Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iso88a !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
71
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1243 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2002

Durum
    Forumda değil

hiç alakası yok sadece hakkımı aramak paramı geri almak yada ti4600 ümü+40milyonumu geri almak bukadar basit
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yarbay
    3132 Mesaj
    Referanslar: 55

Katılım Zamanı
    09 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

ege, iso88 zaten sabıkalıymış.2000+ amd satmış bir arkadaşa 2500+ diye ve zar zor 40 milyon farkdan 20 milyon geri alabilmiş arkadaş. ismini yazmıyorum kendisi zaten açıklama yapar. ama işin zor.
    |
    |
  • Yarbay
    2304 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Temmuz 2002

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ege</i>
    <br />beyler bu insan bana bozuk kart yolladı ve şimdi geri almıyor yalanscının alası epox ile topic açtım heavy msg attı kart senden dedi falan yalanlar paramı vermiyor bu insanı ne yapalım paramı sonuna kadar alıcam.ti4600 ile takas yaptım bana 9500pro bozuk yolladı parayı çatır çatır alıcam bu insanı nasıl cezalandırsak bu forumun kurucuları bana yardıom edin gerekirse en üğst yerlere gidicem[:(!][:(!]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

iso yu sabrından dolayı tebrik ediyorum.Benim psikolojimde/karakterimde birine bu lafları söyleseydin çok daha farklı tepkiler ile karşılaşırdın.Ne olursa olsun direk kafan olaya böyle girersen hiçbirşeyde hakkını savunamazsın.Sanki iso pis bir tecavüzcüde topluca cezalandıracaz cümlelere bak hele.Neyse başka bir yere topic açma ege bu topic üzerinde tartışılsın artık kaç tane aynı içerikteki topicini sildik.
    |
    |

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by snuffxxx</i>
    <br />ege, iso88 zaten sabıkalıymış.2000+ amd satmış bir arkadaşa 2500+ diye ve zar zor 40 milyon farkdan 20 milyon geri alabilmiş arkadaş. ismini yazmıyorum kendisi zaten açıklama yapar. ama işin zor.
    SPOT COMPUTER la pclabs'de yanlış anlaşılmadır., AMD 2000+@2600+ işlemciyi orjinal 2600+ zannedilmesidir.
    AYRICA SABIKALIYMIŞ GİBİSİNDEN LAFLAR KULLANMAYIN YOKSA BENDE TEPKİYE ETKİ VERİRİM FORUM ALLAK BULLAK OLUR!!!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

ARTIK İYİ NİYETİM BURAYA KADAR!!! BUNDAN SONRA KİBAR OLMAYANA ANA AVRAT DÜZ GİDERİM HABERİNİZ OLSUN KAFAMIN TASINI ATTIRMAYIN!!!![:(!][:(!][:(!][:(!][:(!][:(!]
    |
    |
  • Yarbay
    3132 Mesaj

Katılım Zamanı
    09 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

attrırısak ne olur birader.
    |
    |
  • Binbaşı
    1006 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Ekim 2003

Durum
    Forumda değil

ayıptır ya.. madem öylebişey var olayla bizzat alakadar olan insanlar yazsın buraya 3. şahıslarda girerse araya olay nereye varacak?? çok uzadı bı iş!!!!!!!1
    |
    |
  • Yarbay
    3132 Mesaj

Katılım Zamanı
    09 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

tehdit ederse olacağı bu. halletsinler başka yerde o zaman.
    |
    |
  • Binbaşı
    1243 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2002

Durum
    Forumda değil

uzatmayın artık kart pztesi gelir iso ya soncu yazıcam buraya tamam can sonuçta olay heriki tarafın eşit dağılımıyla sonuçlanacaktır.
    |
    |

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by snuffxxx</i>
    <br />tehdit ederse olacağı bu. halletsinler başka yerde o zaman.
    BENİM KİMSEYİ TEHDİT ETTİĞİM FALAN YOK!!!
    O OLAYDA HER İKİ TARAF ANLAŞARAK EL SIKILDI TAMAM MI? EĞER KARŞI TARAFIN SORUNU VARSA GELSİN KENDİSİ YAZSIN!!!
    [:(!][pssd]BEN SABIKALIYSAM O DA SABIKALIDIR TAMAM MI??? EĞER TEK TARAFLI DÜŞÜNÜYORSAN BU FORUMDA İŞİN NE???[ban]
    |
    |
  • Binbaşı
    1243 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2002

Durum
    Forumda değil

UZATMAYIN BZİM KONU SAPTIRILMASIN PZTESİ İSODA OLUCAK HERİKİ TARAF KART ÇALIŞSIN ÇALIŞMASIN ANLAŞICAK eşit şekilde
    |
    |

• Yarbay
    2304 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Temmuz 2002

Olay sonuçlanınca egeden ve iso88a dan birer adet pm bekliyorum.Bu topici kilitliyorum ve yeni bir topic istemiyorum.Açan ceza alır ona göre haberiniz ola.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.