Şimdi Ara

İşletme Okuyan Bir Kişi Neler Yaparak Kendini Çok İyi Geliştirebilir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
21.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hunter749 (9 mesaj) Companero01 (9 mesaj) murty006 (3 mesaj) Süpirman (2 mesaj) seytan41 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (11 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> İşletme Okuyan Bir Kişi Neler Yaparak Kendini Çok İyi Geliştirebilir??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Companero01

beyler isletme okucaz neler yapmalyz onlari tartisalm
    yerinde olsam açıktan işletme okur sonra çince kursuna yazılırdım 4 senede rahat öğrenirsin.
  • Yarbay
    2071 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: masteropxxx

yerinde olsam açıktan işletme okur sonra çince kursuna yazılırdım 4 senede rahat öğrenirsin.

ben açıktan yazdım rusça veya japoncada öğrenmeyi planlıyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Alıntıları Göster
    diğer bölümlerde yokmu sanıyosunuz işsizde binlerce makine mühendisi var , pc mühendisi var iş letme yazacağımdan değil yazmam da ama herşey sende biter üniv. alakası yok oldu adam boğaz içi kazansın öyle götünü devirip yatsın sonrada iş beklesin boğaziçi mezunuyum diye öyle örnek çok : odtü fizik mezunu tüpçü adam yaa bildiğin tüp getirip götürüyor

• Yüzbaşı
    712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

ben açıktan yazdım rusça veya japoncada öğrenmeyi planlıyorum :D

Alıntıları Göster
    Apple'da CEO olcağını düşünerek kendini çok iyi geliştirebilir. Yani bütün işletme okuyanlar böyle bi düşünür genelde..
    |
    |

• Yüzbaşı
    273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _HiperNova

Apple'da CEO olcağını düşünerek kendini çok iyi geliştirebilir. Yani bütün işletme okuyanlar böyle bi düşünür genelde..

Alıntıları Göster
    açıktan işletme bitirmek genl kültür seviyesini yükseltir.bazı kpss kadrolarına başvurmanı sağlar.makine mühendisiysen yönetici olmand avantaj sağlayabilir.devlet hastanesinde sağlık memuruysan kıdemini artırır, maaşta artış sağlar,idareci kadrolarına başvurmasını sağlar.kısa dönem askerlik yaptırır,iki yıllık okuduktan sonra bu bölümü okuduysan bakanlıkta üst öğrenim olarak saydırabilirsin.bazı avantajlarıda yok değil.
    |
    |

• Yüzbaşı
    652 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murty006

diğer bölümlerde yokmu sanıyosunuz işsizde binlerce makine mühendisi var , pc mühendisi var iş letme yazacağımdan değil yazmam da ama herşey sende biter üniv. alakası yok oldu adam boğaz içi kazansın öyle götünü devirip yatsın sonrada iş beklesin boğaziçi mezunuyum diye öyle örnek çok : odtü fizik mezunu tüpçü adam yaa bildiğin tüp getirip götürüyor

güldüm valla sağol şaka bi yana en doğru düşünce bencede bu katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süpirman -- 5 Ağustos 2012; 20:04:01 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Süpirman

quote:

hahaha ya bende bir kez daha okudum da komik ama ne yazık ki gerçek dediklerim
    |
    |

• Yarbay
    2807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Süpirman

quote:

Alıntıları Göster
    microsoft yeni ceo arıyormuş.

quote:

Orijinalden alıntı: theturx

microsoft yeni ceo arıyormuş.

hahhaha alakasız ama profil resmin güzelmiş koptummm
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    aciktan okuyani degilde 4 yillik okuyan neler yapmali sizcee

|
    |
  • Yüzbaşı
    721 Mesaj
    quote:

aciktan okuyani degilde 4 yillik okuyan neler yapmali sizcee
    işletme herkesin son en tercihi olarak gördüğü bölüm.yani işletmede boğaziçinden felan mezun değilseniz bence ne yapsanız boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uLtRaMaRiNe -- 5 Ağustos 2012; 20:56:24 >
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: uLtRaMaRiNe

işletme herkesin en tercihi olarak gördüğü bölüm.yani işletmede boğaziçinden felan mezun değilseniz bence ne yapsanız boş.

ama boyle dusundugunuz surece yuksek bir yere gelmeniz cok zor insan kendine inanp kendini ne kdar gelistirirse o kdar iyi bu tur bolumlerde her sey sende biter ne bogaziciler ne odtuler taniyorm hala baba parasi yiyor

• Teğmen
    172 Mesaj
    bılıp bılmeden atanlar var dogru mezunu cok ama sen dıgerlerınden farklı olmalısın gıt malıye muhasebe kursuna dılını gelıstır senı kımse tutamaz ısletmecı adam ac kalmaz tabı akıllıysan kapagı attım rahatım asla demezsen ısın garantı

• Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: seytan41

bılıp bılmeden atanlar var dogru mezunu cok ama sen dıgerlerınden farklı olmalısın gıt malıye muhasebe kursuna dılını gelıstır senı kımse tutamaz ısletmecı adam ac kalmaz tabı akıllıysan kapagı attım rahatım asla demezsen ısın garantı

aynen bnde boyle dusunyrm akilli olacaksn kendni gelstrceksn ama neler yaparak gelistirmen daha faydali olur onlari tartisalm

|
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uLtRaMaRiNe

işletme herkesin en tercihi olarak gördüğü bölüm.yani işletmede boğaziçinden felan mezun değilseniz bence ne yapsanız boş.

ama boyle dusundugunuz surece yuksek bir yere gelmeniz cok zor insan kendine inanp kendini ne kdar gelistirirse o kdar iyi bu tur bolumlerde her sey sende biter ne bogaziciler ne odtuler taniyorm hala baba parasi yiyor

2 tanesi baba parası yiyordur o üniversitedn çıkanlarda.ama iğer ünilerden 20.000

başarı yüzdesi diye bir şey var. %22 ile %92 aynımıdır?

bnce kahvehane işletsinlerrr
    |
    |

quote:

ama sen dıgerlerınden farklı olmalısın

çoktaaaa kolayddı adam basit üniversite sınavında bile farklı olamamış...

olur ama zor
    |
    |
    quote:

olur ama zor
  • Teğmen
    172 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hunter749

quote:

olur ama zor

evet zoru başarır arkadaşta ne var yani niye insanları bir üniversite sınavıyla yargılıyosun önemli olan insan olmak boğaziçine gidip 5 para etmez birisi olduktan sonra hayattan zevk alamazsın
    |
    |

• Yüzbaşı
    522 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hunter749

quote:

olur ama zor

evet zoru başarır arkadaşta ne var yani niye insanları bir üniversite sınavıyla yargılıyosun önemli olan insan olmak boğaziçine gidip 5 para etmez birisi olduktan sonra hayattan zevk alamazsın

Alıntıları Göster
    İş alanı geniş falan hikaye okulda değil tecrübede biter iş benim tavsiyem direk iş hayatına girmen ve belli bir sektöre yönelmen olur. Örn. e ticaret, gıda, inşaat vs. gibi

• Yarbay
    3522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: durmusic

İş alanı geniş falan hikaye okulda değil tecrübede biter iş benim tavsiyem direk iş hayatına girmen ve belli bir sektöre yönelmen olur. Örn. e ticaret, gıda, inşaat vs. gibi

doğru söylüyor. bende öyle yapacam mesela
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.