Şimdi Ara

Isparta Eczanelerde Ritalin Yok Concerta yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Madem işlevi yok kaldırın kardeşim. Kapı gibi reçetem var muayene parası ödedim
    GSS prim borcu da cabası
    İlaçlarda benim yaşımı karşılamıyor zaten

• İlaç krizi var diyorlardı geçen
  • Zor işimiz, ülke de zorlaştı ne yazık ki. Muadil ilaç veremezler mi? Konuşup sorsan. Belki verip çözüm bulurlar. Sağlık güvencesi konusu mesele oldu, uğraştırıyor. Reçeteyi yazan kişiyle konuş, yol önerebilir. Kolaylıklar diliyorum.

• Geçen gün eczanede yaşlı biri belli bir antibiyotik için yalvarıyordu. Eczacı da, "Yok, teyzecim olsa inan veririm, depoda stoklarda yok" dedi. Kadın da inanmadı hala torunum hasta deyip duruyordu. Sıra bana gelince bana da benzer şey diyecek sandım ama Gaviscon bol bol stokta vardı Allahtan. Devlet ilaç firmalarını biraz düdüklüyor. Aşırı ucuz kurdan alıyor ve toptan alıcısı olduğu için de indirim talep ediyor. Dünyaya göre baya ucuza ilaç kullanıyoruz. Sanırım firmalar direniyor artık. Şu an restleşme var. Ya firmalar pes edecek ucuza ilaç alacağız ya da devlet pes edecek ilaçlara zam gelecek ciddi şekilde.

• Nüfusu 20 milyon azalt herşey güzel olur…
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wacom Intuos

Zor işimiz, ülke de zorlaştı ne yazık ki. Muadil ilaç veremezler mi? Konuşup sorsan. Belki verip çözüm bulurlar. Sağlık güvencesi konusu mesele oldu, uğraştırıyor. Reçeteyi yazan kişiyle konuş, yol önerebilir. Kolaylıklar diliyorum.

Muadili de piyasaya da yok medikinet falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_Alim

Nüfusu 20 milyon azalt herşey güzel olur…
    Thanos gibi eleman lazım parmak şıklatmalı
  • SuKurgusu kullanıcısına yanıt

ailen yok olsa bile razımısın

• Lafın gelişi yaw politika yapma
  • Parasından dolayı almayacam ben artık
  • Hocam ritalini arkadaşımdan aldım sınavdan önceki günlerde ders odaklanmamı artırsın diye. Şunu fafk ettim bi süre anlamsız mutlu oldum çok yükseldim sonra aniden bi sebepsiz kötü hissetmeye başladım daha şimdi. Etkisi geçince sizde de benzer şeyler oluyor mu
  • Meth satışları patlar böyle giderse.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUBJECT 101

Meth satışları patlar böyle giderse.

Nerden temin ederim diye düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geceüçteisimbulmakzor

Hocam ritalini arkadaşımdan aldım sınavdan önceki günlerde ders odaklanmamı artırsın diye. Şunu fafk ettim bi süre anlamsız mutlu oldum çok yükseldim sonra aniden bi sebepsiz kötü hissetmeye başladım daha şimdi. Etkisi geçince sizde de benzer şeyler oluyor mu
    Oluyor hocam yükseliyorsun düşüyorsun sonra stabile dönüyorsun
  • Antibiyotik de yok
  • İzmir'de de durum aynı 2 gün gitmediğim eczane kalmadı Concerta yok. Elinde olan var ise eczane fiyatının fazlasına satın alabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.