Şimdi Ara

İşNet İnternet Servis Sağlayıcı Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Son zamanlarda uygun tarife ve hizmet açısından çoğu kişi bir arayış içinde. Piyasada sürekli adı geçen ISS'lerde uygun taahhütsüz tarife bulmak ise neredeyse imkansız. Araştırma yaparken işNet'i hatırladım. Kontrol ettiğimde hala hizmet verdiklerini gördüm. Yoğun olarak kurumsal hizmet veriyorlar ancak Turk Telekom üzerinden bireysel hizmet verdiklerini ifade ettiler. Abone olduğunuzda Turk Telekom tarafından İşNet'e port tahsis ediliyor ve size tahsis edilen o port üzerinden hizmet veriliyor. Yani diğer TT üzerinden hizmet veren tüm ISS'lerle aynı prosedür işliyor. Ancak taahhüt olmadığı için istediğin anda dondurma, iptal vs yapabiliyorsunuz ve faturalandırma bu durumda o ay kullandığınız gün bazında çıkıyor. Diğerlerinde malum bırakın o ayı sonraki ayı nasıl kitlerizin hesabı yapılıyor. İlgilene arkadaşlarhttp://www.isnet.net.tr/ adresinden bilgi alabilir. Ayrıca müşteri hizmetleri 08/17 arası çalışıyor ancak 17:00'dan sonra teknik sorumlu kişiler nöbetçi kalıyor acil sorunlarınıza müdahale ediyorlar. Müşteri hizmetleri kesinlikle profesyonel kişilerden oluşuyor. Birkaç defa telefonla görüşme yaptım, sorduğunuz sorulara ayağı yere basan yanıtlar alıyorsunuz. Abonelik işlemleri için sözleşmemi istedim e-mail ile gönderdiler. Aras kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz imzaladıktan sonra dediler. 1-2 gün içinde gönderip işlemi başlatacağım.

• Tarifeleri göremedim.
  • Statik IP ücreti 3 tl alıyorlar. Diğer ISS'lere kapak olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Tarifeleri göremedim.

https://adsl.isnet.net.tr/
  • çok pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyat dışında ektra ücret ödemek gerekiyormu? Sabit tel yada yalın ücret vs..
  • çok da profosyonel değil gibi

24 mbps'ye kadar fiber adsl paketleri diye bir tabir mi olurmuş

ama fiyat olarak güzel

16 Mbps ADSL Internet (Limitsiz) -- -- -- 117.77 TL
    32 Mbps VDSL Internet (Limitsiz) -- -- -- 147.80 TL

gerçek limitsiz tarifeler
  • dial up zamanında işnet ben de kullandım
    eskisi gibi halen prof mu bilmiyorum
    Mail attım bakalım dönüş yapacaklar mı?

edit : Donus yaptılar, Yalın int hizmeti yok muş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 4 Kasım 2016; 0:46:27 >
  • Son durum nedir, İşnet aboneliğiniz aktif oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.