Şimdi Ara

ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
15
Favori
587.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÜMİT KARDEŞ GELİNCE İNŞ. GÖRÜŞÜRÜZ ORDA SEN BU ''ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ.'' ÖZELLİĞE BAKMA DEĞİŞİR ORDA BÜYÜK Bİ İHTİMAL BENİM DE PEK ASKERLİK KONUSUNDA BİLGİM YOK... GİTTİĞİNDE BENİ BUL SEN ÇÜNKÜ SEN BENDEN 2 GÜN ÖNCE TESLİM OLACAN K.İ.B KARDEŞ
  • KALDI 3 gün
    zaman yaklaştıkça vakit geçmez oluyor
    gelsede gitsek artık
    sıkıldık beklemekten SINIR ÖTESİ OPERASYONDA BAŞLADI ZATEN asker lazım yollayın bizleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmit_li

KALDI 3 gün
    zaman yaklaştıkça vakit geçmez oluyor
    gelsede gitsek artık
    sıkıldık beklemekten SINIR ÖTESİ OPERASYONDA BAŞLADI ZATEN asker lazım yollayın bizleri

Gelin dostum oraya gelin cok iyi operasyonlar sizleri bekliyo yemekhanede beklersiniz...

eğer havan bölüğü veya birinci bölük mu.is bölüğüne gelirsen ordaki komutanlara selam söle benden
  • Burdan bilgi edinebilirsiniz arkadaşlar..
  • neeeee?40.piyade er eğitim alayı mı?oraya gidenlere soluyorum intikaller sizin a.... koyacak merak etmeyin uzundonem iseniz dağıtımlar kol kol doğu ve güneydoğu anadolu ben 1.tabur 3.bölük 1.takım 43.kol daydım dağıtım : ardahan/göle ısparta güzeldir 75 gün cok güsel gecti orada sabır sabır sabır:::))))
  • sorusu olan bana msn den ulasabilir...
    sfenks_11@hotmail.com
  • S.a arkadaslar bende ısparta 40. piyade er eğt merk. gidiyorum.Daha önce orda askerlık yapan arkadaslar bilgi verebılırmı.ıspartaya düşen arkadaslar msn ımı eklesın lütfen tanısmak isterım hemde orda yabancılık cekmeyız Ben ankaradan gidiyorum ankaradan gidecek olan varsa beraberde gidebilirz: şimdiden hayırlı teskereşler kardeşlewrim emre._06@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre._06

S.a arkadaslar bende ısparta 40. piyade er eğt merk. gidiyorum.Daha önce orda askerlık yapan arkadaslar bilgi verebılırmı.ıspartaya düşen arkadaslar msn ımı eklesın lütfen tanısmak isterım hemde orda yabancılık cekmeyız Ben ankaradan gidiyorum ankaradan gidecek olan varsa beraberde gidebilirz: şimdiden hayırlı teskereşler kardeşlewrim emre._06@hotmail.com

Bende aynı yere düştüm Ankaradan. THİS İS SPARTAAAAAAAAAAAA!!!

msn: suzaku_639@hotmail.com ekledim seni

• s.a arkadaşlar bende ısparta iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyede eğitim alay komutanlığı na gidiyorum mayıs 25 teslim
  • Merhaba arkadaşlar bende ısparta 40'ncı p-er eğitim deyim 22 mayıs teslim olacağım istanbuldan gidiyorum gidenler msn adresimi eklesinler vidi_vural@hotmail.com hepimize hayırlı testereler.
  • iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi eğirdir ısparta bende komando çavuş egitimindeyim :S anlicaniz sictim arkadaslar orda olan varsa birbirimize ulasalim
  • Isparta 40. piyade eğitim alayı iç güv.
    özellik = shh cvs

