Şimdi Ara

İsmail Köybaşı: F.Bahçe için şampiyon takımı bıraktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> İsmail Köybaşı: F.Bahçe için şampiyon takımı bıraktım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1425 Mesaj
    Fenerbahçe için şampiyon Beşiktaş'ı bıraktığını söylen İsmail Köybaşı, siyah-beyazlı kulübe büyüklük göndermesi yaptı.

Sezon başında Beşiktaş ile sözleşme yenilemeyen ve Fenerbahçe'yle anlaşan İsmail Köybaşı eski kulübüne gönderme yaptı.
    Fenerbahçe Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan İsmail, sarı-lacivertli kulüp için şampiyon olan bir takımı bıraktığını söyledi.
    ŞAMPİYON TAKIMI BIRAKIP GELDİM

Tarihte elde edilen şampiyonlukların ve başarıların camiaların ne kadar büyük olduğunu gösterdiğini vurgulayan İsmail, "Ben şampiyon olan bir takımdan Fenerbahçe'ye geldim. Aslında Fenerbahçe'nin büyüklüğünü konuşmaya gerek yok. Tarihe bakıldığı zaman bu çok açık bir şekilde aktarılıyor. Yaşamda ve sporda her zaman iyi ve zor günler geçirilir. Fenerbahçe gibi büyük camialar, her zaman ayakta kalmasını bilir. Bunun örneklerini Fenerbahçe çok güzel bir şekilde veriyor ve vermeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'TAYKEN F.BAHÇE'YE KÜFRETMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi İsmail, siyah-beyazlı takımda oynarken şampiyonluk kutlamaları sırasında Fenerbahçe'yle ilgili küfürlü bir tezahüratta bulunmuş ve bu hareketi kameralara yansımıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Bir nefesine bile sahip olamadığımız bu dünya için zalime boyunmu eğeceğiz.

• Bu adama hayatında görebileceği en büyük vefa örneğini gösterdik. Sakatlandı sabrettik, oynattık, şampiyonluk yaşattık sonunda yaptığı şeye bak.

Fener'e gitmesine bir şey demiyorum profesyonel futbolcu parasını kazanacak tabi ama gittikten sonra ben Fener için şampiyon camiayı bıraktım vs... Besle kargayı oysun gözünü misali, derbide yırtar kendini şimdi bize karşı, sonra tüm sezon yatış... Yazık.

Keşke yıllar önceden gitseydin o büyük camiaya'da 5-6 senemiz huzur içerisinde geçseydi. Olsun geç olsun güç olmasın.

Olcay Tolga falan da anlar inşallah fbnin büyüklüğünü gidip imzayı atarlar ):

• Binbaşı
    1425 Mesaj
    Fenerbahçe büyük bir takım ama sen küçük bir adamsın iso

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bir nefesine bile sahip olamadığımız bu dünya için zalime boyunmu eğeceğiz.
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    :D
    |
    |
    Keşke yıllar önceden gitseydin o büyük camiaya'da 5-6 senemiz huzur içerisinde geçseydi. Olsun geç olsun güç olmasın.

Fener'e gitmesine bir şey demiyorum profesyonel futbolcu parasını kazanacak tabi ama gittikten sonra ben Fener için şampiyon camiayı bıraktım vs... Besle kargayı oysun gözünü misali, derbide yırtar kendini şimdi bize karşı, sonra tüm sezon yatış... Yazık.
    |
    |
    Beşiktaş sayesinde şampiyonluk görmüş, Fenerbahçe' nin onu alması bile Beşiktaş' ın büyüklüğünden diğer takımların ya da başkanların bizimle rekabet etme çabasından kaynaklanıyor. Acaba bi Gaziantepspor oyuncusu olsa biz Gökhan' ı aldık diye fenerbahçe alır mıydı onu?

Berbat futbolunu katlanabilir kılan tek şeyi karakteriydi diye düşünürdüm hep, eğer bu ropörtaj doğru ise ondan da eser kalmamış. İyi ki gitmişsin büyük takımın küçük topçusu ismail.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

umarım hocam bu seferde olcay-tolga yerine sow-lens takası yapalım bence :) gerçi bizim başkan olcay+tolga+5 milyon'da diretir çekinmez hiç o konuda

|
    |

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1

• Yarbay
    3676 Mesaj
    yerine caner ve adriano var ismaili konusmaya degmez.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    4696 Mesaj
    Bıraktı diye biz de kahroluyorduk
    |
    |
    Allahım nasıl üzüldüm İsmail için

|
    |
    Pek topu öğrenebildiği söylenemez fakat Vefa duygusundan da bir habermiş , yazık

|
    |
    |
    |

Μολών λαβέ
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj
    İsmail Tolga Zenginle konuşup onu da Fenerbahçenin büyüklüğüne ikna eder misin lütfen
    |
    |

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    caner 1 kere böyle açıklama yapmadı maç sonu 3'lu çektirmeye kartal pençesi yapmaya bile utanıyor yine 1 kelime etmedik sana ismail zaten bu rahatlığında ondan iyiki gittin hak ettiğin gerçek değeri göruyorsun fenerbahçede onun için mutluyum.
    |
    |
    Keşke hiç gelmeseydin 3.lig topcusu ismail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1907Fatih1907 -- 5 Kasım 2016; 17:22:51 >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Bu adamdan nefret ediyorum. Bu adamı aldığı ve yaptığı pek çok kötülük için Aziz'den daha çok nefret ediyorum. O malum besteden sonra bu adamı sen Fenerbahçe'ye almış olabilirsin ama taraftar asla bu adama asla çubukluyu yakıştırmayacak. Sen ve pavalıların dışında tabi.
    |
    |
Reklamlar
son dakika
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.