Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam benim oltu tespihe arkadaş sıkma dedi de. doğru mu
  • Hocam tesbihlerin ipi cektikce kopuyor tavsiye edebilecegin bir ip varmi? Kopmayan dayanikli. Bu arada lastikliyi denedim oda koptu. Birde trabzon kazaz puskullu cift cilali oltu tesbihin mevcutmudur. Magazanizda goremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 23 Mart 2017; 7:23:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,bu yorumu neye göre yaptı acaba?Zira ürünün sıkma olup olmadığını anlamak çok kolaydır.Dilerseniz özelden yazabilirsiniz bunu nasıl ayırt edebileceğiniz konusunda yardımcı olabilirim.Saygılar sunarım.
  • omfarcan kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,en dayanıklı ip seçeneği lastikli misinadır.Buna alternatif olarak verebileceğim ip türü yoktur malesef.Gümüş tespihlerde olduğu gibi metal tele dizebilirsiniz.Çekimi hoş olmaz fakat tabiki tercih sizindir.

Ayrıca gümüş püskül mevcut değildir.Fakat kazaz benzetmesi püsküllerimizden oltuya takabilirim.Bu durumda fiyata ekleme olacaktır.Özelden bilgi alabilirsiniz.Saygılar sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 23 Mart 2017; 9:33:31 >
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Yeni siparişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım.

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    puanlarla gittigidiyordan yeni harfli tespihten almayı denedim bkm ekspres sistem hatası verdi.Genel bir sorun mu bilemedim.Düzelince alacağım
  • Normalde tespih kullanmayi pek sevmem, tespih icin para da vermem. Sadece olursa arac kullanirken uzun yolda guzel oluyor.

Yalniz bu kadar sabirli, sakin biri oldugunuz , olucu, mezarci adi altinda bu kadar agresif insanlarin sorularina bu kadar sakin ve aciklayici cevaplar verebildiginiz icin benim bile siparis veresim geldi. Ben bile avukatliginiza soyunup "10 lira verecen nikahini da mi istiyon a." dememek icin zor tuttum kendimi. Tebrik ediyorum, saygiyla selamliyorum.

Belli mi olur belki alirim bitane. Hayirli satislar diliyorum.

• Hocam hoşgeldiniz,yorumunuzla konumuza renk kattınız.Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Tabiki bu şekilde çok büyük kitlelere sahip forum sayfalarında her türlü karakter mevcuttur.Burada önemli olan doğru kişilere, en doğru şekilde hizmet vermektir.Ben bunu başlarda zor olsa da başardığımı düşünüyorum.Zira şimdi baktığımızda 4000 den fazla DH üyesine hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum.Ayrıca bu sayede birçok abi,kardeş ve dost edinmiş olmanın da bu işin bir karı olduğu kanaatindeyim.

Tekrar tekrar teşekkür ediyorum, ne zaman ihtiyacınız olursa buradayım.Özellikle İstanbul trafiğine maruz kalıyorsanız hemen bir tespih gönderelim :) Görüşmek üzere,saygılarımı sunuyorum.
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Cem Bey, anlık bir sorundu sanıyorum.Bu bilgiyi paylaştığınız zaman zarfında başka siparişler alındı.

Alımı gece itibari ile yapmışsınız.Bugün kargolayacağım.Saygılar sunuyorum.
  • RoyalWatch55 R kullanıcısına yanıt
    Hocam her iş sabır gerektirir bildiğiniz gibi.Birşeyleri başarabilmek için sabırlı şekilde çalışarak her güçlük aşılabilir.Belki de bu yüzden ticaretin bereketi vardır :)

İşlerinizde başarılar diliyor,saygılar sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 24 Mart 2017; 23:39:44 >
  • iş arkadaşlarıma harfli tespih almak istiyorum 10 adet civarı almak istiyorum fakat oltu olacak.Toptan alımda yardımcı olabilir misiniz?Daha öncede alışverişim olmuştu.Babam çok memnun kaldı.Teşekkürler

• Lastofus_remastered L kullanıcısına yanıt
    10+1 toplam 11 adet harfli oltunuz bugün kargolanacak ve sisteme bilgiler girilecektir hocam.İyi günler diliyorum.
  • Eyvallah, ne zaman elimde olur?

• Lastofus_remastered L kullanıcısına yanıt
    Yarın elinizde olacaktır.İyi akşamlar diliyorum.Saygılar sunarım.
  • 3. Kez alışveriş yaptım gerçekten ilgililer ve tesbihler çok güzel

• GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim.Kargonuz bugün gönderilecektir.Saygılar sunuyorum.
    NOT:OLTU TAŞI FULL SET KAMPANYAMIZIN FİYATI SÜRESİ YARIN SONA ERDİKTEN SONRA, TEKRAR LİSTELENDİĞİNDE 34,99TL YE ÇIKARILACAKTIR.DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRLER.SON GÜN.SAYGILAR SUNARIM

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/sevgililer-gunu-ozel-orjinal-oltu-tasi-full-set-sadece-29-99tl-264015160
    Ustam bu tespihin detaylı fotosunu atabilirmisin?
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/gizli-parlament-mavisi-kesme-ates-kehribar-5-5x10mm-261760641
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    pm den gönderdim hocam.Saygılar sunarım.
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.