24 mayısta ordayım. görüsürüz. adım ilkay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmoon -- 14 Mayıs 2008; 1:03:53 >
  • ısparta egridirde olan arkadasimiz yokmu yaw:S
  • ARKADASLAR BEN ISPARTA 40.PİYADE ER EGİTİM ALAYINA DÜSTÜM DÜSENLERİN VE ORDA ASKERLİK YAPMIS OLANLARIN YADA YAPANLARIN MSN Mİ EKLEMESİNİ İSTİYORUM... erhankirdar_1@hotmail.com
  • arkadaşlar selamlar

benim durumum tuhaf :)
    benim ne yoklamam ne baska birsey gelmedi ve direk bana bir kagıt gelmiş oglen vakti ve uzerinde ne yaziyor belli olmuyor

askere sevk için çağrı tebligatı diyor

ayrıldığınız sınıf piyade ,
    ayrıldığınız bilir iç güv. eğ. ve tatb mrk 40(tam okunmuyor yada 46) b egt.
    devamı tam okuyamadığım için gördüklerimi yazıyorum m_2 p egt tb b1

yazıyor tam nedir ne degildir göremedim bileniniz nedir ne deildir yazabilir misiniz?
  • selam kardeşim sen askerlik şubesine git ama şu durumda var sen 1.bölüktesin teslim tarihinse öğren git askerlik şubesinde yardımcı olurlar.
  • Ben 319. KDY. Bugün terhis belgemi aldım gidiyorum evime. Allah herkese nasip etsin. Selamlar.....
  • iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyade alay komutanlıgı ısparta arkadaşlar nişanlım buraya çıktı mayıs 25 de tslim oldu. telefonda konuştuk çavuş adayı olduğunu söyledi nasıl usta birliğinde çavuş olucaktır bilgisi olan varsa yazabilir mi? herkese hayırlı teskereler
  • quote:

Orjinalden alıntı: gulserdar

iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyade alay komutanlıgı ısparta arkadaşlar nişanlım buraya çıktı mayıs 25 de tslim oldu. telefonda konuştuk çavuş adayı olduğunu söyledi nasıl usta birliğinde çavuş olucaktır bilgisi olan varsa yazabilir mi? herkese hayırlı teskereler

walla arkadasım bende orda acemılıgımı 3 tabur 4 te ıkıncı takımda yaptım sunu sölıyım yemekler berbat bu bır ıkıncısı egtımler agır herkes yapamaz kı tavsıyem yapsınlar suan mardın mıdyatta yardırıyorum operasyondan vakıt bulamıyoruz kendımızı bakmaya tek zevkımız arada cıktıgımız carsılar çvş adayı olması ıyı usta bırlıgınde çvş oldugu zaman devrecılık varsa kı mutlaka vardır yapılabıleecedk pis işlerden duser yaptıran tarafa gecer tek rahatlıgı bu olur ıspartanın sxuan bı ozellıgı daha var dagıtımları kol kol yapıyo yanı acemı bırlıgındekı yaklasık 25 arkadasıyla aynı yere dusucedk ben dedıgım gıbı mardın mıdyattayım her seye ragmen buraya dusmesını ısterım ıspartaya nazaran cennet duser ınsallah elımden gelen yardımı yaparım allah hayırlısıyla gıdıp donmek nasıp etsın yanlız ılk 75 gunu ıspartaya dusmesıyle ızdırap olmus dıye bılırım sayılı gun gecer söyledıklerımde gayet samımıyım abartıyo dıye dusunme fazkazt ben yaptım oda yapacaktır ben basaracagına ınanıyorum BU ARADA NISANLINMIS ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN DIYORUM

• Merhaba arkadaşlar.Ben 88/3 tertip olarak İç güvenlik eğitim ve tatb. merk. komutanlığı 40.piyade eğitim alayı,2. piyade eğitim tugayı,2. bölük Isparta'ya düştüm.duyduğuma göre çavuş talimgah yokmu ve en düşük rütbe astek ve astsubaymış?Vede oradan timler halinde doğuya götürüyorlarmış.Bilgilendirebilirmisiniz? crazy_esk_87@hotmail.com teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.