş ve kızı öldürmüş. Muhtemelen 2 gün otogarda beklediği zaman kızın evde değil Osman'ın yanında olduğunu içten içe zaten biliyordu bu onu daha da çok delirtti.

En nihayetinde aldatan basit biri için hem kızı canından etti hem kendi hayatını mahvetti. Allah rahmet eylesin ne diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

katilin fotoğrafı yok ama tipi tahmin edebiliyorum. tam böyle genç kızlara çekici gelecek çakal çukal tiplerdendir eminim. gittiği mekanda yan bakıyorsun diye milletle kavga eder, adam bıçaklar, yanında bıçak silah filan taşır, uyuşturucu kullanır. tam genç kızların aşık olacağı bir kötü çocuktur. sonrada malesef sonuç bu oluyor
    Tiple alakası yok.
    Zafer Pehlivan
    Isparta Güleda'ya Ağlıyor!  |  19 Yaşındaki Gül'ümüzün Vahşice Katledilmesi

Aslan Aydemir

Selçuk Kalem

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Vallahi çok haklısın, hep böyle problemli tiplerin mutlaka bir partneri oluyor.

Biz ise efendi adam olalım, peki karşılığı ne? Elizabeth olmak!
    Katiliyorum, nerede bir tane it ugursuz var kizlar onlarin pesinde.
  • quote:

Vallahi çok haklısın, hep böyle problemli tiplerin mutlaka bir partneri oluyor.

Biz ise efendi adam olalım, peki karşılığı ne? Elizabeth olmak!
    Bunun kadınla erkekle ne alakası var kardeşim
    Sen kendini koy bi düşün.Evlenmeyeceğin,sadece takılcağın bir kızın düzgün olmasını ister misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin zihniyetini bilemem; ama ben her zaman kadının da erkeğin de düzgün olmasından yanayım. Hiçbir kadın bir meta değildir, o açıdan düzgün olmalıdır.

• Bruh moment

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Senin zihniyetini bilemem; ama ben her zaman kadının da erkeğin de düzgün olmasından yanayım. Hiçbir kadın bir meta değildir, o açıdan düzgün olmalıdır.
    Olayın benle bir alakası yok zaten.Kim yanında yollu(kadın erkek farketmez)birini gezdirmek ister ki ? Fakat insan doğası gereği o şekildeki bireyler ne kadar reddersek edelim yada istemeyelim hep çekici gelir.Herkes o çizgiyi koruyamaz yada kendine hakim olamaz sonucundada böyle hastalıklı ilişkiler doğuyor.
  • kasıtlı öldürmeye idam gelmezse böyle devam edecek

abd kendısıne gelınce idamı uyguluyor ama tr ye gelınce uygulayamazsın cunku suclar artsın ıstıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Kız öldüren çocuktan daha ayrılmadan Osmanl ile takılmaya başlamış. Çocuk bunu Osman'a sorunca Osman kim bilir ne cevap verdi ki delirmiş ve kızı öldürmüş. Muhtemelen 2 gün otogarda beklediği zaman kızın evde değil Osman'ın yanında olduğunu içten içe zaten biliyordu bu onu daha da çok delirtti.

En nihayetinde aldatan basit biri için hem kızı canından etti hem kendi hayatını mahvetti. Allah rahmet eylesin ne diyeyim.
    Böyle problemleri çözmek mümkün de, herhangi bir olumsuzluktan kadınları sorumlu tutmak artık en büyük günah olduğu için bu problemler çözülemiyor.

Bu konuda şöyle bir misal vereyim, diyelim ki bir hayvanat bahçesinde çalışıyorsunuz. Bu hayvanat bahçesindeki bir kafesin içerisinde açlıktan ölmek üzere olan 10 tane aslan var. Şimdi bir insan bu aslanların ne kadar aç olduklarını bile bile kafeslerine girse, girmekle de kalmayıp sırf keyfi için sadistik bir şekilde aslanların canlarını yakacak şeyler yapsa ve aslanlar tarafından öldürülse, öldürülen insanı hiç sorumlu tutmaz mısınız? Kardeşim sende de hiç akıl yok mu? Niye zaten tehlikeli olan aslanların kafesine girip, bir de yetmezmiş gibi aslanları tahrik ediyorsun demez misiniz? İşte günümüzde bu ölümlerden aç ve agresif aslanların kafesine girip, bir de bu aslanları tahrik eden insanlar değil, hep aslanlar sorumlu tutuluyor.

Bir, sen aslanların kafesine niye giriyorsun? Aslanların zarar verebileceklerini tahmin etmeye aklın ermiyor mu? Yoksa zaten zarar verebilecekleri için mi giriyorsun?
    İki, madem girdin, niye gereksiz yere tahrik ediyorsun?

Arkadaşlar bu aslanlarda "inhibitory control" denilen, ilkel beyinden gelen arzuları rasyonel beyin ile kontrol etme yeteneğinin olmadığını biliyoruz. Eğer aç bir aslanı yeterince tahrik edersen, öleceğini bilse bile saldırabilir. Bunu hepimiz biliyoruz.

Aslanların doğasını bile bile onlarla yaşamayı tercih edersen, sonuçlarından da sen sorumlu olursun.

• Çocuğun tipi düzgün diyorsunuz da insan sarraflığınız biraz zayıf sanırım, tehlikeli bir tipi var bakışları vs. bence.
    Kıza yazık olmuş tehlikeyi sezmesi gerekirdi diyen arkadaşlar da haklı ama yaşı genç her insan hata yapabilir, maalesef bu kızın hatası hayatına mal oldu.

Koca koca adamlar bile çocuğun tipine “normal, nesi var?” Gibi yorumlar yapmış, 19 yaşında bir kızdan, özellikle de uzun süreli ilişkisi olan birinden bunu görmesini bekleyemeyiz.

Ha bazı durumlarda hakikatten bağırıyor adamın tipi belayım diye, ben görsem yolumu değiştiriyorum, kız elinden tutuyor gelecek planlıyor... Kadınların kimyasını çözemiyorum maalesef.

Kıza yazık olmuş, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

kasıtlı öldürmeye idam gelmezse böyle devam edecek

abd kendısıne gelınce idamı uyguluyor ama tr ye gelınce uygulayamazsın cunku suclar artsın ıstıyor
    Öldürmek ceza degil ödül 5 10 dk nefessiz kalmanın acısını çekip ölüp gidecek onun yerine adam gibi adalet sistemini kurarsın verirsin buna muebbeti hatta hapishanedeki agir suclularin calismamasinada karsiyim yapilacak is mi yok agir islerde calistiririm.
    Ama bunlar icin ADALET HUKUK gerekli

• Serserimmm beniiim deliiii doluuu sevgilimm

• öldürmek ödül değildir,abd o sekılde empoze edıyor

herkes ölümden korkar bu yuzden abd de hıc suc yoktur,idam edılenlerı demek ıstıyorum,kucuk suclar cok zaten
  • Kız neden şikayetçi olmuyor anlamıyorum bunların beyinleri nasıl çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.