Şimdi Ara

İspanya ikinci el Xbox 360 - Xbox One

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ay sonu İspanya'da olacağım, oranın meşhur CashConverters adlı ikinci el mağaza zinciri var, websitesinden baktım aşağıdaki ürünlerde fiyatlar gayet makul. Xbox One ya da Xbox 360 alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir?
    https://webshop.cashconverters.es/videojuegos/consolas/consola-xbox-one.html
    https://webshop.cashconverters.es/videojuegos/consolas/consola-xbox-360.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theenlil -- 5 Nisan 2017; 11:39:58 >

• Haci bunlarin nesi ucuz? En uygun fiyatli olan 45€ o da eski kasa 3k sorunu cikarsa basa bela. Alinabilir elite kasa 60€ e bu forumda bikac hafta once en son kasayi 299 liraya alanlar oldu hemde sifir bana uygun gelmedi acikcasi

Xbox One icin bisey diyemem ama genelde 800 lira civari seyrediyor bence o civarda ikinci el burdan bile bulabilirsin.

Bazen bakiyorum yaninda oyunlarla beraber 900 liraya falan cok cihaz gordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One 2. el burada 600-650 civarı.
  • Witcher 2 oynamak istediğimden almak istiyorum, asıl xbox 360 oyunu ama xbox one destekliyormuş geriye dönük. O zaman forumda denk gelirse alayım.
  • İkinci el olarak Sahibinden'e bak derim. Daha uygun fiyata bulursun.
  • Hocam siz bi Playstation 4 getirinde bi anlamı olsun yoksa xbox one türkiyede ucuz ikinciel 600 ile 800 arası eski kasalar seyrediyor zaten

Bide o sitede baktım türkiye ikinci el piyasası ile aynı eskidendi o yurtdışında ucuz diye kur sagolsın resmen aynı hatta daha kazık ps4 185 euro 775 tl ps4 fat kasalar 700 tl den gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 5 Nisan 2017; 22:51:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Hocam siz bi Playstation 4 getirinde bi anlamı olsun yoksa xbox one türkiyede ucuz ikinciel 600 ile 800 arası eski kasalar seyrediyor zaten

Bide o sitede baktım türkiye ikinci el piyasası ile aynı eskidendi o yurtdışında ucuz diye kur sagolsın resmen aynı hatta daha kazık ps4 185 euro 775 tl ps4 fat kasalar 700 tl den gidiyor

PS4 var zaten, sadece witcher 2 oynayayım diye xbox bakıyordum
  • Hocam cihazın bilzim uşken ucuza glemesi için cihazın 120 yada 130 euro civarında seyretmesi lazımki ıcıza felsin yoksa kur cok kazık 3,94 euro

• Witcher 2 yakında geriye uyumlu olabilir. En iyisi beklemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Witcher 2 yakında geriye uyumlu olabilir. En iyisi beklemek.

Zaten geriye uyumlu değil mi?
    Ben uyumlu diye biliyordum.
  • theenlil kullanıcısına yanıt
    Evet, öyleymiş. O halde direk One al. Xbox 360'la uğraşma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.