Şimdi Ara

ISO dosyalarını açamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne yazık ki dosyayı bağlamayla ilgili bir sorun oluştu

hatası alıyorum hiç bir iso dosyasını açmıyor dosya bozuk değil winrar ile açabiliyorum ayrıca hiç bir iso dosyasını açmıyor sebebini/çözümünü bilen var mı ? (internette bazıları virüs programlarını silerek çözmüş fakat bende virüs programı yok)

ISO dosyalarını açamıyorum

• tahago kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle merhaba. Bu bahsettiğin sorunu bende Wnidows 7'den Windows 10'a geçtiğimden beri ( 1-2 aydır) alıyordum. Daha bugün çözümüne kavuştum ve çok mutlu oldum seni ve burayı okuyan herkesi bilgilendireyim umarım sizde de işe yarar :)

Çalıştır regedit
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
    burdan upperfilter ve lowerfilter verilerine çift tıklayarak değer kısmını siliyorsun ve düzeliyor.
  • fairbanks142 kullanıcısına yanıt
    bu kadar ustune gecmesine ragmen cevap vermissin cok tesekkur ederim deneyecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairbanks142

Dostum öncelikle merhaba. Bu bahsettiğin sorunu bende Wnidows 7'den Windows 10'a geçtiğimden beri ( 1-2 aydır) alıyordum. Daha bugün çözümüne kavuştum ve çok mutlu oldum seni ve burayı okuyan herkesi bilgilendireyim umarım sizde de işe yarar :)

Çalıştır regedit
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
    burdan upperfilter ve lowerfilter verilerine çift tıklayarak değer kısmını siliyorsun ve düzeliyor.
    Ulan internet böyle bir şey işte. 5 yıl önce yazmışsın beni şu an kanser olmaktan kurtardın. büyük adamsın!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.